Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
PLUMMova tvorba - kresby, malby, vesmír a vůbec
PLUMM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SUN_VU_KUNG --- 19:04:48 31.3.2014
PLUMM: Ano, budeme tam, i s transparenty a roztleskávačkami :)
PLUMM --- 13:58:19 31.3.2014
PLUMM: Jo a do trojice k nám přibyde divoká karta, která se vylosuje z diváků, který se tam na místě přihlásí, že by si taky chtěli zakreslit. Když vyhraje, jde rovnou do finále, kde může získat různý udělátka od Wacomu jako třeba Cintiq 22HD. :) Počítač a tablet bude připravenej, stačí jen přijít bez ničeho, podplatit organizátory a nechat se vylosovat. :) Cejtí se někdo? Je to sranda.
PLUMM --- 16:28:15 14.3.2014
CAR2N: Dík. Ale přiznávám se, že barvy jsou srabácky kapátkem, protože jsem to chtěl mít co nejrychleji. :D
SUN_VU_KUNG: To nevim, jak to mam já, celej ten mechanismus je ukrytej v plastu a nevim, kudy se leze dovnitř. :)
CAR2N --- 2:06:47 14.3.2014
bozi!:)
SUN_VU_KUNG --- 19:49:14 4.3.2014
PLUMM: To jsi udělal dobře, je to investice na dlouho dopředu a nebudeš to muset dlouho řešit. A kostra a svalstvo ti poděkuje :D Jak u PC trávíš při kreslení víc jak 5 hodin, tak je nutné tohle vyřešit. Mě teď shodou okolností židle dožidlovala, mám ji od roku 2006 a je skvělá, ale opěradlo je v takové kolejnici a ten vodící člen je.. no hádejte - z plastu! Je to italská židle a za to bych pastamany teda vybouchal, tak důležitou nosnou součástku udělají z plastu. Takže to ruplo a opěradlo je teď jak papír :D Takže to rozeberu a tu součástku nechám udělat z mosazi na crc fréze a bude klid, protože vyhodit celou židli kvůli takové blbosti mi přijde když nic, tak šíleně neekologické. Tak té tvé přeji, ať se jí něco takového nestane :) Ale vypadá dobře, tak snad ne. Nejlepší by byl samozřejmě Aeron, ale proč, kurva, u nás stojí o 15tisíc víc, než v USA? To mi nikdo nevysvětlí.
PLUMM --- 19:37:04 4.3.2014
R0C3S3K: No, já si vyhlídl na netu pár modelů a pak googlil obchody, abych si na ně mohl sednou a zjistil jsem, že je všechny maj v Plzni v prodejně http://www.peska.cz/ a páč v Plzni bydlim, tak jsem si je všechny oseděl tam a rovnou koupil.
R0C3S3K --- 19:33:00 4.3.2014
moc pekne, kde se da v Cr podobna zidle vyzkouset a koupit?
PLUMM --- 19:26:12 4.3.2014
Mimochodem, konečně jsem si cca před měsícem koupil pořádnou v židli, páč když kreslim, sedim hodně dlouho a poprvé v životě se u počítače nevrtim a nekroutim a neměnim polohu každejch pět minut a nechce se mi tomu uvěřit :) Moje záda a muj zadek a moje trapézy chrochtají blahem.

Dlouho jsem si říkal, že to neni až tak nutný mít nějakou dražší židli, no a ono to nutný fakt neni, sedět se dá samozřejmě klidně na šutru, ale ve chvíli, kdy ček sedí většinu dne, je rozdíl mezi pohodlím a nepohodlím astronomickej a velikost toho rozdílu ček docení teprve až ve chvíli, kdy se přesvědčí na vlastní zadek. Takže jo, investici do pořádný židle rozhodně odporúčam. A je lepší zdravotním problémům předcházet, než je řešit, až když přijdou, žejo. Sice mě nic nebolí, pohybu mam dost atd., ale při způsobu, jakym jsem doteď dlouhý hodiny seděl, by se moje páteř určitě někdy přihlásila o slovo. A trochu mě k tomu přiměl i SUN_VU_KUNG se svojí ergonomickou osvětou :D Páč když jsem teď vyhlížel novou židli, vzpomněl jsem si, jak se někdy před rokem tady na nyxu řešilo zdravotní sezení, tak jsem chtěl něco, co mi fakt padne a ne jen "nějakou další novou židli".

Je to tahle. Tak jen takovej tip, kdyby někdo vybíral. Mam verzi se sítí i na sedáku, aby všechno dobře větralo. :) Tak uvidíme, jak dlouho ta síť vydrží, záruka je 5 let.

Enjoy Office Chair from Mesh Office Seaing - Best ergonomic choice for your office
https://www.youtube.com/watch?v=5HqjxqmCHMY


Ještě se mi hodně líbila vyšší řada Ergohuman, která má záda rozdělený na dvě samostatný části a bederní opěrka tak reaguje samostatně, pohodlí mi ale přišlo stejný - sedly mi obě stejně.