Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Perly a nesmysly z novinových diskuzí aneb HLAS LIDU
87HIGHFLYER

HLAS LIDU

Klub pro sbírku těch největších hovadin odporujících rozumu i citu, které najdete v diskuzích pod novinovými články. Všichni víme, že lidé, co tam píší, nejsou zcela normální, přesto někdy neodoláme a jejich příspěvky si přečteme. Tento klub by měl být výpustí pro nahromaděnou frustraci. Podělte se zde o diskuzní příspěvky, které vám hnuly žlučí, šokovaly vás anebo rozesmály svou hloupostí. Můžete se s námi podělit o názory prostého člověka, které najdete i jinde, např. v blozích. Perly nalezené na nyxu posílejte do tohoto klubu.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DAN9K --- 23:08:20 29.6.2015
PETGRIDUS: tohle říkají většinou lidi, který každej den večer koukaj na televizi
PETGRIDUS --- 12:17:58 27.6.2015
jo takovej Tetris nebo Solitaire ten je plnej násilí

Hraním videoher se dá v Česku živit. Rodiče dětem pomáhají
http://magazin.aktualne.cz/...ohru-rodice-podporuji-deti-v-hrani/r~e5c0689c1b3911e5ac650025900fea04/

Mik Robin • před 21 hodinami

Vetsina her je postavena na principu nasili pochopitelne ty hry taky vedou k zavislosti a gamblerstvi zastanci her rikaji ze jsou hry u kterych se musi myslet ano ale i to mysleni je postaveno na tom nasili lidi v kancelari maji makat a ne aby sedeli a hrali si hry ,,internet a vse kolem je dobra vec ,,ale ne na takove blbosti jake jsou pocitacove hry
PETGRIDUS --- 8:06:22 27.6.2015
Lidí s depresí přibývá. Co dělat, když bolí duše - iDNES.cz
http://ona.idnes.cz/...55_zdravi_pet#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

Václav Rosenberg
Vědci z Novoruska nedávno vynalezli účinný lék na drogovou závislost - karabáč. Možná by se to dalo aplikovat i na tyhle bolavé dušičky a spol.
ROMANET --- 10:21:17 23.6.2015
asi trolling

alex0800: Divíte se , že jde o 70% mužů? Bojovníci IS mají zaplacenou cestu od USA skrze jim naposílané miliardy USD;-) Vy snad by jste měli desítky tisíc USD na cestování?? Když pak nemají ani drobné na jídlo či jiné potřeby!! Jsou to příživnící, které ani muslimské země nechtějí a nepouštějí je k sobě stejně jako USA a Izrael, tedy tvůrci Arabského Jara, kteří by tyto "plody" měli sklízet místo HLOUPÉ SEBEVRAŽEDNÉ EVROPY.. . . EU CHCE, ABY EVROPA SKONČILA NA POPUD USA V KRVI VLASTNÍCH LIDÍ.. JAK JINAK SI VYSVĚTLIT JEJICH POLITIKU DEMENCE? JESTLI UPRCHLÍKY CHTĚJÍ, NECHŤ SI JE DOMŮ NASTĚHUJÍ, ALE MNE JE PŘES PRÁH NEDOSTANE ANI DVACET KVÓT . . STEJNĚ JAKO BYCH JIMI NENECHAL ZATĚŽOVAT NÁŠ SOCIÁLNÍ SYSTÉM, KTERÝ ANI NENAKRMÍ DŮCHODCE, KTEŘÍ DO NĚJ CELÝ ŽIVOT ODVÁDĚLI.. NAČ BY TEDY VÝSLEDKY NAŠÍ PRÁCE MĚL DOSTAT NĚJAKÝ ŠÍLENÝ ISLÁMISTA/SATANISTA? RADIKÁLNÍ ISLÁM ČI SIONISMUS JSOU ČISTĚ DAREM PADLÉHO ANDĚLA, PROTO JSOU TI LIDÉ TAK POMATENÍ, ŽE STÍNAJÍ HLAVY ČI PŘÍPADNĚ BOMBARDUJÍ JEMENSKÉ HLAVNÍ MĚSTO SANÁ JADERNÝMI NEUTRONOVÝMI BOMBAMY.. GOOGLE: JEMEN ATOM BOMB ;-) . . JADERNÁ VÁLKA JEŠTĚ NEZAČALA? 8.2.15 - DONĚTSK - JADERNÁ BOMBA MÉNĚ NEŽ 1Kt CCA 20.5.15 - SANÁ (JEMEN) - 2x NEUTRONOVÁ BOMBA IZRAELEM SHOZENÁ 0,8-1,6Kt . . O nich se ví.. A co těch zbylých 46 nepovolených jaderných bomb mezi lety 1945 - 2014, které vyšetřovala tajně OSN i IAEA!! Kdepak ty vraždili civilisty?
ALLEERA --- 7:55:19 18.6.2015
Diskuse ke článku: Zastavte příliv uprchlíků, jinak vyrostou další ghetta, zní z předvolebního Dánska  – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/...u-jinak-vyrostou-dalsi-ghetta-zni-z-predvolebniho-danska.html§ionId=742

