Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Batman | Dark Knight Returns
JUDAS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JUDAS --- 0:45:33 15.6.2014
Epic Mark Hamill is Epic

Mark Hamill does Joker and Luke Skywalker voice dialogue at Star Wars Weekends 2014
https://www.youtube.com/watch?v=LeT0CCQ1yqo
JUDAS --- 0:41:23 15.6.2014
Church of Batman the Redeemer! Pridej te se!

THE ZERO THEOREM - Official International Trailer (1080p HD) (2014) - directed by Terry Gilliam
https://www.youtube.com/watch?v=Y8xwTG4qJkk
JUDAS --- 15:19:59 10.6.2014
Official Batman Arkham Knight Batmobile Battle Mode Gameplay Trailer
https://www.youtube.com/watch?v=vQ0lohVqKkU
JUDAS --- 23:47:22 4.6.2014
Flashnewz
[http://wac.450f.edgecastcdn.net/80450F/comicsalliance.com/files/2014/05/FlashJWS.jpg]

1990s Flash TV star John Wesley Shipp will play Barry Allen’s father in the CW’s new The Flash series.

Read More: Link Ink: Thursday, May 29 2014 | http://comicsalliance.com/...y-29-2014-iron-man-3-s-h-figuarts-one-piece-flash-tv/?trackback=tsmclip
JUDAS --- 15:08:06 4.6.2014
Batman’s milestone year: 75 enduring images of the Dark Knight | Hero Complex – movies, comics, pop culture – Los Angeles Times
http://herocomplex.latimes.com/games/batmans-milestone-year-75-enduring-images-of-the-dark-knight/
JUDAS --- 11:39:06 4.6.2014
Kazdorocni stalice a bombice!

[https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10408610_293223434179646_8373484355353448737_n.jpg]

[ LORENZO @ Comics ]

V SOBOTU V CROSSU KOMIKSOVÉ ŠÍLENSTVÍ - CRWECON
https://www.facebook.com/events/332105143603602/

▶ SRAZ PŘÁTEL KOMIKSU! - vstup zdarma

Už podeváté!

▶ 7. 6. 2014 od 9.00 do 17.00 (a dál, pokud vás to bude bavit!)

Klub Cross, pár metrů od zastávky metra Nádraží Holešovice, na křižovatce ulic Plynární a Jankovcovy, Praha 7!

Tři nepřetržitá programová pásma!

Přednášky. Křty novinek. Vydavatelské panely. Komiksové burzy. Manga a anime. Dražba originálních kreseb. Figurky. Filmy. Zahraniční hosté! Obrazová alba. Soutěže. Stolní hry. Redakce Crwe. Prodeje komiksů českých i zahraničích za bezkonkurenční ceny. Vyhlášení sedmého ročníku ceny Fabula Rasa... a spoustu dalších věcí!

Vstup zdarma!

▶VELKÝ SÁL
★9:55 Oficiální zahájení Crweconu
Pořadatelé vás uvítají na akci a možná vám i potřesou pravicí!
★10:00 Spidey
Dějiny oblíbeného šplhouna se vezme do parády Ondra Král. Seznámí vás s těmi nejzásadnějším věcmi pavoukova života... i vzpomene na momenty, na které by sám Spider-Man radši zapomněl.
★11:00 Top 10 US komiksů za rok 2013
Kamil MdS Bernášek bude opět předvádět, co jsou podle něj nejlepší komiksy minulého roku.
★12:30 Aleš Kot jaké je to psát pro Marvel, DC a Image?
Aleš Kot je komiksový fanda, kterému se povedlo neuvěřitelné – prosadil se v Americe jako scenárista. A teď je tady zpátky a bude vyprávět o své cestě a práci na komiksech.
★14:00 50 let X-Menů
Changer the Elder vám shrne, co se stalo během padesáti let u nejslavnějšího mutantského týmu světa!
★15:00 Velký komiksový kvíz!
Přijďte si i letošní Crwecon vyzkoušet jak jste na tom s comicsovými znalostmi. Není třeba se bát, zasoutěžit a pobavit se na legendárním kvízu může úplně každý. Ovšem jen ti nejlepší si odnesou hodnotné ceny. Uvádí: Matěj Port Kondáš.
★16:00 Co číst, když venku leje a Kamilova TOPka Vám nestačila...
Crwecon je především o výběru. Výběru programu, preferencích comicsových, sexuálních a v případě osvěžení i nápojových. Pokud si chcete rozšířit své obzory a podívat se i na jinou topku, než tu Kamilovu, Matěj Port Kondáš vás subjektivně provede tím, co ho v poslední době zaujalo.
★17:00 Fabula Rasa
Udělování ceny Fabula Rasa, ceny internetové stránky www.comicsdb.cz, jediné komiksové ceny, o jejichž výsledcích rozhodují sami čtenáři! Uvádí: Richard Klíčník.
★17:30 Ukončeni Crweconu
Alespoň ukončení programu. Jinak vás samozřejmě nikdo nevyhání a můžete posedět až do rána!

