Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Malá bydlení ☼ žijme nezávisle ♫♪☺◄◄ neobvyklá obydlí ►► Jak žít ve zdravém prostředí a hlavně, co s hovnama? ☼☺☺
GREGI
Nejenom mobilní dům musí být malý.
Šikovná a převážně DIY řešení malých domků, aneb to že je to malé a levné neznamená, že to nemůže být pohodlné a luxusní.
Pro lidi co chtějí vlastní bydlení ale nechce se jim platit nájem či se zadlužit hypotékou, nebo jen prostě nepotřebují obří barák.


Obrázky, rady, odkazy, pomoc při shánění stavebního materiálu, technologické postupy stavby, materiály, pozemky, půdorysy atd.

odkazy na blogy a stránky na nástěnku

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lDcVrVA4bSQ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CUKI --- 21:11:42 28.9.2017
???: Krom pár prkotin je to stejné a v lecčem je to i složitější.
TOMBRIDER --- 20:17:23 28.9.2017
Tomu říkám vymýšlet vohejbák na narovnák...
??? --- 8:42:14 28.9.2017
DEIKSAC: To sice není, ale podmínky jsou podstatně volnější...
DEIKSAC --- 23:39:42 27.9.2017
???: i objekt určený k rodinné rekreaci není mimo zorné pole stavebního úřadu
DOKKTOR: pozemek ale musí být v úp jako zastavitelný, přičemž záleží kde jsi. třeba u nás v chko je logika taková, že nejdřív musí stát rodinný/rekreační objekt a pak si můžeš případně přistavit kůlnu, pač kdyby to bylo volnější, tak všichni nasekaj obyvatelný kůlny na nejnemožnější místa
DOKKTOR --- 15:09:19 27.9.2017
???: tak to bych se jednoduše osprchoval, jak spláchnu špínu, tak zašpuntovat vanu a čerpadlem honit vodu do druhé hlavice, jak píše LINKOS. jak se dosprchuju, tak vypustím vaničku, z hlavice to čerpadlem vyteče samo
??? --- 12:23:54 27.9.2017
???: a co tedy mit normalne v koupelne kanalek do nej pustit tu spinu a nad sprchovaci vanicku mit nejaky rost na kterem budes stat, cista voda potece do vanicky,bude v tom karavanove cerpadlo na 12v a cerpat to bude do druhe sprchovaci hlavice,muze tam byt i nejake topne teleso s termostatem aby ta voda nechladla,vsechno na 12v.
Nebo to same nez kanalku a jen dve hlavice vedle sebe jedna privodni,druha cyrkulacni. Odpousteni pres ten otocnej vehement co je ve vanach.
??? --- 9:39:29 27.9.2017
CUKI: hmhm asi by se to zacalo spinit no... ale kdyby tam nebyla zadna nadoba a jako zasobnik by fungovala sprochova vana (vanou myslim to co je pod sprchou, rika se tomu sprchova vana ne? je to vysoke treba 20cm jen) a po pouziti by se to jeste vyplachlo studenou vodou...m
TSOH: uspora vody ne rikam slo by to ze studny, uspora energie. Rad sem ve sprse dlouho ale prijde mi jako silene plytvani ohratou vodu hned vypustit kdyz je vlastne cista
TSOH --- 8:00:54 27.9.2017
???: a to děláš/uvažuješ z jakého důvodu ? úspora vody ? nechceš třeba pouvažovat o použití dešťové vody ?
CUKI --- 7:58:23 27.9.2017
???: Vanu si klidně vyrobíš. Navíc ti jde o sprcháč ne?

???: Tak japonec zrovna nejsem, ale takto se ve vaně meje asi každej ne? Nejdřív se osprchuju a čistej se naložim do vany.
CUKI --- 7:55:01 27.9.2017
???: No krom toho, že by to museli být 2 nezávislé okruhy, tak si zkus po tom co se umeješ, začít sprchovat vodou kterou napustíš do vaničky a přeleješ do kanystru. Tohle dělej třeba 2 měsíce v kuse a uvidíš jak to bude vypadat. A to jsi to zkrátil o tu nejhorší část, že to půjde uzavřeným systémem byt sekundárního odpadu.