Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Interaktivní vzdělávání - školy, učebnice, kurzy (Odkazy, materiály, nápady, diskuze)
SM3
IU = Interaktivní učebnice IV = Interaktivní vzdělávání - Seznámení s Interaktivní vzdělávání - Máte zkušenosti s IV? - Učebnice do škol, má interaktivní vzdělávání budoucnost? - Máte zkušenosti s IV na školách? Jako učitel? Student? - Jaké plusy a minusy má podle Vás IV/IU? - Jaké materiály jsou pro podle Vás nezbytné a naopak přebytečné (pro IU)?
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KETHAMINA --- 10:33:50 25.2.2016
Odhodlala jsem se udělat kurz pro laiky: "Migrace je legrace" . Přijďte si popovídat o současné i historické situaci ve světě a nechte se unášet vlnou nových informací a přístupů, o kterých jste nikdy neslyšeli :)
První termín se koná 18.3. od 18 do 21 hodin a cena je symbolická 200 Kč, pouze na uhrazení nákladů na pronájem a občerstvení. #migracejelegrace http://www.naucmese.cz/kurz/migrace-je-legrace
BETULKA22 --- 13:32:43 30.11.2015
Učím v první třídě na základce v menší vesnici a používáme interaktivní tabule. Škole je na začátku roku nakoupila u http://www.tabuledoskoly.cz/, díky registraci za zvýhodněnou cenu včetně projektorů a momentálně jsou ve všech třídách na prvním stupni. Na začátku jsem měla strach, jestli si s programy nebo ovládáním tabule poradím, ale je to dobře uživatelsky ovladatelná tabule, takže žádný problém. Programy jsou taky dobře seskládané a děti baví. Velké plus je, že se dá tabule díky pojezdu posunovat nahoru nebo dolů, podle toho, jak je dítě vysoké, aby se mu pohodlně pracovalo.
TANAIS --- 12:32:15 18.12.2014
Zdravím,

kdyby to někoho zajímalo, rozjely jsme na začátku roku se spisovatelkou dětských knih Klárou Smolíkovou projekt na interaktivní besedy pro žáky základních škol. Besedujeme o komiksu, vynálezech, řemeslech a dalších tématech...

Realizujeme interaktivní a hravé besedy pro žáky základních škol. Vycházíme nejen z dlouholetých pedagogických zkušeností, ale také edukativních programů pro děti v muzeích a galeriích.
Zabýváme se publikační činností, vzděláváním a výchovou.


Více zde: http://www.besedarium.cz/

SWT --- 12:59:13 23.5.2014
ZEMEKOULAN: Díky za info. Myslím si, že to ani jedno z toho nebylo, asi to bylo ještě něco starýho pro DOS, protože to bylo ještě zjednodušenější a přímočařejší (ale samozřejmě s menšími možnostmi) co se zápisu týče než geoGebra, nicméně na tu GeoGebru jsem pak narazil a pro ty účely, co jsem potřeboval to vyhovovalo.
ZEMEKOULAN --- 10:12:59 23.5.2014
to SWT z 11.1. > Nejspíš se jedná o Geogebru, nebo Cabri. Geogebra je GNU/GPL licence (tedy zdarma) a ke stažení je zde: http://www.geogebra.org/cms/cs/
??? --- 17:53:49 22.5.2014
Mladí vědci a studenti by mohli radit evropským ministrům školství, jak zlepšit vzdělávání | Věda
http://www.rozhlas.cz/...by-mohli-radit-evropskym-ministrum-skolstvi-jak-zlepsit-vzdelavani--1349642
TOOMICZ --- 21:10:31 21.5.2014
Zdravím, rád bych Vás pozval na kurzy, které jsou podle mého názoru za opravdu přijatelné ceny a myslím si, že si zde opravdu každý vybere. Jedná se převážně o počítačové kurzy, ale také zde najdete Soft skills kurzy, atd ... zde přikládám odkaz: http://www.is4tech.cz/index.php/it-kurzy/prehled-kurzu.html ....kurzy školí opravdový profesionálové a hlavně lidé, kteří poukazují na skutečné situace z praxe. Každý účastník obdrží na konci kurzu certifikát a získá oběd zdarma :-)
EXIS --- 17:58:51 12.5.2014
Akce pořádaná studenty..
Deloitte Advisory, WBI Systems, PM Consulting, Symphera, Projectman, Per Partes Consulting, Ociris. Co mají tyto firmy společného? I s jejich zástupci se budete moci setkat na konferenci PMcon 2014, kde se s účastníky podělí o svoje znalosti a zkušenosti z oblasti projektového řízení.

PMcon je konference šitá na míru studentům, juniorním projekťákům a všem dalším, kteří ve své praxi či podnikání začínají s řízením projektů a chtějí se v této oblasti dále vzdělávat. Jejím cílem je zprostředkovat ucelený pohled na jednotlivé fáze životního cyklu projektu, upozornit na nejdůležitější aspekty vedoucí k úspěšnému dosahování projektových cílů, poskytnout přehled o možnostech profesního rozvoje v této oblasti a umožnit navázání kontaktů s dalšími účastníky, se kterými je spojuje společný zájem o tento obor.

Akci pořádá Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) a budeme rádi pokud ji doporučíte i svým juniorním kolegům.

Konference proběhne již 3. června 2014 v prostorách České zemědělské univerzity v Praze. Na akci je nutné se předem zaregistrovat. Pro více informací navštivte web: www.pmcon.cz