Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
DOGPOINT - soukromé depozitum pro opuštěné psy
LANNA

[http://www.imagehosting.cz/images/veejnsbrka.jpg]

Organizace Dogpoint vznikla se záměrem vybudovat depozitum pro opuštěné a týrané psy. Naším cílem je fungující komplexní centrum pro péči o psy, které bude poskytovat špičkový přístup nejen ke zvířatům, ale i k lidem. Stále se snažíme vzdělávat a posouvat naše možnosti. Za poslední dva roky jsme prošli mnoha teoretickými semináři i praktickými školeními. Sami pořádáme nejrůznější akce jak sportovní, tak vzdělávací a všemi silami se snažíme šířit osvětu mezi širokou veřejností.
Čím více odpovědí na problematiku, nejen opuštěných psů, získáváme, tím více otázek vyvstává.


OFICIÁLNÍ WEB
FACEBOOK

Č.Ú. pro finanční pomoc : 2500155876/2010 (transparentní účet)
pokud chcete přispět na určitého pejska, či určitou věc, připište to prosím do poznámky. děkujeme
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HYSTERIA --- 17:54:35 31.12.2012
Cítíme povinnost našim fanouškům sdělit okolnosti ohledně provozování útulku v Mělníce, které mělo započít dne 1.1.2013 a k předání útulku mělo dojít dnes, tj. 31.12.2012. Bohužel se tak nestalo. Termín přesunu se bohužel kvůli tahanicím mezi současnými provozovateli a městem posune na jiné, nám zatím neznámé datum. Pevně doufáme, že se vše brzy vyřeší a tyto velmi nepříjemné věci pro všechny zúčastněné strany skončí. Prosíme současné provozovatele, jejich fanoušky, ale i naše fanoušky, aby se zdrželi veškerých urážlivých komentářů jak na stranu Dogpointu, tak na stranu MSOZ.

Vyjádření ke změně data provozování útulku v Mělníku | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
http://www.dog-point.cz/vyjadreni-ke-zmene-data-provozovani-utulku-v-melniku
HYSTERIA --- 16:22:05 31.12.2012
Z nového domova dnes přišly dvě zprávy!

Od fenky Máci, která našla domov před více jak rokem a půl. Máca hlídá se svým kamarádem, pejskem Lakým, který pochází z útulku z Hněvic. http://www.dog-point.cz/maca-0

Od fenky Máši, dopis od paničky v odkazu:) http://www.dog-point.cz/masa-0
HNDZCK --- 16:39:00 30.12.2012
Borůvka

Datum (rok) narození: 27.11.2012 Velikost: Štěně
Borůvka je kříženec pravděpodobně německého ovčáka a bernského salašnického psa. V dospělosti je díky tomu předpokládaná velká velikost. K adopci od 20.1.2013. http://www.dog-point.cz/boruvka-0

[http://www.dog-point.cz/sites/default/files/styles/pes_velka/public/bublina.jpg]

HNDZCK --- 16:32:19 30.12.2012
Angel

Anděla je sedmitýdenní kříženka pitbullteriéra a možná holandského ovčáka. Datum narození je pouze odhadem. V dospělosti je tedy předpokládaná velikost zhruba jako je typická velikost pro tuto rasu.
Je moc hodná a miluje ostatní psy - byla by tedy vhodná jako společník k dalšímu psímu parťákovi.Také bude vhodná spíše do bytu, nebo k domečku se zahrádkou, kde bude mít přístup do domu.Vhodná pro majitele, který má s tímto plemenem zkušenosti!
[http://www.dog-point.cz/sites/default/files/styles/pes_velka/public/angel1.jpg][http://www.dog-point.cz/sites/default/files/styles/pes_velka/public/angel2.jpg]

HYSTERIA --- 18:39:05 29.12.2012
HNDZCK:

Hary našel domov :)
HYSTERIA --- 18:32:29 29.12.2012
Dnes jsme byli na kontrole u pejska Igyho.Páníčci bohužel i přes výzvy nepodali informace o pejskovi, jak jim ukládá smlouva, tak jsme jeli na neohlášenou osobní kontrolu. Toto je teprve druhá taková kontrola, kterou jsme museli provést. Všechno je v pořádku a ze štěněte, které bylo v igelitce vyhozené do popelnic, vyrostl krásný hafan! Igy se má moc dobře a je to veselý a kontaktní pejsek :)
(jedná se o tohoto pejska: http://www.dog-point.cz/igelit )

[https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/737403_480358482006483_1701716934_o.jpg]
HYSTERIA --- 11:13:41 29.12.2012
19.1.2013 Dolany nad Vltavou
Povídání o psech a problémech s chováním. Pohled zas trochu jinak.
Kdo má zájem, více info zde:

Klábosení se psy - VČAS | Dogpoint o.s. - depozit pro opuštěné a týrané psy
http://www.dog-point.cz/klaboseni-se-psy-vcas
SATHIK --- 21:07:10 28.12.2012
MOREEN: pokud máš podmínky k tomu mít psa (zajištěné bydlení i se psem, nějaké ty peníze navíc i kdyby se něco stalo), tak asi nevidím důvod proč si ho nevzít... Zvlášť pokud tě zná a má k tobě nějaký vztah.
PETRA_CHATEAU --- 19:44:36 28.12.2012
MOREEN: to musíš vědět ty sama, jestli to zvládneš. je to velká zodpovědnost, ale ta vděčnost, která vyzařuje ze psa, když mu dáš domov, je neuvěřitelná
MOREEN --- 19:03:49 28.12.2012
Zdravím, mám otázku - prosbu.
S bývalým přítelem jsme vzali křížence, zřejmě bulíka a argentiny, teď je mu tak 4-5let, z útulku.. Bejvalej je teď v brodě, léčí se.. K psovi se nechoval zrovna dvakrát hezky..
Co vim, tak se hafan dostal tak na půl roce do útulku někde u Mělníka, ještě prý měl nezahojený uši po kupírování, prý ho trénovali na psí zápasy.. Pak si ho vzala paní se zahradou a třema fenkama, ale vůbec ho nezvládala, takže skončil v útulku v Chrudimi, odkud jsem ho brala já s bývalým..
No, já úspěšně utekla, pes je znovu v útulku. Někdy v dubnu květnu už to bylo neúnosný, bil ho na každým kroku a pes byl pernanentně podrážděnej, uvrčenej, oháněl se jen při lehkém zvýšení hlasu.. Od září je v útulku, byla jsem tam za ním, naposledy včera. A musím uznat, že mu to prospívá.. Uklidnil se a už reaguje celkem v normě.. Fakt jsem z něj měla radost. Nechci ho tam nechat, je to miláček, ale člověk musí vědět jak na něj..

Já si ho chci vzít.. Je pravda, že je to komplikovaná povaha, ale znám ho přes rok a vím, co s ním bejvalej dělal a jak reaguje v různých situacích a troufám si tvrdit, že dokážu jeho chování do určité míry předvídat. Přiznávám, že jsem ještě žádného psa sama neodchovala... Ale pes mě má rád a poslouchá mě. Ráda bych vás poprosila o radu a názor - je to blbost, si ho brát?

myslím že ho zvládnu, ale.. A prosím, nezaobírejte se tím, proč jsem ho nechala aby ho bil a neutekla i s ním atd. Prostě to berte jako fakt - co má hafan zasebou. Díky