Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAOR --- 11:13:56 16.1.2019
DUBAS_: Teď jen, aby neztratili ten zápal, který mají. Jinak i když mají momentálně soubor menších map, které ani po spojení nebudou tak velké, jako mapy z Bohemky, tak už teď se dokáže Tarkov vyrovnat Armě 3 s modem ACE.
DUBAS_ --- 10:50:57 16.1.2019
MAOR: jen tam jeste chybi ten openworld co slibovali ale jo udelali dost prace
MAOR --- 10:41:50 16.1.2019
RUDOLF: Hele, Tarkov je taky okrajovka a řekl bych, že pro daleko menší skupinu bláznů, než je DayZ a podívej se, co všechno zvládli udělat za necelé tři roky.
RUDOLF --- 10:25:19 16.1.2019
Že .63 nazvali 1.0 je chucpe. Já bych jim jako správnej fanboy ty 2 roky k 1.0 ještě odpustil.

Ale chápu, že strávit na produktu 5-6 let svýho života s výhledem na další 2 roky vazby, když DayZ je okrajovka pro pár milců. Může být vyčerpávají, pokud člověk nevěří svý práci.

ale stejně, kde člověk zažije tohle

Kid with 2700 hours predicts the future
https://www.youtube.com/watch?v=jrh31gFe83c
ZOMBO --- 7:31:21 16.1.2019
ICARUS: Tak jsem to myslel, jeho ani nikoho ten potenciál nemusí zajímat.
ICARUS --- 6:58:15 16.1.2019
ZOMBO: Ohanet se nejakym potencialem za dva roky mi prijde dost chucpe, vzhledem k 6 rokum vyvoje.
ZOMBO --- 5:51:36 16.1.2019
NAGASAWA: "Ozvučenie je veľmi chudobné a chýbajú najmä nejaké ruchy okolia - šum stromov, štebotanie vtákov alebo čokoľvek iné, vďaka čomu by svet pôsobil menej sterilne." – nesmysl, ambient je dokonalej.

Zastaralý interiéry, clipping, bugy, v tom má naprostou pravdu, to musí bít do očí nejen novejm hráčům. Nemám mu to za zlý, napsal bych to stejně, kdybych hrál DayZ jeden večer, protože jsem si za ty roky na leccos ve hře zvyknul. A recenzuje plnou hru, ne její potenciál za dva roky.
MAOR --- 23:49:35 15.1.2019
NAGASAWA: Hm, mám takový pocit, že ten borec asi komentuje nějakou jinou verzi DayZ SA a ne tu rádoby full hru. A přijde mi, že si do Bohemky musí kopnout každý, protože to teď frčí, i když ví o hře v podstatě hovno. Přesněji jen to, co si o té hře zjistil během svého nejspíš prvního hraní kvůli tomuhle článku.
1. Skříně, stolky, lednice, trouby, nic z toho nejde otevřít. To je pravda, že všechno tohle mohlo mít inventář a mohlo se v tom něco najít. Přesně to se mi líbí ve Scumu, protože tam prohledáváš kdejaký pytel s bordelem, blbou skřínku v koupelně, oblečení apod. Zatím jsem v hadrech našel nějakou jinou věc tak max jednou za 14 dní. Čistota a novota věcí, taky pravda, je to vlastně jako v těch zombie seriálech TWD a FTWD. Ale co, stejně s tím nic neuděláme a vývojáři s tím udělají ještě větší hovno, když s tím doteď neudělali nic.
2. Jak tam mele o té sovětské gubernii a že by to klidně mohlo být i Československo. Ty vole, ten týpek neví nic...
3. Hloupě chovající se infikovaní - hm, popravdě mě ty animace taky moc nepřesvědčily. To i v módu se ti prevíti pohybovali lépe. A ty jejich zvuky v SA? Děs. Ale nudný a lehký souboj na pěsti? Tak to jsem už od bety nezažil.
4. Brečet nad tím, že se ani za hodinu nepotkal s jiným hráčem je kokotina. Od vydání full hry jsem nikoho nepotkal za xx hodin. Vlastně doteď. A s kámošem jsme za víc jak měsíc na nikoho nenarazili. A to na plných serverech. A že by nám to vadilo?
5. Zvuky mi nepřijdou chudé, ale úplně na hovno. V dřevěném baráku máte pocit, že jste v podpalubí nějaké dřevěné lodi a v barácích s plechovou střechou a halách máte pocit, že jste někde hodně hluboko pod mořem a zavření v ponorce. Za tyhle zvuky by někdo zasloužil skřípnout koule do svěráku. Přitom tyhle zvuky tam byly ještě před betou jako kurva super "nové" zvuky... další věc, u které jsem si jistý, že lepší nebude. Fakt nechápu, jak tohle mohli takhle zkurvit.
NAGASAWA --- 22:20:39 15.1.2019
ajajajaj

DayZ - recenzia - hra | Sector
https://www.sector.sk/recenzia/32100/dayz.htm

DAYZ počas niekoľkých rokov prešla dlhú a strastiplnú cestu s veľmi rozpačitým vyvrcholením. Výsledok je vlažný, ľahko sa stratí v mori konkurencie, ktorá medzičasom zosilnela a zatienila kedysi nádejný pokus známych českých vývojárov. Ak vám stačí objavovanie rozsiahleho a miestami celkom zaujímavého prostredia a hľadanie surovín na prežitie, hra vás môže aspoň do istej miery uspokojiť. Najmä ak máte poruke aj nejakých kamarátov. Pre väčšinu záujemcov je to však nudný a sterilný svet, kde sa nič nedeje, dlhé hodiny blúdite a stretávate čoraz menej hráčov, pretože väčšina preživších ak už DAYZ neopustila, čoskoro tak urobí. Ani niektoré zaujímavé výtvory komunity ich totiž pri hre dlho neudržia. Pozitívne je, že bugov a technických chýb je už podstatne menej, stále však nemáte dojem, že sa jedná o dokončenú hru, už vôbec nie hodnú 40 € a od verzie s predbežným prístupom sa prakticky nikam neposunula. A svoju príležitosť definitívne prepásla.

??? --- 9:28:05 15.1.2019
DUBAS_: Ale vubec ja proti LGBT nic nemam:) jen jsem uvadel kolegu rednsejka na pravou miru a uzil jsem odpovidajici termin slovu metrous