Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
AKCE PRO DĚTI - Ať se doma nenudíme a také něco ušetříme
MARKYTKAK
[http://markytka.markytka.sweb.cz/334.jpg]

Tipy pro rodiče s dětmi na různé společenské akce, divadélka, tipy co s dětmi aktuálně podniknout, zajímavé programy, výlety, tábory, ale i tipy na výhodné nákupy dětského zboží. Prostě vše co by se rodičům a dětem mohlo líbit a hodit.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TEKLAC --- 9:27:01 6.8.2018
ZRK --- 20:33:53 2.8.2018
Zdárek, dlooouho jsem tu nebyla, mám toho teď nad hlavu. Ale tady je můj aktuální projekt a tímto vás všechny zvu!
Rodinná sobota se vstupem zdarma a bohatým programem. Já tam s klukama budu, ráda uvidim koho jsem dlouho neviděla ;)
[ Wonderland 2018 open-air / festivalfestival / 10.8.2018 / CR - Praha - ostrov Štvanice 858 ]
MESANFARON --- 0:16:11 30.7.2018
Pořádáme pro předškolní děti dětské lesní dopoledne 2. a 3.8. v lesoparku Cibulka v Praze.
Blátivé děti - Aktuality - Dopoledne s lesní školkou
http://www.blative-deti.estranky.cz/clanky/aktuality/dopoledne-s-lesni-skolkou.html
INUSHKA --- 21:47:39 6.7.2018
Kdyby někdo hledal tip na výlet v okolí Brna, tak po dnešku můžu doporučit PERMONIUM v Oslavanech (asi půl hodiny autem z Brna).
http://www.permonium.cz

Rodinný zábavní park v areálu bývalého uhelného dolu. Je tam řada různých prostředí a atrakcí včetně lanového centra a (bývalé) těžní věže s vyhlídkou, kavárnou a malým muzeem těžby. Člověk se i něco málo dozví o historii těžby a vzniku uhlí. Ale hlavně je tam interaktivní hra, která vás provede celým areálem - na ploše parku jsou rozmístěné terminály, kde po přiložení čipu dostanete zadání úkolu, který je potřeba splnit v některé z lokací parku, abyste získali kód k odemčení dalšího úkolu. Hra má různé úrovně obtížnosti od předškolních dětí až po dospělé a spoustu různých variant zadání, trasa ale vždycky vede stejným směrem a stejnými lokacemi (obejde celý park dokola). Super je, že tím pádem celá rodina může jít pohromadě a na každé lokaci si každý splní úkol své úrovně obtížnosti. Odpadá tak "problém" spousty těchhle zábavních center, že rodiče dělají jenom doprovod a dohled dětem a vlastně se nudí.
Hru pro předškolní děti bez problému zvládla naše pětiletá, tříletá se zapojovala občas.

I když na to trasa není úplně dimenzovaná, zvládli jsme ji celou projít s kočárkem (sporťákem, golfky s malými kolečky by asi měly problém). V některých místech bylo potřeba kus přenést nebo kočárek složit a dítě vzít zvlášť, ale ve více dospělých to nebyl problém. Nosítko by v tomhle bylo lepší, ale nesoucího rodiče by omezovalo v možnosti zkoušet si některá stanoviště a plnit úkoly - některé jsou fyzicky náročnější, jsou tam různé průlezy, bludiště, průchod tmou...

V areálu se dá i najíst, je tam stánek s občerstvením (typu párek v rohlíku a smažák) a kavárna.
??? --- 17:04:46 6.7.2018
dnes navštíveno železniční muzeum ve Zlonicích: http://zmzlonice.draha.net/
a rozhodně doporučuju! muzeum rodinného typu, není to na moc dlouho, ale nikdo nebuzeruje, spousta věcí jde osahat, do lokomotiv a vlaků vlézt, a jako bonus vás ještě svezou důlním vláčkem :-)
vhodné i pro větší rodiny, na "rodinnou vstupenku" nás pustili všechny (tedy dva dospělé, tři děti 5-7 a jedno mimino).

jo a je to součástí akce "sežeňte ovečky" na déčku, tak jsem na ně přišla, a krom kódů jsme vyfasovali i déčkové "tetování".
RACHEL --- 14:09:50 6.7.2018
SINSEMILLA: diky, dnes jsme tam byli a bylo to fajn, mnohem lepsi nez technicke.
SINSEMILLA --- 21:17:32 4.7.2018
Vícekrát skloňování zemědělské Muzeum je 5., 6. zdarma nejen v Praze, ale i v ostatních pobočkách: https://mailchi.mp/bea45e44ceba/prazdniny-svatky-20180704?e=b7fb2bdfcf
MEDVED007 --- 19:48:11 24.6.2018
LORAIN: byli jsme na několika escape hrách a asi nejlepší mi přišel faust na Smíchově. děti máme ale lehce starší, no, mladší asi 8 i bylo, ale starší je o 2,5 roku dál a myslím, že to pro holky bylo tak akorát.
SINSEMILLA --- 20:55:22 23.6.2018
MAGGIE: Jojo, byli jsme a jako nebylo to špatne, ale příšerná kustodka, co za námi pořad chodila a u každé aktivity nás buzerovala, ať na to nesahame. Mají tam celkem dost dotykovych obrazovek s nějakými hrami, dcera 2,5 se tam zasekla u ruznebarevnych vkladacich koliku, což bylo fajn, ale jako nějaký super zážitek to nebyl. A to jsem vzhledem ke koncepci výstavy s sebou měla i babičku a prababicku děti, ale výstava teda moc nevybizela k tomu, aby třeba babicky vypravely, na co koukaly ony.

Ale jako zadarmo dobrý - syn teď objevil decko na kompu, tak byl nadšený, ze jako byl v televizi, odkud jsou ty porady, jinak za mě nic moc
MAGGIE --- 17:54:43 23.6.2018
Nebyl jste už někdo na výstavě ČT dětem?

Od Čertíka Bertíka po Déčko. ČT otevírá galerii, první výstava patří dětem — ČT24 — Česká televize
http://www.ceskatelevize.cz/...certika-bertika-po-decko-ct-otevira-galerii-prvni-vystava-patri-detem