Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Volby v ČR a poté
TANAEL
[http://img9.rajce.idnes.cz/d0901/2/2485/2485903_c09fb8d1f7c2e2d39edf0b7b466ac7c8/images/tytovidis.jpg?ver=0]Informační zdroje hodné sledování


1) tento klub je o politice v ČR - o volbách a souvislostech - a to poměrně dosti širokých souvislostech
2) diskutovat je možno pouze slušně a věcně, bez osobních útoků a urážek diskutujících
3) snažte se používat pravidlo: můžu s tebou nesouhlasit, ale zasadím se, abys mohl svůj názor svobodně říct
4) respektujte formát diskuse, nedělejte tady z toho svoje blogy
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUKIDE --- 21:21:33 24.2.2018
DAJVEX:
já žádné lídry nemám... státy stejně zaniknou...
obyvatel planety
DAJVEX --- 14:59:42 24.2.2018
Zítra v neděli 25.2.2018 je na Václavském náměstí demonstrace za svobodu a demokracii. Máme svobodu projevu a slova, proto myslím, že nastala chvíle ji využít. Já osobně tam jdu s přáním, aby na nejvyšších místech byli lidé, kteří ač mají své slabosti a nedostatky, dokážou obstát před národem. Dokážou podpořit sebevědomí lidí kteří nejsou pod nimi, ale kterým mají sloužit jako určitá jistota hodnot, které by měly být nezpochybnitelné. Aby se nepaktovali s takovýma individuama jako je Konvička, Okamura aj., kteří představují v demokratické společnosti předzvěst něčeho daleko horšího, než jsou oni sami. Aby si nevybírali pro sebe jen poslušná média s patolízaly v jejich čele, v tomto případě myslím konkrétně pana Soukupa a jeho Barrandov TV. Aby nepoukazovali na umělce v jiných státech, kteří v textech svých písní kritizují místní poměry, jako na lidský odpad. A chtěl bych, aby se postupně přidávali další, kterým takové manýry vadí a chtějí veřejným projevem nespokojenosti s poměry v nejvyšších politických kruzích spoluvytvářet tlak na pomýlené lídry našeho státu. Tady jsem chtěl ještě napsat i na jejich svědomí, ale obávám se že ho moc nemají. Je to myslím jen jedna z dalších demonstrací, jelikož to bude asi běh na dlouhou trať. Mocní se svých pozic jen tak nevzdají, mají totiž legitimitu svého úřadu a rádi na to poukazují. Bohužel to je smutný stav věci a je potřeba s tím něco dělat.
LALINA --- 22:55:13 30.10.2017
KUKIDE: ale ne:))) neležej.
KUKIDE --- 22:46:52 30.10.2017
LALINA: tobě nějak ležej v žaludku co?
LALINA --- 10:10:23 27.10.2017
http://www.parlamentnilisty.cz/...t-Vyplouva-na-povrch-s-kym-vsim-se-jejich-favorite-kamaradi-509862

Pamatujete si ještě výrazně levicově smýšlejícího ekonoma Janise Varufakise? Když v roce 2015 vyhrálo volby radikálně levicové uskupení SYRIZA, Varufakis se stal ministrem financí nové vlády a vyjednával s mezinárodními věřiteli o úlevách pro silně zadlužené Řecko. Dlouho však ve vládě nevydržel. 6. června 2015 kabinet opustil a vyčetl tamnímu premiérovi, že zradil levicové ideály, za které strana bojovala, zradil řecký lid a věřitelům ustoupil. Varufakis také sepsal ekonomický manifest, pod kterým najdeme podepsané i Piráty. Páteční Lidové noviny připomínají, že Varufakis na sociálních sítích poblahopřál českým Pirátům k úspěchu v nedávných volbách. Stojí přitom za pozornost, že Varifakis sám sebe ve známé eseji v deníku Guardian vydané roku 2015 definoval jako nevyzpytatelného marxistu, připomíná deník. Ekonom vede silně levicově zaměřené hnutí DiEM 25, které usiluje o výraznou reformu EU zleva. Členy tohoto hnutí jsou i dva Piráti a nově zvolení poslanci Mikuláš Peksa a Ondřej Profant.

„Smíšené pocity z českých voleb: dva zástupci DiEM byli zvoleni, ale zvítězilo Babišovo pravicové populistické hnutí,“ napsal na Twitteru Varufakis. Piráti prý dokonce uvažují, že budou spolu s Varufakisovým hnutím kandidovat do Evropského parlamentu v příštích volbách. Politolog Petr Kaniok označil hnuti DiEM 25 za silně levicové. Usiluje o federalizaci EU.

„Piráti odmítají, že by z nich podpora DiEM 25 dělala radikální levičáky. Podle předsedy Bartoše jeho strana v provolání vnímá jako stěžejní ty body, které kladou důraz na transparentnost rozhodování orgánů EU, překonání rostoucího nacionalismu uvnitř některých členských států či ochranu spotřebitelů,“ doplnil deník.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
z komentářů

Převzato z dostupných informací na netu: , yuuvv, 27. 10. 2017 8:44:41

„Pirátské strany v jednotlivých zemích, včetně těch Českých, zastřešuje a koordinuje Internacionála pirátských stran (PPI), která vznikla v dubnu 2010 v Bruselu. Jedná se o levičáckou Nadnárodní organizaci podobnou Socialistické / Komunistické internacionále. Prezidentem Pirátské internacionály je Muslim Guillaume Saouli. Vice – prezidentkou je Bailey Lamonová – levičácká aktivistka, která se hlásí k Anarchismu, Antifašismu a Socialismu. Existuje i společná Evropská Pirátská strana, která sdružuje Piráty z jednotlivých zemích a koordinuje jejich aktivity. Čeští Piráti mají v této straně tak&e acute; své zástupce.

