Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Hanební "parchanti"... aneb firmy instituce a obchodníci, kteří nás poškodili, poděl se o zkušenost ať víme
KEJKA
Tento klub je založen pro poškozené zákazníky a uživatele služeb pro to, aby se podělili o svou zkušenost s parchantama, kteří jsou "nedostižitelní" nebo vždy na koni... Poděl se o svůj zážitek, o svou zkušenost - popř. nahoď radu... UVĚDOM OSTATNÍ O NESPRÁVNÉM JEDNÁNÍ, ŠPATNÉM JÍDLE, VYMÁHÁNÍM BEZ PRÁVA a pod.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ZORBOVA --- 9:02:23 1.11.2016
Azzano.cz prodavaji smejdy a absolutne nekomunikuji. Kontakt pouze na mail. Problemy s reklamaci.
ATTILAH --- 14:29:34 17.5.2016
Takže i tady:
Charleys, sekáč a outlet - neřeší reklamace a zas tak levný zboží to nebylo (z outletu).
A protože jsem na podobný měla v poslední době smůlu, přihazuju i brněnský City Taxi (dřív Lido taxi): arogantní a zmatený dispečerky, a ne jednou. kdo by měl tip na jinou brněnskou taxislužbu, budu ráda.
??? --- 21:10:46 28.4.2016
AZ CARE a jejich server Vyprodeje24.cz -detaily-
ATREY --- 21:15:51 22.4.2016
Dal bych si osobne pozor na firmu "MALL". Koupil jsem od nich pred lety sekacku - ta posekala cca 2 metry a zdechla, nicmene to neni hlavni problem. Zdrzovali reklamacni proces 2 mesice a teprve po urgencich poslali zpet penize.
ZORBOVA --- 7:56:06 22.3.2016
kukacka.cz poslali predmet, ktery neodpovidal popisu, odmitli pro vadny kus poslat kuryra a nutili me ho vratit pres zasilkovnu, kterou mam asi 20km daleko. Na dalsi dotazy ohledne vraceni vadneho kusu nikdo nereaguje. Predmet nabizeji stale, i kdyz neodpovida popisu.
ATOMIKS --- 9:09:01 15.12.2015
V silikonové omítce chybí silikon. Nové fasády opadávají, stavaři krachují - iDNES.cz
http://ekonomika.idnes.cz/...-omitky-bez-silikonu-fbx-/ekonomika.aspx?c=A151214_214528_ekonomika_jkk
ZORBOVA --- 10:24:40 9.12.2015
Uzoivatel Blacinka na aukro.cz
pani zrejme nestiha, tak neustale lze lidem, svadi svoje nestihani na postu. Kdyz jsem si dovolila podat stiznost na aukro.cz oznamila mi, ze me poradne vydusi a vie nez dva tydny mi zadrzovala penize, ktere jsem po zruseni obchodu samozrejme chtela vratit. Penize nakonec vratila, ale az po te, co ji aukro zacalo hrozit sankcemi.
ATOMIKS --- 9:37:43 5.9.2015
přímo podělávka to není, ale určitě je dobré vědět... pojišťovna Kooperativa má placenou linku pro hlášení škodních událostí. už jsem jim tam volal dvakrát a pokaždé si počkal na spojení víc jak deset minut, které jsem si také zaplatil.
zajímavý způsob vydělávání peněz.
KORKMAZ --- 12:21:25 16.7.2015
KEJKA: Taky s nima nemáme moc dobrou zkušenost. Před odletem nám chybou zaměstnance zkrátili pobyt (respektive původně uvedli o jednu noc navíc), ale po četných rozhovorech přímo s tim dotyčným brigádníkem jsem mu to odpustili...jak už to tak bývá, tak za dobrý skutek jsme byli po zásluze potrestáni. Delegát v Tunisku nám prodal předražené lístky (respektive kus papíru) na místní atrakci, když jsme řekli, že si tam uděláme výlet sami a ne s celou skupinou paštikářů.

My mu platili v eurech a na místě v dinárech to stále o něco méně. Byly to sice jen drobný, ale jde mi o princip...navíc v Tunisku je de facto jen jedna státní banka a má navázaný kurz na euro, takže fluktuace směnného kurzu nepřicházejí v úvahu.
KEJKA --- 13:52:21 13.7.2015
Tak mám skvělou zkušenost s Exim tours...
objednali jsme si už před půl rokem (v lednu) zájezd od 27.7 - 4.8, vzhledem k tomu, že byl včasný nákup a dítě do určitýho věku, dostali jsme nějakou slevu a děcko zdrama... Teď v pátek přišel mail (místo obvyklých pokynů s odletem a "letenkami") že vzhledem ke kapacitám a blablabla se náš odlet přesouvá z 27.7 na 25.7, ale nikdo se nás nezeptal, jestli jako můžeme... tak jsem psala mail zpět, že teda jako nemůžeme jestli nám můžou dát jinou alternativu popř. zájezdy na výběr klidně na jiný ostrov a od pátku nic... na infolince mi nic neřekli a neřeknou a paní, přes kterou jsem zájezd kupovala čeká na vyjádření jejich manažerky - fakt supr
Jsem naštvaná a rozčílená tak, že dostat paní manažerku do ruky, asi by měla za ty prachy za zájezd, opravdu pěkný trvalý make-up