Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Coaching, koučink
DESTINYX
Vše o koučování. Výcviky v koučovaní a jejich lektoři. Literatura o koučování, ebooky. Jak koučování funguje? Kde je rozdíl mezi koučováním a terapií? Jak poznat dobrého kouče?


Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MORPHLER --- 12:00:38 2.6.2014
???: nasel jsem tam 1390,-/rok a doufam ze ostani, imho velmi relevantni otazky, ti zodpovi autor/i
??? --- 11:51:13 2.6.2014
KINEMAK: Myšlenka zajímavá, ale.. jak tam chcete dostat lidi? Jak zajistíte návštěvnost? Proč by se měl kouč registrovat do "další" databáze a co ho to bude stát? :-)
KINEMAK --- 22:09:42 30.5.2014
www.coachingcafe.cz .. rozjíždíme nový projekt pro prezentaci hlavně začínajících koučů. Pokud by někdo měl zájem, tak přihlášky již registrujeme ..
??? --- 19:31:41 25.5.2014
BOSSORKA: Vsechny skoly mivaji informacni setkani, doporujucu je navstivit a navnimat se na lektory, musi tam byt ta spravna chemie.
BOSSORKA --- 18:17:29 25.5.2014
PODFUCK:
???: ok, díky za tipy.... očekávám to, že budu schopná si připravit,vést a zhodnotit efektivní koučovací rozhovory s klientem

tož to abych se do září rozhodla, do kterého z nich půjdu :-)
??? --- 20:06:14 24.5.2014
BOSSORKA: To je dobrá otázka, ale na odpověď by člověk potřeboval vědět víc, co od toho očekáváš.

Kolega Podfuck má zajisté pravdu, že akreditované výcviky mají jisté plus, zejména pokud bys chtěla koučovat v korporacích, kde si na akreditace a různé papíry potrpí. Seznam akreditovaných výcviků ICF je zde http://www.coachfederation.cz/cz/akreditace/akreditovane-kurzy-a-skoly.html
Akreditované výcviky ČAKO http://www.cako.cz/cs/vyber-kouce/akreditovane-vycviky/

Z mé zkušenosti, co člověk (kouč), to jiná preference. Já prošel gestaltem a neměnil bych, zejména pro tu hloubku, kterou gestalt nabízí.

Ceny jsou víceméně podobné. Jen Masarykům ústav vyšších studií nabízí cenu nižší, než co je na trhu běžné. Cenu bych ale řešil na druhém místě ;-)

Myslím, že žádná ze škol u nás nemá speciální důraz na kariérní koučink, ve světě bys ale na takový výcvik narazila.

Pro life koučink bych klidně zkusil méně obvyklé způsoby, třeba Somatické koučování. Prošli tím dva mi známi koučové a byli spokojeni.
PODFUCK --- 23:16:25 23.5.2014
BOSSORKA --- 20:17:05 23.5.2014
zvažuju nějaký výcvik - hlavně karierní koučink, klidně i life, nemáte nějaký tipy, kde je to kvalitní? za rozumnou cenu (hradím si to sama, zaměstnavatel mi to na to z mojí pozice zatím nepřispěje
??? --- 2:35:20 7.2.2014
Přeposílám nabídku koučování od mojí sestry, která studuje kurz. Kdyby to někoho zaujalo, ozývejte se prosím na uvedený kontakt, ne mně.

Ahoj:),
jsem studentka akreditovaného koučovacího výcviku.
Nabízím možnost nechat se koučovat za použití gestalt přístupu.
Jedná se o 3 - 5 individuálních setkání, záleží na tématu.
Nejedná se o poradenství! Podstata koučování je dovést koučovaného k jeho vlastnímu řešení, založeném na uvědomění a prožitku, pomocí otázek a třeba i experimentů. Využívá se v pracovním i osobním životě.
Cena je zdarma, výměnou za pořízení záznamu pro svého učitele. Na vše se vztahuje pravidlo důvěrnosti. Záznam bude po konzultaci se supervizorem smazán. Nabídka platí od 25.února. Počet lidí omezen. Lokalita pravděpodobně Hlubočepy.
Kontakt: lucccka.d@seznam.cz, telefon 728857334 v odpoledních hodinách nebo sms.
Budu se těšit
Lucia Dvořáková
??? --- 8:40:22 4.2.2014
???: kdybych chtel mentorovat, tak nabizim mentorovani, neasi. ;0)