Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Power Electronics, Death Industrial, Harsh Noise,(Post) Black Metal, Black Noise, Post Industrial
GULDUR


"Kde není místo pro politiku, není místo pro politickou korektnost"

Síla, post industriální flustrace, náboženská i lidská katarze, křeče a hluky postupujícího tinnitu.

Přidávejte alba, texty, letáky (i starší), rozhovory, avíza o akcích po Evropě, manifesty a cokoliv podobného a samozřejmě vlastní tvorbu!

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
JONY --- 12:56:15 17.9.2018
Scraping Foetus Off The Wheel - I'll Meet You in Poland Baby
https://www.youtube.com/watch?v=ZaCddFHubrg
KILL77 --- 7:06:29 1.9.2018
Poslední nahrávka projektu No Nitz z devadesátých let vznikala během vyvolávání různých entit a následných rozhovorů s nimi. Poselství z jiných světů, propad do hlubin šílenství, už nikdy a nikde nebudete v bezpečí. Dvě skladby z původní kazety musely být rituálně zničeny, jelikož způsobovaly trvalé poškození mozku. Šest zbývajících skladeb je nyní k dispozici. Poslech jen na vlastní nebezpečí.
Conversation | CS Industrial 1982-2010
https://csindustrial1982-2010.bandcamp.com/album/conversation
ALADAR42 --- 15:56:51 12.8.2018
Vysla free kompilacka, na ktery mam novej song. Svoji vlastni tvorbu hodnotit nebudu, samozrejme, ale jinak je to za me fakt povedenej kus poslechu, doporucuju, hlavne Infinity of 6 a Henry Mallard!
The Seventh Album | INIM
https://implyingnoiseismusic.bandcamp.com/album/the-seventh-album
KILL77 --- 6:40:07 31.7.2018
No NIC, pokud neznáte Hedu Ševčíkovou souputnici Daphne Oram a Pauline Oliveros, asi jste nikdy nebyli v Telči, pokud znáte tak jste byli v Telči, ale v jiné dimenzi. No NIC, nestačí se jen zavřít do zkušebny, mlátit vším do všeho co je po ruce, troubit do duralových trubek, pouštět smyčky z gramofonu a pokusit se vyvolat ducha Otokara Březiny. No NIC, nestačí jen nezapálit zkušebnu, nerozmlátit aparát, nezničit nahrávku, abychom i po letech zažili to psycho devadesátých let. No NIC, stačí jen prožít změněné stavy vědomí a to vše předtím jste možná nezažili. No NITZ, poslouchejte!
Smutek hmoty | CS Industrial 1982-2010
https://csindustrial1982-2010.bandcamp.com/album/smutek-hmoty
ALADAR42 --- 19:05:17 13.7.2018
Koukam, ze sem to zapomel dat sem, achjo. Asi uz to vsichni videli ve spriznenych klubech, ale kdyby nahodou:

Vydal jsem svoje prvni noise album, nejvic jsem se nechal inspirovat oldschool industrialem, oldschool noise scenou a kazetovou DIY scenou, udelal jsem to komplet analog, bylo to castecne takovy vymytani demonu, katarze mych negativnich pocitu, kterych mam ted az az. Za kazdej poslech/kritiku budu moc rad, docela rad bych se tomu projektu venoval na plno. A kdyby se vam to nahodou libilo opravdu hodne, mam to k porizeni i na kazete. :)

Sea of Poppies
https://seaofpoppies.bandcamp.com/
RAVEBOY --- 12:45:42 10.5.2018
XIV. díl cyklu poslechově přednáškových večerů
Part XIV of a series of listening/lecture evenings

[https://i.nyx.cz/files/00/00/18/44/1844036_2fc99c0ff18471fc756a.jpg?name=audire14.jpg]

Ve čtrnáctém pokračování Audire si ukážeme poslední z elektronikou ovlivněných směrů 70. let – industriál a noise. Tento svébytný žánr vznikal souběžně s punkem, byl však o poznání intelektuálnější, umělečtější, experimentálnější a hlavně extrémnější. Industriál, jakožto pomník průmyslové revoluce i všech ideologií jejího věku, přišel s definitivním odmítnutím tradiční hudební tvorby a nahrazením klasických nástrojů nehudebními zvuky. Aby přinesl soundtrack k hroutícím se továrnám i společnosti.

In the fourteenth installment of Audire we are going to show the last of the musical forms of the 1970s influenced by electronics – industrial and noise. This specific genre was born in parallel with punk, but it was way more intellectual, artistic, experimental and mainly more extreme. As a monument to industrial revolution and all of the ideologies of its age, industrial came up with the definitive rejection of the traditional music composition and replaced classical musical instruments with non-musical sounds. To bring the soundtrack to the collapsing factories and society.

[ AUDIRE - Industriál a noise / konferenceconference / 17.5.2018 / CR - Praha - Punctum, Krásova 27, Praha 3 ]

VRRRRR/BZÍÍÍÍ/ŠKVRRRR