Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
DOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
LANNA

[http://www.imagehosting.cz/images/veejnsbrka.jpg]

Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem. Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti. Za poslední dva roky jsme prošli mnoha teoretickými semináři i praktickými školeními. Sami pořádáme nejrůznější akce jak sportovní, tak vzdělávací a všemi silami se snažíme šířit osvětu mezi širokou veřejností.
Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK

Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LAETATIO --- 11:25:15 28.6.2019
LA_PIOVRA: ty kokso, celá fena, co měl před lety ex. A byla báječná. No mít už hotovej dům, tak budu obhajovat před Petrem i celým světem, že musíme mít o psa víc...
LA_PIOVRA --- 10:50:50 28.6.2019
???: to teda!! Urcite je i stejne nezna:)
??? --- 9:30:36 28.6.2019
LA_PIOVRA: Na té první fotce má výraz jako Liluška
LA_PIOVRA --- 20:48:25 27.6.2019

VIKY - HLEDÁ DOMOV


Submisivní fenečka vhodná k domku se zahradou.
Pohlaví: fena
Evidenční číslo: 89019
Datum (rok) narození: 2014
Velikost: Střední
Poznámka ke stavu: po operaci tříselné kýly

Viky je pětiletá fenka, kříženec velikostí ani ne po kolena. Byla majiteli přivedena na veterinární kliniku, aby ji zde utratili kvůi bouli na bříše. To na veterině odmítli udělat , jelikož se jednalo o tříselnou kýlu, která je už v současné době odoperovaná.

Viky je tvor mazlivý, submisivní a s (podle nás bohužel) velmi nízkým sebevědomím. Bojí se prudkých pohybů, při kterých si lehá na záda. Lehá si na záda vlastně téměř v jakékoli situaci. A to i před dětmi. Preventivně v každé situaci. Je to enormní závislák toužící po těsném kontaktu. Nebyla nejspíše zvyklá na pobyt vevnitř, jelikož vnitřní prostory ji trochu děsí a o samotě zpočátku velmi urputně štěká. Z tohoto důvodu jí nedoporučujeme do bytu. Kočky jí zajímají, ale prozatím se ostýchá si na ně dovolovat. Nemá problém s jinými psy. Bude vhodná k domku se zahrádkou, k rodině s dětmi, nebo i ke starším lidem, kteří chtějí nenáročného pejska a jsou případně téměř stále doma.

Budoucí páníček by měl počítat i s tím, že kýla se do budoucna projeví i na druhé straně a možná bude nutné ji opět řešit chirurgicky.

KONTAKT:
tel: +420 607 018 218
e-mail: info@dog-point.cz
Adopce psa z útulku | Dogpoint
https://www.dog-point.cz/nasi-psi/informace-k-adopci
Jsme tu pro vás | Dogpoint
https://www.dog-point.cz/kontakt

[https://www.dog-point.cz/content/uploads/2019/06/viky3.jpg]

[https://www.dog-point.cz/content/uploads/2019/06/viky1.jpg]

[https://www.dog-point.cz/content/uploads/2019/06/viky2.jpg]
LA_PIOVRA --- 9:08:32 14.5.2019

BANDITA - vyděšený psí kluk hledá domov.


VYděšený psí kluk, který hledá oporu.
Pohlaví: pes
Evidenční číslo: 13019
Datum (rok) narození: 6.2017
Velikost: Střední
Poznámka ke stavu: po dřívějším zranění oka - zjizvená rohovka

Bandita je mladý pes, odhadem kolem 2 let. Velikostně je to menší a drobnější kříženec ovčáka, zhruba po kolena. V minulosti si asi nezažil nic moc pěkného a podepsalo se to na jeho fyzickém a psychickém stavu. Cizích lidí a nových podnětů se bojí a pokud může, zvolí útěk někam do bezpečí. S lidmi, které zná je ve výrazně větší pohodě – zvládá chůzi na vodítku, je naučený si nechat nasadit košík (byť nekouše), manipulovat se sebou. Má tendence vyžadovat kontakt, ale neumí si o něj jednoznačně říct. Pokud si zvykne na svůj prostor a svoje místo, velmi rád ho následně vyhledává (pokud bychom ho nechali v útulku volně v areálu, najdeme ho pravděpodobně vždy v jeho kotci). Je to bystrý pes, který se chce učit a zlepšovat, ale potřebuje k tomu člověka, který se mu bude věnovat. Za dobu pobytu v útulku byl i v domácí dočasné péči, kde dělal obrovské pokroky a choval se velmi dobře ke kočce – dočaskářka je ochotná být budoucím majitelům k dispozici a poskytnout rady a pomoc.

Jeho psychický stav vyžaduje intenzivní péči (=samo se to nevyřeší) a je nutná další socializace na podněty. Život v městě a v bytě pro něj bude asi velkým náporem na psychiku a bude vyžadovat o to více trpělivosti budoucího majitele.

KONTAKT:
tel:+420 607 018 218
e-mail: info@dog-point.cz
Adopce psa z útulku | Dogpoint
https://www.dog-point.cz/nasi-psi/informace-k-adopci
Jsme tu pro vás | Dogpoint
https://www.dog-point.cz/kontakt

[https://www.dog-point.cz/content/uploads/2019/03/1L9A0111.jpg]

[https://www.dog-point.cz/content/uploads/2019/03/1L9A0048.jpg]

[https://www.dog-point.cz/content/uploads/2019/03/1L9A9990.jpg]
HYSTERIA --- 10:35:01 6.5.2019
LA_PIOVRA:

Dogpoint: Kryšpín, vlkošedý německý ovčák v útulku
http://www.youtube.com/watch?v=YE53m0OnSMQ
MASOO --- 15:04:59 5.5.2019
NE7RA: to sledování duchu už má Linduse taky sem tam
LA_PIOVRA --- 10:07:58 4.5.2019
HYSTERIA:
NE7RA: pozoruju presne to samy, nedavni Liduska na obedicence treninu, odkladani za pochodu dle OB3: tezky to cvik, treti odlozeni jsem mel do stoje, Liduska funguje, vracim se k ni abych si ji zas pribral a cvik ukoncil, najednou na ni koukam, ona se tvari "co tu vlastne delam a pomalou chuzi odchazi kamsi, pisknu na ni a ona mne bezi privitat.
NE7RA --- 10:01:43 4.5.2019
LA_PIOVRA: obcas jakoby uplne prepne - zastavi se treba uprostred prechodu a zacne se rozhlizet, co tam jako dela :) nebo lezi - najednou zpozorni, nastavi hlavu a jakoby nasloucha neviditelnemu priteli :) v parku najednou zpanikari a zacne me vyhlizet, nervozne 'pobihat' a hledat me - ale ja stojim 20 metru od nej :)