Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Bezplenková komunikační metoda
HC_
Minimální pro BKM http://www.petitlulu.cz/kategorie-produktu/minimalni-pleny/

Klub by měl sloužit především pro dotazy těch, co zkouší, praktikují BKM, také uvítám, když budete psát, jak se vám při BKM daří, jaké pomůcky využíváte apod. Osobně mě BKM velmi zaujala, miminko ještě nemám (až v červenci):), nicméně realita s BKM může být různá. Cílem mé diskuse je jednak dozvědět se dopředu, co nejvíc informací, a vytvořit společně jejich ucelený soubor pro využití nás všech. Myslím, že BKM si zaslouží, aby měla samostaný prostor na nyxu.


Otázky do pléna:

Kdy (věk dítěte) jste začali s BKM? Využíváte nějaké pomůcky - jaké? Prvotní zkušenosti?

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ALI_EN --- 0:13:05 28.9.2014
SEBIEN: jo ta zmena signalu to je neco. my se po trech tejdnech zase trochu sehrali, uff teda. proste jsem celej den byla u nej, maximalne se mu venovala a celkem se zadarilo, uvidim jak to dlouho vydrzi. po tom, co zacal do plen pravidelbe i srat, jsem totiz chvili zacinala pocitovat lehkou marnost... ale ted zas asi ok. .mi to jeste komplikuje, ze casto jsme dlouho venku nebo primo cestujem a to pak se mu v tomhle smeru venuju fakt nedostatecne.
SEBIEN --- 7:13:10 27.9.2014
ALI_EN: bezplenkovka bych tomu teda už neříkala, přebalovací boje mi vadí dost, takže i kvůli nim pořád doufám, že to v ní furt je a třeba se zas chytí, abychom bojovat právě nemusely, takže sleduju a poslouchám, jestli nějak nehlásí, když něco vypozoruji, záhy to přestává platit, úspěchy teda nula, ale furt čekám :-)
SEBIEN --- 5:33:33 27.9.2014
ALI_EN: pořád zkouším. Ted se dvakrát vykadila do nočníku při mlíce, ale už zas kadí zásadně až pak...
ALI_EN --- 2:37:09 27.9.2014
resp teda dal klasicky bezplenkovku, nebo te to prebalovani odrazuje? ja jsem tuhle drzela mateje svejma nohama za jeho raminka, abych mu tu plenu byla nejak schopna zavazat...
ALI_EN --- 23:03:24 26.9.2014
SEBIEN: a zkoušíš nějak dál, nebo jsi nočník hodila z okna?
LYDI --- 8:57:29 19.9.2014
ALI_EN: moje(ted rocni) zacala bojkotovat na konci cervna. a ted tenhle tyden se to - snad dlouhodobe - zas o dost zlepsilo.
GIMEL --- 21:19:46 18.9.2014
ALI_EN: přesně, u nás 2 měsíce, v podstatě od doby, kdy se začla obracet z břicha na záda - od nějakého 6. měsíce. Kolikrát se mi nedaří ani ráno chytit, což předtím bylo téměř 100%. Přítel už mrmlá, že "to asi nefunguje, tak to přestaň hrotit"
teď se to maličko zlepšilo, ale i tak bych řekla, že bojkot trvá. Nebo že jí to prostě nějak přestalo zajímat, ne, že by to přímo bojkotovala.
SEBIEN --- 16:45:31 18.9.2014
ALI_EN: už jsem to tu psala opakovaně - u nás v zásadě trvá, asi 5 měsíců, s krátkými lřestávkami, my už jsme asi ze hry...
ALI_EN --- 14:13:04 18.9.2014
holky jak dlouho vam prvni bojkot trval? My jsem ted na dvou tydnech s tim, ze se prave naucil obratit na bricho a nejradsi by nedelal nic jinyho, nez se neustale obracel na bricho. k tomu si umi podat veci co jsou v dosahu i kousek za dosahem takze ted nocnik dava spis vyjimecne kdyz se ja strefim. a jaky dela ve vsem pokroky to vypada, ze ho to, jestli je pokadenej nebo pocuranej nebude zajimat jeste hodne dlouho.. jsou mu 4 mesice
GIMEL --- 20:39:09 9.9.2014
přesně, jak to má ???, to jedeme i my. Teď se to i u nás zlepšilo, zase chytám káky do nočníku a sem tam i nějaký čůr, ale na signály ještě moc nehraje. Obvykle začne pištět až když už je mokrá. Tak mě aspoň hřeje, že ji přebalím hned a nenechávám ji v mokru.