Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nyx :: pripominky uzivatelu
TORI
vyvojova verze nyxu: http://beta.nyx.cz/
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TARMAQ --- 10:25:25 16.6.2015
nejak zlobi vytvareni nahledu pro API, neni tam nejakej bug? Mam tu jeden konkretni priklad, ale urcite neni ojedinelej..
u tohoto prispevku [ RADUZA @ PŘED A PO ] se zobrazuje jako nahled prvniho obrazku tahle kocka a pritom odkazuje na obrazek se zavareninama..
PISKVOR --- 17:46:41 9.6.2015
???: O pardon, příště to milostivé naservíruji na stříbrným podnose.
??? --- 16:52:49 9.6.2015
PISKVOR: vidis, kdybys to misto kecu typu (to vubec neni to same, a lidi co uz objevili kolecko) napsal rovnou, ze stavajici stav je moznosti volby a novy stav by byl pro lidi co pouzivaji stejne okno problemovy, tak bys udelal lepe.

Jak rikam, pro me pouzivani nyxu, kdy ten nyx proste skoro nezaviram byla ta moznost logicka.

HARALD: problem je, ze ja to nechci vsude. Na nekterych webech se nabizi proklik a nekterych se nabizi novy panel no.
HARALD --- 16:48:57 9.6.2015
Vždyť u většiny browserů si můžete nastavit otevírání odkazů do nového okna. Když už to chcete zavédst, můžete to udělat všude a ušetříte si kolečko myši a tlačítko CTRL.
TARMAQ --- 16:42:24 9.6.2015
btw myslim ze tady posledne nekdo zminil, ze na tohle existuji doplnky do prohlizece. Treba by to nekterym plnilo dostatecne pozadovanou funkci..
??? --- 16:37:52 9.6.2015
PISKVOR: jo, kdyby bylo možné nastavit si to podle svého, byla bych jednoznačně pro a při první možné příležitosti přepla.
PISKVOR --- 16:36:19 9.6.2015
???: Já taky netvrdím "bylo to dost dobrý našim pradědečkům, tak drž hubu a zvykni si!" Tvrdím, že současný stav je pro část uživatelů (a troufám si dokonce tvrdit, že nezanedbatelnou) stavem vyhovujícím - a že jsem proti jeho změně (protože jsem už se takhle nadál změny k horšímu, když jsem se neozval). Současný stav nabízí možnost otevřít ve stejném i v novém okně; navrhovaný stav nabízí _výhradně_ možnost otevřít v novém okně. To se mně nelíbí, to já nechci; nicméně pokud by byla možnost, aby si to někdo zapnul konkrétně pro sebe, je mi to fuk - ať si dělá, co libo.
??? --- 16:03:45 9.6.2015
PISKVOR: mě to prudí, i přestože jsem si víceméně zvykla na otvírání odkazů kolečkem.
PISKVOR --- 15:43:18 9.6.2015
???: Dobre, "nove je lepsi a radostnejsi," chces-li (coz vuuubec neni totez, kdepak). Kdyz je tu teda filtrovat zatezko, shrnuti: vuci tomu navrhu se pokazdy zvedne hromada odpurcu (i ja), kterym soucasny stav vyhovuje (a o prostrednim mysitku vedi).

Pokud se ti podari prosadit si to jako setting, kdy puvodni funkcnost zustane, nemam namitek; good luck, have fun.
??? --- 15:41:54 9.6.2015
STARE_CASY: je to tak. A má i další nevýhody -- teď jsem si na to napsal testovací skript pro tampermonkey (v případě zájmu publikuju) a docela nepříjemně to problikne po každém načtení klubu; kromě toho, bude potřeba v něm vyřešit propojení s jinými funkcemi nyxu (nové příspěvky v klubu během jeho čtení; citace přečtených příspěvků které byly před obrácením pořadí zobrazené, ale skript je skryl; preview vlastního příspěvku atd.). Takže systémové řešení by bylo určitě lepší...

???: spousta webů otevírá v novém okně, a taky mě to pěkně sere, protože mi to bere možnost otevřít ve stejném. (A k tomu pro chrome snad pořád není rozumný nastavení nebo extenze která by vynutila otevírání ve stejném tabu.)