Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
GREGI
Nejenom mobilní dům musí být malý.
Šikovná a převážně DIY řešení malých domků, aneb to že je to malé a levné neznamená, že to nemůže být pohodlné a luxusní.
Pro lidi co chtějí vlastní bydlení ale nechce se jim platit nájem či se zadlužit hypotékou, nebo jen prostě nepotřebují obří barák.


Obrázky, rady, odkazy, pomoc při shánění stavebního materiálu, technologické postupy stavby, materiály, pozemky, půdorysy atd.

odkazy na blogy a stránky na nástěnku

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lDcVrVA4bSQ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SWIST --- 11:14:47 26.9.2019
CUKI: No jasně, to jsem pod to automaticky implikoval.. :D A stejně sebelepší zámek ti je nanic, když ho nezamkneš a ta smažka ti dveře odemkne dveře vyříznutou špachtlí když spíš.
CUKI --- 8:16:35 26.9.2019
SWIST: Myslím, že to není ani tak o čase, jako o tom, že odfiltruješ 95% všech útoků, protože to dělají pomatený smažky ve stavu čirého zoufalství. Ty sebou nenosej žádnej picking tools natož um ho použít. A ani akuflexa i když je kdovíjak dostupná u těch smažek není obvyklá, protože když "potřebujou" tak jim ta akuflexa skončí v první zastavárně. Ve stejný, kde najdeš s velkou pravděpodobností svoje ukradený věci...
SWIST --- 12:38:05 23.9.2019
ARAON: Já mám radši.. https://www.youtube.com/user/bosnianbill

Ale ano, zámkem si většinou jen kupuješ čas... Což na druhou stranu, ti většinou stačí..
??? --- 22:53:50 19.9.2019
The Great Tiny House Debate: What it Means to Downsize the Dream | ArchDaily
https://www.archdaily.com/925121/the-great-tiny-house-debate-what-it-means-to-downsize-the-dream
ARAON --- 1:01:39 19.9.2019
Maly doplnek k te debate o zamcich, co tu pred nedavnem probehla. Pokud mate pocit, ze jste si neco dobre zabezpecili pomoci nejakeho zamku, juknete se na tenhle YouTube kanal a ono vas to prejde. :)
LockPickingLawyer - YouTube
https://www.youtube.com/channel/UCm9K6rby98W8JigLoZOh6FQ
DISKOPANKER --- 12:49:55 17.9.2019
???: Pani na to dostala nejakou dotaci, kde bylo v podminkach, ze to musi bejt mobilni,provozuje takovej vesnickej jezdeckej klub pro deti.
ANONKA --- 19:37:32 12.9.2019
CUKI: já vím, ale čas od času se to tu znovu a znovu řeší, tak jsem si říkala, že takto si to mnozí lépe osvěží...……………………...sorry……………...
??? --- 17:06:18 12.9.2019
CUKI: presne, jsem prave nepochopil jak popisoval DISKOPANKER, ze pani chtela neco "mobilniho"
CUKI --- 22:03:17 11.9.2019
ANONKA: To není žádná novinka, tohle platí od 1.1. 2013 a spousta maringotek už z míst kde neměla co dělat zmizela. Někde nejsou tolik na očích a nebo nikoho netrápí, tak tam ještě chvíli vydrží a ty ostatní stojí na pozemcích k tomu určených...
ANONKA --- 20:23:28 11.9.2019
Útržek z diskuze na Novinkách pod článkem o šumperáku:
Stavba je to dobrá a věřte mnoho lidí by jí chtělo, ale mám něco zajímavého jak se dívá náš ombudsman na stavby. Stavbou může být podle zástupce ombudsmanky Stanislava Křečka i maringotka, a to pokud je používána k účelu, který by stavba jinak plnila. V tomto případě ji jako stavbu musí posuzovat i stavební úřad. V tiskové zprávě to dnes uvedla mluvčí Kanceláře veřejného ochránce práv Iva Hrazdílková.
No pokud toto myslí vážně, pak se budou dít věci, musíme si dát bacha i na to, když po dlouhé cestě budeme spát a odpočívat v autě, jelikož je používáno k účelu, který by jinak stavba plnila, tudíž ke spánku.
Ombudsman by měl chránit před nesmysly zly politiků, ale v tomto případě je to naopak, vytvořilo další nesmysl.
Takže pokud se někomu nelíbí tato stavba, pak by se měl zamyslet kam složí hlavu , aby nemusel žádat o stavební povolení, třeba i ve stanu.