Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
U Kouzelnýho Kokotoče
DRASTICS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 12:14:24 13.8.2018
DRASTICS: podle dalsich zahraniccnich zdroju je to dlouhodobe opravdu tak spatny. postupne rozjizdej "dozorci" system, kamery, umelou inteligenci, bodovaci system obcanu, utlacovani mensin, celoplosny odbery dna, vyuzivani veznu na organy.. z toho co sleduju, tak spis tak postupne vyplouvaj dalsi a dalsi neuveritelny veci, nez ze by se nas tu nekdo snazil manipulovat. pokud neco vladni garnitura chce, tak je to spis ve smyslu "nestarejte se", nez ze by nam je chteli znelibit. precejen s nima celej svet obchoduje, pulka sveta jim dluzi, kolonizujou afriku, cimz si ziskavaj hlasy v osn. atd atd..
??? --- 21:48:02 11.8.2018
jak je v policejním názvu houba (hribek, Klouzek, ale znám i jednoho hajzla Smrže), je to celý špatně...
TUKI --- 17:44:36 11.8.2018
člověk je jen znovuobnovitelnej zdroj, a podle toho se s ním také zachází..a co se byznisu s lidskejma orgánama týče, je tento momentálně na velkém vzestupu.
DRASTICS --- 12:31:58 11.8.2018
CARB6N: Dobrý je kritický myšlení, ikdyž vnitřně myslíš a cítíš, stejně je dobrý zkusit promyslet i druhou stranu :) Ne vždy je dost času na rešeršování a ověřování = zde paralela, to by skoro už chtělo nějakýho člověka na tuhle pozici, ověřovač a investigativec, hledač odpovědíe. Ale díky za vhled, nelze než zatleskat tve moudrosti.
CARB6N --- 12:20:54 11.8.2018
DRASTICS: Otázky, samé otázky. Odpovědi si musíš udělat sám. Ale já bych to asi viděl takhle:

- Ano, v Eastásii je to horší než u nás v Euroasii popř. Oceánii (vycházej z celosvětový migrace lidí)

- Kde je pravda a kde lež a jak to zjistíš? Pokud jsi nebyl očitým svědkem události posoudíš její pravdivost podle důvěryhodnosti zdroje, od kud ti ta informace přichází (tady se nejlíp zase osvědčí zkušenost s tim zdrojem a jeho motivace, vlastnická struktura atd.) a souvislosti tý události a kdo by mohl mít na tý události nějakej zájem. Pro mě je třeba ČRo pořád jednim z nejdůvěryhodnějších zdrojů a Ethan Gutmannm bohužel taky vypadá důvěryhodně.

- A když se tady mluví o Číně, kde pořád vládne komunistická strana, její přístup třeba k Tibetu v posledních 60 letech je řekněme problematickej, je to nejbližší spojenec Severní Korei, jezději tam na pozvání výkvěty naší společnosti jako ing. Zeman a Vojta Filip, nemá problém obětovat miliony svejch obyvatel jaku při Velkym skoku vpřed, nemá problém přesouvat z domuvů víc jak milion lidí kvůli stavbě přehrady atd. atd., tak se nemůžu zbavit pocitu, že by to pravda bejt i mohla. Navíc by na tom i Čína měla zájem větší než zbytek světa na šíření nepravdivý informace IMHO.
DRASTICS --- 11:10:55 11.8.2018
Je to v eastásii az tak prisny, nebo nas tady v oceanii krmej tim, že tam je to nejvic nejhorsi a je to fake - kde je pravda a kde lež . . . . . . jak to zjistis . . . . emoce, hnus, strach . . . . a panuj pičo, uprchlíci, babish, vazne v tom chces žít ?

Čína staví devět krematorií pro půl milionu vězňů. Selhali jsme, děsí se autor Jatek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
https://www.irozhlas.cz/...mann-jatka-cina-odebirani-organu-falun-gong-ujgurove-zprava_1806221100_hm
SI_SI --- 17:22:39 9.8.2018
DRASTICS: nejvíc nejlepší, ještě teď se směju;) ten kdo vás nabonzoval si ani neuvědomuje, že ti zaručil nejlepší narozeninový zážitek;)))
PANIKA --- 12:30:43 9.8.2018
PEETIK: iq test neasi ;)
PEETIK --- 11:25:43 9.8.2018
DRASTICS: hehe, ze začátku sem si říkal, že dobrá pohádka, to bych klidně přečetl holkám na spaní. Běhací hribky, klouzci. to ještě v pohodě, ale na večer už to přiostřuje a musel bych volit mírnější slova. Ale jako jaký Kníže ze serveru, mistama sem se ztrácel a musel tuhle pohádku luštit abych aspoň trochu pochopil význam některých slov a slovních spojení. Ale hlavně, že ste si to užili a dobře to dopadlo.
MR_G0RBY --- 19:58:43 8.8.2018
Nj, tak musel jsem to zkusit..i tady.. :D ale vyplatilo se to :))