Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Očkování - pro a proti
ZEGA
Tato diskuze má sloužit primárně pro rodiče a jejich zkušenosti s očkováním svých dětí. Vítáni jsou jak rodiče, kteří své děti očkují, tak neočkují, nebo pro rodiče, kteří žádají individuální přístup.

Prosím o diskuzi na úrovni!

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KAI --- 0:13:45 29.3.2014
Croatia's constitutional court has upheld compulsory vaccination laws. The court stated “The child’s right to health is greater than the right of parents to make the wrong choice.”

Croatian Court Upholds Vaccine Mandate | I Fucking Love Science
http://www.iflscience.com/health-and-medicine/croatian-court-upholds-vaccine-mandate
CONTRAS --- 22:17:02 21.3.2014
...ja jsem epidemiologum taky vdecnej, ze v ty zurici valce stojej v prvni linii...vo tom zadna... Kez by si nekterej vodskocil z fronty a sepsal treba traktat na obranu hexy, ani nevis, jak by se mi ulevilo...
ATLAS --- 17:08:04 21.3.2014
CONTRAS: Jo neuveritelne jsem, v tom se shodnem. Ale tve vyjadrovani je opravdu desne, ale jsem rada, ze ZEGA konecne ukazala, co pavazuje za vyjadrovani na urovni. . A epidemilogove narozdil od tebe se vakcinami, schematy, kalendari odborne zabyvaji stale, protoze epidemiologicka situace se stale meni. Ja jsem jim za to vdecna. A jsem rada, ze se ve svych navrzich vetsinou drzi vedecky oduvodnitelnych hypotez, nez nejakych nazoru internetovych odborniku.
CONTRAS --- 8:20:42 21.3.2014
ATLAS: ...takže nemá smysl se tim dál zabejvat, kalendář, vakcíny, schémata...všechno je naprosto dokonalý, bezchybný.... za všechny problémy můžou lidi, protože to prostě nedodržujou a vymejšlej píčoviny, jako třeba Contras...

víš, ty jsi neuvěřitelná
ATLAS --- 4:26:25 20.3.2014
FARIN: Mne to neprijde jako zavadejici. Bezne rikame ze rakovina je smrtelne onemocneni. Souhlasis? Pritom mnohe typy rakovin maji v prostredi dnesni mediciny mensi umrtnost nez 5%. U cerneho kasle se umrtnost u neockovanych deti do osmimesicu pohybuje kolem 5%. Tech 1,6% v Britanii je umrtnost HOSPITALIZOVANYCH (ockovanych i neockovanych) deti do 1 ROKU proto je to cislo drobet mensi. Ver tomu ze minimalne dvojnasobne bude.
???: Myslim, ze kalendar neni nijak extra spatny ani schemata ne, problem je v tom, ze je lide nedodrzuji. Protoze stejne jako CONTRAS dojdou po "peclivem vyhledavani dostupnych informaci a zdravyho rozumu" k absolutne scestnym uvaham o monovakcinach. A kolik dneska stoji v Cechach PCR test proti pertusi? Jasne bude to drazsi nez nejaka diagnosa cehosi pomoci ELISY, ale prece to musi byt levnejsi nez ruzne Wesrnbloty, s kterymi praktici sice strei, ale v pripade potreby je take delaji...
CONTRAS: Ne system podchyceni cerneho kasle je v DNESNI dobe nastaven relativne rozumne, ale v minulosti tomu tak nebylo. Pro dospele a radne ockovane deti neni cerny kasel nebezpecny. Umiraji na nej neockovane deti a dlouho neockovani starci.
MORGAN --- 9:58:54 17.3.2014
ORIKA: Nic jsme neplatili.
PETRUSKA --- 9:16:53 17.3.2014
Ahoj, koncem dubna se chystáme na první dávku hexy (měla jsem dohodnutý odklad na půl roku věku dítěte, protože je malinkej váhově).. řešili jste před a po vakcíně nějaké vitamíny na zvýšení imunity (v šesti měsících)? Doktorka mi doporučila půl lžičky pikovitu, ale ten je alespoň podle příbaláku až od 1 roku..
IORETH --- 7:52:25 17.3.2014
ORIKA: Právě takto začínáme očkovat mladou (po druhém roce věku). Nic za to neplatíme. S pediatrou jsme se domluvili v pohodě, mimo jiné proto, že ona sama má k očkování mírně kritický vztah a provádí pouze povinná očkování a očkování zcela hrazená pojišťovnou. Jsem jen zvědavá, jak se k tomu postaví ředitelka školky :).
ORIKA --- 23:19:43 16.3.2014
XSEDKA: díky, tohle info jsem právě také četla, tak mě zajímalo, zda to funguje i v reálu :)
MORGAN: a platilo se za to něco nebo je i toto schéma hrazeno pojišťovnou?
MORGAN --- 0:01:48 16.3.2014
ORIKA: Já, pediatrička to sama navrhla, souhlasili jsme (rádi).