Michal Trinkbauer, Český Krumlov: Příliv uprchlíků do Evropy je plně v režii amerických tajných služeb...Je v zájmu USA destabilizovat Evropu za každou cenu!Ukrajinskou krizí,vyvolanou USA neuspěli,tak je tu další plán-zamořit Evropu muslimskými uprchlíky(regulérními islámskými bojovníky,kteří mají za úkol vyvolat nepokoje a popravdě jim to jde na jedničku)!!
Jasně se ví,odkud vyplouvají lodě převaděčů a nijak se proti nim nezasahuje,není to zvláštní??Když útočili piráti u somálských břehů,v oblasti hlídkovali lodě a vrtulníky armády a nekompromisně plavidla pirátů potápěli i s posádkou...Tak proč nezasahují i teď??!!Naopak pro uprchlíky plují plavidla armády až k syrským břehům...
PATISLAV --- 0:30:57 15.6.2015
ach jo :)

GrilledZucchinis
I can definitely hear Jaws at the start and the Star Wars soundtrack. Did John Williams rip Dudamel off or was inspired?
Gustavo Dudamel : Dvorak - Symphony no. 9 - 4th movement - Allegro con fuoco
https://www.youtube.com/watch?v=vHqtJH2f1Yk

PATISLAV --- 9:53:20 9.6.2015
Tohle pobavilo v dobrém:

Diskuse: Převzetí nového bytu byl šok. Opravy by stály půl milionu - iDNES.cz
http://bydleni.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A150604_111447_stavba_web

Jiří Kwolek

Konec zdravého rozumu: V restauraci jsem si objednal jídlo: Pikantní kuřecí nudličky s voňavou rýži. Jídlo vypadalo chutně, ale pro jistotu jsem povolal inspektora Jídlocheck. Ten odhalil více než 12 závad, mezi jinými chybné krájení kuřecích nudliček s vlákny, místo krájení kolmo na vlákna. Dále nebyl jsem upozorněn na některé alergeny (Magi, chili, kuřecí maso, stopy jasmínu v rýži). Číšník nesdělil, že jídlo je mírně ostré. Měření zjistilo, že pokrm obsahuje 0.1417g soli, o 4% více než stanovuje státní norma. Použitý talíř neměl odpovídající gastro atestaci (provedli jsme i zkoušku tříštivosti). Již nyní bylo podáno na restauraci trestní oznámení. Žádám omluvu a odškodnění za 7h mého pracovního času. Jelikož jsem advokátem, vyčísluji ušlý zisk na 14 000Kč + uhrazení nákladů fakturovaných firmou Jídlocheck (12 520Kč).
PATISLAV --- 9:53:16 8.6.2015
Spolek malých českých vědátorů (aka "já přece rozumím všemu") diskutuje:
Diskuse: Teplota na Zemi nestoupá. Může to být chyba měření? - iDNES.cz
http://technet.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A150607_150529_veda_mla
KVJETINKA --- 18:14:39 5.6.2015
Na FB pod statusem o nařízení očkování dětí v dejvicích
https://www.facebook.com/utatinka

"Veronika Dvořáková: Kvůli něčí chybě máme do dětí cpát víc očkování? Kterápak farmaceutická firma si na tom asi namastí kapsu... Ani omylem! Pokud někdo opravdu dostane žloutenku, je to na žalobu (což je ostatně celá věc už teď) a PVK by měly okamžitě skončit."
PATISLAV --- 13:59:05 30.5.2015
Stolici vylučuje Západ špatně, říkají vědci. Turecký záchod je zdravější - iDNES.cz
http://technet.idnes.cz/zachod-vymesovani-podrep-0yf-/veda.aspx?c=A150529_142217_veda_pka

Lea Vojtekova

Tak tomu říkám dobrá mediální masáž. Příprava na Evropskou muslimskou unii?