Už ze své podstaty jsou Piráti další PÁTOU KOLONOU v naší zemi – dirigovaní a koordinovaní Nadnárodními Neomarxistickými strukturami. Vítači, Islamofily a Multi-Kulti fanatiky se to v Pirátské straně jen hemží. Samozřejmě to před volbami nedávají příliš hlasitě najevo, aby neodradili voliče. Piráti se účastnili řady pro – Islámských a vítacích demonstrací. Například po boku Zelených na Olomoucké demonstraci proti odpůrcům Islamizace, Piráti uspořádali před volbami sérii koncertů a předvolebních mítinků, na kterých vystupují ty samé tváře, které byly v čele demonstrací VÍTÁME UPRCHLÍKY. Feťácký hudebn&iac Jiří „Messenjah“ vystupoval na vítací demonstraci. Jan Vrobel byl jedním z lídrů pro – Imigračních demonstrací. Oba teď pracují pro Piráty. ZAČNOU KRUTÉ ČASY PRO ČR S ANARCHISTY A VÍTAČI NAŠICH ISLAMISTICKÝCH VRAHŮ.
Na jedné straně máme hnutí a strany, které jsou všemožně umlčovány a napadány, a na druhé jiné, kterým se dostává všemožné masivní podpory. V první řadě se jedná o Piráty, kteří se tváří pomalu jako vlastenecká strana a média je v tom všemožně podporují. Přitom Piráti, pomineme-li fakt, že piráti byli a jsou vrazi a lupiči, jsou odnoží německé strany stejného jména. Ta úzce spolupracuje s německou stranou Zelených, která je v podstatě produktem německého ekonacismu.

V současnosti jsou Zelení a Piráti v Německu oporou tamní sociální demokracie vedené eurodemagogem Schulzem, který podporuje totalitu a afro islámskou migraci.
Piráti v Česku svým programem jednoznačně podporují migraci, tak genderové programy likvidace rodiny. O tom samozřejmě mlčí, protože naprostá většina voličů programy stran nečte a vychází z mediální propagandy. V jejím rámci Piráti pouze házejí populistickými hesly a volají, abychom je pustili na ně. Na koho? Na děti, aby je mohli svěřovat homosexuálům, nebo na vlastence, kteří brání afro islámské likvidaci rodiny a státu, migraci a rasistickým etno sociálním experimentům.
Piráti nejsou protirežimní ani vlastenecká či sociálně laděná strana. Navíc se stále více potvrzují informace o spolupráci Pirátů s fašistickými bojůvkami Antifa, které jsou shodou okolností podporované i jednou z našich tajných služeb k útokům na vlastenecké demonstrace. Zde lze jen konstatovat, že současný název Antifa a jeho nositelé jsou stejně antifašističtí jako námořní lupiči-piráti, hrdinní bojovníci za spravedlnost podle románových předloh.

Ale takové jsou evropské hodnoty. Z fašistů antifašisti a levičáci, z ničitelů vlasti a rodiny, kteří se označili za námořní vrahy a lupiče, protirežimní hrdinové. A média je v souladu s přáním EU srovnávají s vlasteneckými stranami. Piráti podporují totalitní programy EU, počínaje rozbíjením rodiny, napomáhají narkomafii propagací volné konzumace drog, jsou klonem Zelených. Nelze se zbavit dojmu, že jejich mazaný šéf a velmi dobrý manipulátor Bartoš si z pubertálních českých voličů dělá doslova legraci, počínaje názvem svojí strany. Pirátskou stranu lze jen hodnotit jako podvod na voličích a dýku do zad všem vlasteneckým stranám a politikům, kterým s pomocí masivní mediální kampaně, lží a pokrytectví sebrali hlasy. “
SGNLR --- 14:15:13 25.10.2017
MILOSLAV ROZNER, ministr kultury a jeho vize pro ČR
https://vimeo.com/239808155
KUKIDE --- 23:58:56 21.10.2017
LALINA: je třeba redefinovat co nám stát dává, na to je se potřeba zeptat, a jestli si to lidi dokážou zabezpečit i bez státu, jinak mě se neptej co dál to by pak nebyla anarchie
LALINA --- 23:51:08 21.10.2017
KUKIDE: anarchie rozloží stát, ano, to funguje... a co jako dál?
KUKIDE --- 23:31:47 21.10.2017
LALINA: já ti nechci brát iluze, ale řekni mi nějakej příklad anarchie která nefungovala???
LALINA --- 23:29:11 21.10.2017
KUKIDE: rozložit stát? jako anarchie? to nefunguje.
nebo ten Calergiho plán na rozmetání evropských národů a hranic a namixování pologhramotného hnědého otroka, kterým celý kontinent zaplaví? Inu jakožto pesimista bych řekla, že to udělat (násliím) lze, ale jako realista vím, že by to stejně (dlouho) nefungovalo...