▶MALÝ SÁL
★9:00 Guardians Of the Galaxy
Každý správný vesmír musí mít svoje hrdiny a antihrdiny. Svoje pangalaktické psychopaty, vesmírné rasy a samozřejmě skupinku vyvrhelů, která se snaží v marvelovském chaotickém vesmíru nastolit alespoň decentní hladinku řádu. Matěj Port Kondáš vás provede světem Guardians of The Galaxy Dana Abbnetta a Briana Michaela Bendise. Ve vesmíru, který má to nejdůležitější - mývala s bazukou.
★10:00 Profikomiks!
Michael Petrus představí svůj komiks a velký kikckstarterový projekt!
★11:00 Mýty a Bill Willingham
Rozhodně žili šťastně až do smrti. Protože odmítali platit daně. Nejslavnější dílo Billa Willinghama o skupince pohádkových postav, které byly nuceny vyhledat exil v našem světě. Proč jsou Fables tak návyková záležitost a jak souvisí boom seriálu Once Upon a Time s Fables? Matěj Port Kondáš bude mluvit i o ostatních Willinghamových projektech, hlavně Shadowpactu. Protože ve světě DC Comics má každý superhrdina svou cenu. I když je to mluvící šimpanz, modrý démon nebo hodně švihnutá kouzelnice.
★12:00 Dražba
Jako každý rok, i tentokrát bude možnost koupit si originální kresby a malby od nejlepších českých komiksových tvůrců. Jako vyvolávač opět zavedený Richard Klíčník
★13:00 Jason Aaron
Kdo je to? Tvůrce Skalpů se během několika let stal jedním z nejúspěšnějších komiksových scenáristů, který rozjíždí ty největší projekty. Nějaké tajnosti o dalším slavném komiksovém plešounovi prozradí Ondra Král.
★14:00 Aleš Kot – panel a autogramiáda!
Náš (tak trochu) zahraniční host bude rozmlouvat s komiksovými čtenáři, představovat a případně i podepisovat své tituly!
★15:00 Vydavatelský panel
Své současné i chystané projekty přijdou představit nakladatelství BB art, Crew a možná i další. Možná se dozvíte nějaké tajné informace, dlouhodobé plány a veselé (a depresivní) historky z prodeje komiksů.
★16:00 Počítačové hry v komiksu
Počítačové hry jedou a tak není divu, že se množí i jejich komiksové adaptace. Halo, Warcraft, Mass Effect, Lara Croft... co z toho stojí za přečtení? Přijďte a možná se to od Changer the Elder dozvíte.

▶MANGA A ANIME
★10:00 České stopy v anime
Jak věrně zachycují autoři české prostředí? Vzniká anime podle českých předloh? Vystupují v anime známé české osobnosti? Co je podle Japonců pro Česko typické? S Adamem „Christofem“ Rambouskem nahlédneme do míst, kde se prolíná český a japonský svět.
★11:00 Anime tvorba inspirovaná Západem
Sledovali jste Batmana? Zaujal vás Iron man? Hráli jste hru, která vám vzala dech? Co kdyby vám Lenka „Kalisto“ Pazdírková, že tyto záliby lze propojit s vaším nadšením pro anime? Přednáška se bude věnovat adaptacím sérií které pocházejí z amerického kontinentu, ale byly předělány do formátu Japonsku bližší.
★12:00 Mangafanův rok
Od posledního Crweconu utekl rok. Během něj se toho na japonské kreslené scéně událo docela dost, takže si nejdůležitější a nejzajímavější věci připomeneme. Chcete být v obraze nebo jen dělat ramena na neznalé otaku? Honza „hintzu“ Horgoš vám dá možnost.
★13:00 Nové mangy od Crwe!
Nakladatelství představí své dvě zbrusu nové velké mangy, prozradí, na komiksy jakého vydavatelství se můžete těšit, co je na obzoru... a jako obvykle z vás budou tahat rozumy, co byste chtěli dal. Pokud chcete ovlivnit vydávání mangy – přijďte!
★14:00 Made in Japan
Novou knihu o japonské popkultuře představí a pokřtí Antonín Tesař... a bude povídat o manze, anime, o těžkém životě jejich tvůrců a jiných zajímavostech!
★15:00 Křest Vějíře a autogramiáda autorů!
Křest zbrusu nového českého manga sborníku Vějíř. Můžete si nechat výtisk podepsat hostujícími autory... a případně si od nich rovnou nechat navrhnout tetování. Z hostů zatím přislíbil účast:
★16:00 Seriálové okénko!

▶HERNÍ SÁL
★9:00 – 16:00 Zde si budete moci vyzkoušet anebo přímo nakoupit skvělé stolní hry s nejen komiksovou tématikou! Herní sál mají na starosti Tomovy hry, specializovaný obchod se společenskými hrami, a zasvětí vás do tajů jednodušších her typu Zombie Dice, Martian Dice či Limonádový stánek, z komiksové tématiky vybrali karetní hru Marvel Legendary (což je patrně nejlepší komiksová hra současnosti) a dále dvojici her Street Fighter Deckbuilding Game a DC Comics Deckbuilding Game. Složitější hry budou zastoupeny například hrou Descent: Výpravy do temnot a určitě taktéž neopomeneme největší hit minulého roku: Mage Wars, který vám předvede přímo ambasador této hry v České republice. Přijďte se tedy podívat, jakým směrem se ubírají společenské hry a že doby Dostihů a sázek na Napoliho a Gavoru jsou již minulostí!

▶KRESLENÍ NAŽIVO!
★10:00 – 16:00 Volné live kreslení přes projektor s Vladimírem Chalupou a hosty! Akce pro všechny, kteří chtějí vidět své kresby na velkém plátně... nebo alespoň na velké bílé zdi. Přijďte se předvést... nebo omrknout postupy těch ostatních!

▶PRODEJNÍ SÁL

Knihkupectví Arkham/Seqoy

Speciální slevy
CRWECONská sleva!
základní: 10%
Nákup nad Sleva
1000,- 15 %
2000,- 20 %
3000,- 25 %
6000,- 30 %

NEVZTAHUJE SE NA ZAHRANIČNÍ A ANTIKVÁRNÍ TITULY!!!
KOMIKSY

Poprvé se bude prodávat: Batman: Země jedna
Gantz 4
Naruto 18
Lucifer 6