Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Bezplenková komunikační metoda
HC_
Minimální pro BKM http://www.petitlulu.cz/kategorie-produktu/minimalni-pleny/

Klub by měl sloužit především pro dotazy těch, co zkouší, praktikují BKM, také uvítám, když budete psát, jak se vám při BKM daří, jaké pomůcky využíváte apod. Osobně mě BKM velmi zaujala, miminko ještě nemám (až v červenci):), nicméně realita s BKM může být různá. Cílem mé diskuse je jednak dozvědět se dopředu, co nejvíc informací, a vytvořit společně jejich ucelený soubor pro využití nás všech. Myslím, že BKM si zaslouží, aby měla samostaný prostor na nyxu.


Otázky do pléna:

Kdy (věk dítěte) jste začali s BKM? Využíváte nějaké pomůcky - jaké? Prvotní zkušenosti?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 17:10:08 16.7.2015
Naše dítě si přestalo říkat a začalo samostatně konat. Což je teda trochu problém, protože se ještě neumí pořádně svlíknout a asi ani nepostřehla, že to je ten nejdůležitější krok. Takže letí na nočník a tam se vyčůrá do plenky :-(
Teď chodí pořád nahatá, tak to docela funguje, ale plínu si sama nesundá a ani ty tréninkový kalhotky nejdou moc hladce. Koupila jsem jí na trénování spodní kalhotky a už se strašně těšim až to bude normální součást oděvu!
ANNNA --- 16:24:39 16.7.2015
LEPEK: mám, nijak extra mě užívání nenadchlo :) ale já to myslela spíš na odplenkovani a mám děti buclaty, takže na běhání pod saticky jim to nesedí... Asi můžu prenechat, vzor opičky, kdyžtak pošta.
LEPEK --- 15:07:47 12.7.2015
jsem se zrovna chtěla zeptat, zda-li máte někdo zkušenosti s minimálníma plenama od Lulu :)
jsem netušila, že něco takového je a dost mne to nadchlo...

případně neposíláte je někdo do světa po svých dětech?
díky za reakce
.)
GIMEL --- 15:58:16 22.4.2015
???: no vychází o dost líp koupit si jednotlivé kusy než celou sadu, kusy jsou ve slevě
??? --- 15:06:06 22.4.2015
GIMEL: Jaká je ta akce?
GIMEL --- 12:18:20 22.4.2015
a možná ještě dotaz přímo pro @HC_
jaký je rozdíl mezi touhle vkládačkou http://www.petitlulu.cz/obchod/minimalni-pleny/save-jadro-dlouhe-sio/
a touhle sadou http://www.petitlulu.cz/obchod/minimalni-pleny/save-jadro-dlouhe-sio-6-ks/ - proč jednotlivé kusy jsou v akci a sada není?
GIMEL --- 12:15:21 22.4.2015
zvažuju, že bych využila akci týdne opravdových plen na Petit Lulu a pořídila minimální plenu a vkládačky. Je to dobrý i pro větší dítě? Mrně má 13 kilo. Co takový ten kroužek kolem pasu, dává se do toho ještě něco jako svrchní jištění nebo jen ta plenka? Ono mrně teď moc bezplenkovací není, je jí to úplně buřt, klidně v mokré plíně dokáže hodinu sedět a naopak se čuří když chci přebalit, ale třeba by se rozhodla spolupracovat, když bych změnila systém, najela na rychloprdky nebo návleky jak teď bude tepleji.
??? --- 9:08:30 6.4.2015
U nas se k odplenkovani blizime velmi pomalu. Ale vcera mi udelala radost. Rika "kaka kaka" a ja nic, protoze to slovo trenuje celej den, tak si prinesla knizku, kterou si prohlizime na nocniku, a ukazovala na nocnik dokud mi to nedocvaklo a dala jsem ji vykadit :-)
ALI_EN --- 18:31:01 5.4.2015
LADYSERENDIPITY: u nas do pulroka kadeni vesmes do nocniku a poslednich nekolik mesicu vyhradne do pleny... to bysme se nacekali :D
LADYSERENDIPITY --- 16:20:35 5.4.2015
V šátku si to náš taky držel, dokud mohl, což jsem rozhodně považovala za výhodu. Dá se nechat čůrat venku i v zimě, i když je oblečený málo, jde o to vychytat oblečení tak, aby se dalo dostat k plence skoro okamžitě. U nás klasika fleecové kalhotky s látkovkou a teplé návleky, třeba dvě vrstvy, až ke kalhotkám.