Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Politické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
JACKER
Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

Ukázka, jak se u nás krade:
Reportéři ČT, 8.7.2013
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DACUBE --- 20:28:23 24.2.2014
ATOMIKS: boa, nakládání s odpady neznamená recyklace. Je mi jedno jak Babišovi pochlebníci hlasovali, šokuje mě, jak může oligarcha prorůstat systémem a kolik hňupů tomu ještě tleská jako vidině lepších zítřků
ATOMIKS --- 15:30:27 24.2.2014
DACUBE: ale Babiš a společně s ním celé ANO hlasovali pro nižší povinnou míru recyklace než TOP09, v tom celá ta tvoje idea hapruje. Babiš si peníze do biznisu tímto nepřidal, jak tady naznačuješ.
DACUBE --- 15:16:03 24.2.2014
ATOMIKS: čteš mezi řádky? Samozřejmě že mu z toho příjemě kape, když mu to platíme na ceně zboží i z krajíce ŽP z daní.
Jakože Babišovi jde o enviroment nebo co? To by se přes jeho Agrofert pomalu nevlévalo do našich luhů Monsato.
ATOMIKS --- 12:52:41 24.2.2014
DACUBE: jakože Babiš natahal do odvětví kapitál a teď nechce, aby se recyklovalo více? vždyť to, co píšeš, nedává smysl.
DACUBE --- 12:22:30 24.2.2014
LOPIK: funguje to tak, že výrobce přispívá na likvidaci svých obalů u spoitřebitele, tzn. že peníze protečené Ekokomem, kde živí poživí malý úřednický aparát přetečou do odpadových firem, které je dostanou ve formě dotace na zpracování třeba plastového odpadu (ten samozřejmě vzniká tříděním u spotřebitele, teda pokud spotřebitel třídí).
Vzhledem k tomu, že za tento odpad mají společnosti zaplacený už od obcí a že jej úspěšně prodají např na výrobu alternativního paliva, generují tak značný zisk za stejnou věc několikrát. Vzhledem k tomu, že soudruh Babiš už natáhnul investice do asi 80% tohoto odvětví, máme opět jasno o co tomuto filantropovi jde. V současné době nefiguruje jen u MP a Sity, což jsou sice největší kapři v rybníce, alevzhledem k tomu že po volbách přišli o své kon v parlamentu, nepomůže zřejmě ani skandinávský nemalý kapitál k udržení dobrého žlabu
LOPIK --- 13:41:20 18.2.2014
Jen ve zkratce co znamená ta recyklace obalů pro výrobce - nikdo to samozřejmě nedělá sám, vše jde po jednoduchý ose - výrobce vymyslí, kolik se tak může vyrobit obalů, aby se tomu dalo uvěřit, výkaz se pošle Ekokomu, ten to zkasíruje, ????? a pak profit. Samosebou to nemá prakticky žádnou návaznost na to, kde jaký obal fyzicky skončí, protože spotřebitel ho hodí sám kam uzná za vhodný..
LOPIK --- 13:33:50 18.2.2014
O návrhu zákona o obalovým hospodářství vím prd, ale za to jsem měl čest se společností Eko-kom, a to mi bohatě stačí pro vytvoření obrázku o co v tomhle odvětví může jít - každýmu procentu a regulaci dolů nezbývá jen zatleskat, s ekologií to má společnýho asi jako OSA s kulturní úrovní.
ATOMIKS --- 14:16:13 16.2.2014
FEMUR: že je na nyxu auditko topky jsem zjistil až dneska ráno a pro minuska bych si troufnul dojít i tam .o) jinak tato debata začala a se děje právě tady... Co se týče zacházení firem s odpady, tak už nyní existují rozsáhlé povinné i dobrovolné povinnosti a skoro bych si troufnul říci, že co je pro firmu nejvýhodnější je i nejekologičtější. Samozřejmě, že se dá diskutovat o cenách např za skládkování nebo spalování odpadů, ale stanovovat nějaká pevná procenta mi nepřijde vhodné už jen proto, že to nemusí být pro tu firmu proveditelné nebo udržitelné. To je podobné aktuálním obnovitelným snahám eu, které ani nemusí být těmi nejméně znečišťujícími.
FEMUR --- 10:46:46 16.2.2014
ATOMIKS: tak od toho je snad auditko topky, nebo si tam netroufnes pac jsou tam v presile?

a ano domacnosti recyklujici jsou na stejne urovni tvorby odpadu jako prumyslove podniky a predevsim prumyslove podniky a domacnosti recykluji stejny odpad... omg..