Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
ROOTSTEP
DREAD_K
future is the roots.

ROOTSTEP
RAGGASTEP
RUB-A-DUBSTEP
140 BPM shit
...

reggae music with dubstep attitude /
dubstep music with a reggae flavour
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NEBIQUE --- 15:49:29 21.9.2013
UNDERMEDIA --- 14:21:26 18.9.2013
UNDERMEDIA --- 20:45:25 17.9.2013
NEBIQUE --- 17:30:10 16.9.2013
I Say No More - Jennifer Paulos Meets Woody Vibes - Cloud Of Vib's & MatDTSound.
http://soundcloud.com/dtsound-1/i-say-no-more-jennifer-paulos
DREAD_K --- 18:04:56 28.8.2013
BE_RRY: nová? :) to asi ne, že jo ;)
(vyšla i na albu Rubadubstep emergency...)
UNDERMEDIA --- 22:05:57 25.8.2013

BASS MUSIC STAGE @ FREEZEFEST 2013

pátek
13.9. 2013
FUTURE JUNGLE BASH
PRESSA /London, UK/
(HQArtists, RoodFM, Top Drawer Digital)
BOJCOT SELECTAH /Utrecht, NL/
(Divert crew, Sub.fm, Top Drawer Digital)
MAD4BASS, SAKU, BASSICK, UFON

sobota
14.9. 2013
DUBWISE CONFERENCE
feat. FORWARD MARCH POSSE , R2D2 a BASHMENT meet TEKKIRKNa letošní BASS MUSIC STAGE pro vás festival FREEZEFEST 2013 připavil hned dvě premiéry české taneční scény.

V pátek 13.9. máte možnost navštívit první open-air párty hudebního stylu FUTURE JUNGLE, který vám přijedou představit londýnský producent a dj PRESSA z labelu TOP DRAWER DIGITAL a jeho týmový kolega BOJCOT SELECTAH z Utrechtu. Těžko se v dnešní době hledají lidé, kteří by měli stejný hudební vkus. Existuje nespočet rozmanitých stylů, které se dělí do dalších sub-žánrů. Producenty Pressa a Bojcot Selectah spojila záliba v 140bpm Jungle (Future Jungle/ Jungle Breaks atd.), která se zrodila v dávné minulosti díky specifickému zvuku oldschool jungle. Shodují se také v pohledu na produkci samotnou - preferují "tool-tunes", které v mixu postupně budují atmosféru celého setu, před kvílejícími "bangery" podbízivě vyžadujícími pozornost. Oba letos v rámci Freeze Festu vypustí notnou dávku valivého bassu a řádně nasekaných breaks, na které dklouho nezapomenete. Zahraniční hosty doprovodí pražský MAD4BASS, jehož klubová noc JUNGLIST CALL často hostí přední jména této rodící se scény a host z BREAKBEAT.CZ crew dj SAKU. Nad celou párty budou bdít djs zlínského BASHMENT sound systemu BASSICK a UFON.

Killa Soundboy (Ripped From DJ Cables Soleheaven X 6 Acre Mix) [Forthcoming on Top Drawer]
https://soundcloud.com/pressa/killa-soundboy-ripped-from-dj


BOJCOT SELECTAH-YOU'RE AN ANGEL
https://soundcloud.com/bojcot-selectah/bojcot-selectah-youre-an-angel


V sobotu 14.9. se pak na stejném místě od 15:00 odehraje první česká DUBWISE CONFERENCE - setkání sound systemů dub music v konferenčním stylu. Soundy se budou střídat v 20 minutových blocích a přispívat tak k hudební diskuzi nejen selekcí hudby, ale i celkovým dojmem své produkce. Těšit se můžete na:

FORWARD MARCH POSSE
[http://peppa.biz/wp/wp-content/uploads/2010/04/ss.jpg]
Historie Forward March Posse se začala psát v Praze v srpnu 2006, kdy Papa Rejnok a Sir Marvin uspořádali první mejdan v pražské Wakatě. Tehdy jako start něčeho, co nemělo jasné ambice a obrysy. Celou posse dotvořil Don Cosmic a na krátkou dobu i kníže zlomených srdcí Lord Nostalgic. Časem a změnou sestavy se vykrystalizoval současný tým Fubatan, Don Cosmic (DC), Far Steppa, Disciple Jacob a Gary G. FMP začali rychle směřovat ke kultuře nezávislých reggae soundsystemů, jak je známe z Jamajky, USA či Velké Británie. Proto je podstatným mezníkem rok 2009, kdy byla dokončena stavba jejich vlastního aparátu. Ten jim umožňuje dále rozvíjet styl inspirovaný velkými soundy jako Sir Coxsone Outternational a Jammy$ SuperPower. Což se potvrdilo v roce 2011, kdy se začali pořádat bashmenty pod názvem Style & Pattan, jenž se staly vyhledávaným soundsystémovým eventem.

R2D2
[http://s4.postimg.org/qpd5ywwvh/r2d2.png]
R2D2 je vícežánrový soundsystem, jehož kořeny vyrůstají z freetekno kultury. Postupná hudební nesourodost členů vyústila ve spolupráci s mnoha dalšími Djs, se kterými tento soundysystem pořádá jednotlivé party zaměřené především na techno, reggae a dub nebo jungle. Na Freeze Festivalu se vám ve spolupráci s R2D2 představí také hosté Dj Echodelik (3rdHand), Mihaal (Peeni Walli) a Syrec (Rasta Pasta). Za vyzdvižení na závěr jistě stojí Skotský rodák žijící v Praze a to Mr. Ism, který se svým parťákem MC Turnerem tvoří dnes již známý Substandard sound. 

BASHMENT MEET TEKKIRK
[http://undermedia.sweb.cz/BASH_RNF_2011.jpg]
Spojení soudnů s junglovými kořeny vám přinese dubové lahůdky z rukou kmenových selektorů Intuitive laba, Kredence a Yoricka. Jako speciální hosté přijali pozvání Jakub Johánek, Petr Míkovec a dj Tematique in dub.


[http://undermedia.sweb.cz/FRZE13_bass_stage.jpg]