Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Dokument o CzechTeku 2005
BREINWOLF
Jsme nezávislý tým začínajících filmařů a rozhodli jsme se natočit dokument o akci CzechTek 2005. Stejně jako náš kameraman jsem se zúčastnil CzechTeku 2005 a nejsem spokojen jednak s informacemi, které o celé akci přinesla media a druhak s tím, že žádný ze zasahujících policistů nebyl potrestán. Náš dokument nemá být žádnou pomstou Paroubkovi a jeho kumpánům, ale chtěli bychom co nejpravdivěji zdokumentovat zásah a dění po něm. Hledáme tedy účastníky CzechTeku 2005 a rádi bychom natočili jejich příběh. Pokud by měl někdo zájem se angažovat více či se dokonce stát součástí našeho týmu, rádi ho mezi sebe přijmeme. Jedinou podmínkou je aktivní účast na přípravě dokumentu. Náš tým se skládá z režiséra, kameramana, zvukaře, produkčního a postprodukčního, ale nadšení posledního člena týmu již značně uvadá, takže je otázkou jak dlouho s námi ještě bude spolupracovat. Scházíme se alespoň jednou týdně v Praze. Už máme natočených mnoho rozhovorů s obyvateli Mlýnce a Újezda ( vesnice ležící nejblíže osudné louky) a taky pár rozhovorů s účastníky. V úterý 4.5.2011 bychom měli točit rozhovor s J. Paroubkem.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BREINWOLF --- 17:47:22 8.3.2012
Nazdárek všichni!

Dlouho jsem tady ( na NIxu) nebyl. Nicméně natáčení dokumentu se hýbalo, ikdyž pomalu. Máme už natočeno: docela dost s rozhovorů s účastníky
rozhovory s lidma z Mlýnce a Ujezda
Toho Paroubka.

Poslední dobou dáváme dohromady prvních 5 minut úvodu, aby se na to dalo alespoň trochu kouknout. Sháníme tedy videa od počátku elektronické hudby až po Czechtek 2005. Už jsme nahráli i zvukovou stopu a do toho zasadil nějaká ta videa, takže vzniknul jakýsi koukatelný prapočátek. Po shlédnutí jsme konstatovali, že text je moc intelektualně podaný, takže dám dohromady něco o trošku jednoduššího a tím pádem přístupnějšího normálním lidem.
Problém je ,že kameraman musí poslední dobou dost fungovat v práci a já jsem se taky hodně věnoval jiným věcem, ale postupujeme
Pokud by nás někdo chtěl svým časem, energií , ale hlavně nápady podpořit, neváhete a napište mi
ZULAH --- 21:16:20 29.1.2012
jak to vypadá?
ZULAH --- 20:45:44 3.9.2011
Být dýdžej — Česká televize
http://www.ceskatelevize.cz/porady/10267618522-byt-dydzej/31029434032/

to s tim asi nema co delat co
DARKY --- 2:44:57 2.7.2011
Rozhodně dokument cenu má, rozhodně je dobře to vytahovat s odstupem, když už je skoro zapomenuto, je ideální čas to připomenout zajímavým projektem, a každý se rád s odstupem podívá, jak to vlastně bylo nebo co to vlastně bylo. No nechci to hlouběji rozebírat, ale když to bylo aktuální, akorát by se taková věc lehce ztratilo mezi ostatním, mnozí už by nechtěli vidět slyšet číst cokoliv o czechtekku, pač už tím byli přesycení atd.

Jinak sám dělám technika v televizi, a mám kontakty na spoustu profesionálů, kteří by vypomohli když by bylo potřeba nebo se i více zapojili. Takže kdyby byl zájem, můžu se pokusit též pomoct.
SHM8 --- 12:29:41 19.4.2011
v souvislosti s tim CZTK05 zásahem, vypadá toto aktuální vyjádření Franty Bublana trošku zvláštně.. za czechtek nikdy naplnou hubu nepřiznal odpovědnost, natož pochybení a tady se pohoršuje, když míra toho zákroku byla evidentně trošičku někde jinde! ..možná kdyby tenkrát na czechteku kázal farář a ne jenom mr špína, třeba by všechno dopadlo jinak .))
Mgr. František Bublan
http://www.frantisekbublan.cz/Clanky/Novinky/ksp-policejni-zasah-krupka.aspx
NICIP --- 20:47:58 18.4.2011
Mám dojem, že relativně čistá esence "pravdy" už byla zachycena v 5min., které proběhli v rámci STM2.............nicméně zmapování způsobu chování státu v tomto případě, je ukázkou, že i v "demokracii" musí být člověk stále ve střehu a ne člen stáda jdoucí na porážku
JAKOPES --- 22:47:25 14.4.2011
Uloz.to! - czechtek05-brutaltek.wmv
http://www.ulozto.cz/3966050/czechtek05-brutaltek-wmv
Prace jednoho kamarada, pro inspiraci.
BREINWOLF --- 17:20:08 13.4.2011
To bude trošku problém, neboť rozhovor již byl natočen. Já jsem ho ještě neviděl
( nebyl jsem tentokrát součástí natáčecího týmu, neboť mám zatím příliš dlouhé dready na rozhovor s Paroubkem...), ale příští týden se sejdeme a podíváme se na to , tak napíšu jak se mi to líbilo, ale prý je to dobré. Otázky jsem dohromady dával, takže:

Kdy od koho jste se dozvěděl, že na louce probíhá zásah? Jaké byly Vaše kroky bezprostředně po tom? Mohl jste nějak ovlivnit zásah? Pokud ano jak a co jste udělal? jaký je Váš názor na následující demonstrace? Co říkáte tomu, že jednání pomáhal zprostředkovávat i Václav Havel?

Tyhle se mi vybavují, ale není to všechno, tak kdyby jsi chtěl Meldo, tak je někde vyhrabu anebo když vydržíš do příštího týdne, pošlu je i s komentářem o rozhovoru.
??? --- 21:05:41 12.4.2011
BREINWOLF: Hele jestli s tim nemas problem...mohl by jsi sem jeste nez probehne nataceni s Jirim Paroubkem dat prepis planovaneho rozhovoru?? Jakym smerem se chcete ubirat, na jake otazky se chcete ptat a znat na ne odpovedi a tak. Docela by me to zajimalo. Stejne tak by me zajimalo, ktere dalsi osoby krome obyvatel Mlynce a Ujezda a ucastniku technoparty jste oslovili? Kontaktoval nekdo pana Knizete? Toho casu velitele zasahu Tachovske policie?? A dalsi pany z teto slozky? Veskera jmena je mozno dohledat na hodinach a hodinach porizeneho materialu primo z mista.

Jako muj nazor je se k tomuhle uz vubec nikdy nevracet. A spis bych natocil dokument s emocemi...treba o tom, jak se ty ceske ovce stejnak zas a znova nechaj vojebat.
ANSI --- 8:57:56 12.4.2011
hele každopádně plná podpora z mé strany, bohužel s ničim nepomůžu:-(....držim palce, a ty co kecaj blbosti o tom, že jste amatéři na to s*át!