Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Exorcismus a spiritismus
MICHALANGELO
V dnešní době kdy se materiální - vědecká společnost obrací k těmto věcem zády je velmi důležité sdílet informace a poznání o věcech, které nás mohou ovlivňovat. Mnoho lidí končí na psychiatrických klinikách s diagnozou schizofrenie nebo jinou psychopatologií a jsou léčeni klasickou medicínou která u nás není komplexní. Přál bych si, aby tato diskuse sloužila Nám všem abychom se přestali bát, abychom přestali být slepí a abychom našli pravdu. Exorcismus (z řeckého ἐξορκισμός exorkismós vyhánění) je náboženský úkon, jímž se z lidí, zvířat či věcí, označených za posedlé, vyhání ďábel nebo jiné zlé síly. Tato idea je velice stará a je i v současnosti součástí obřadů mnoha náboženství. Spiritismus je víra v posmrtný život a komunikaci s dušemi zemřelých
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
RAEVA --- 10:02:29 22.4.2011
MICHALANGELO: já asi jo a nic moc...jestli je to ono, pokud bys rád/a něco podobného tak mohu doporučit http://www.csfd.cz/film/194885-v-moci-dabla/ moc hezké :)
MICHALANGELO --- 3:54:59 22.4.2011
viděli jste to někdo? Co si o tom myslíte?
MICHALANGELO --- 2:07:01 13.3.2011
12.3.2011: 9. lunární den ve znamení netopýra. . :-)
KALIPH --- 12:32:23 5.3.2011
MICHALANGELO: On ten ďáběl nebude mít na čele napsáno: Satan, pohroma a zkáza. Naopak, jako anděl s křídly bělostnými a hlasem medovým vás bude balamutiti:)
MICHALANGELO --- 0:29:42 5.3.2011
Milovaní bratři, buďte střízliví a bděte, neboť nepřítel váš ďábel, jako lev řvoucí obchází, hledaje koho by pohltil.
MICHALANGELO --- 9:27:36 19.2.2011
HANY33 : Mě přijde důležité, když se diagnostikuje problém z medicínského hlediska a určí se jeho řešení, s ním řešit téma strachu. Z toho co píšeš v tom hraje strach důležitou úlohu: Nemůže spát sám, je vyděšený, nemá odvahu se tomu postavit protože si přijde že na to nemá, je tím zezadu záludně napadán a zraňován, nedokáže se bránit. To jsou opravdu vážné indície které vedou k tématu vlastního sebevědomí a sebehodnocení podle mě je dobré zjistit jak se k tomu staví v bdělém životě jestli s těmi věcmi nemá problém a zapracovat na tom aby si víc věřil. K tomu můžou být užitečné i duchovní techniky o kterých mluvil NIKOPOL a jestli věří na věci mezi nebem a zemí tak i třeba nějaký rytuál nebo podpora od čarodějky, kněze který vysvětí sůl která se nasype kolem pokoje nebo celou místnost a skrátka cokoli co mu dodá jistotu a sílu ve svojí ochranu a integritu, kterou jen tak něco nenapadne a neprostřělí. :-)
MICHALANGELO --- 9:19:46 19.2.2011
Souhlasím s tím že je dobré řešit obsah halucinací kromě jejich vlastního vymícení. Dá se k tomu přistupovat jako k výkladu snů a jejich použití při terapeutické práci je opravdu užitečné. Naše nevědomí k nám skrze sny a halucinace promlouvá. Je to brána k informacím, ke kterým se dostává jinak těžko a zdlouhavě. Dá se skrz to najít původ našich traumat a cestu k řešení psychických disharmonií.
MICHALANGELO --- 9:15:40 19.2.2011
ECLECTICA : Zeptám se tedy přímo, jinak se mi asi odpovědi nedostane. Jak pomohli Tobě ve spánkové laboratoři? Dali ti na to léky, nebo to řešili jinak? Do jaké míry se potom vyřešily tvoje obtíže?
MICHALANGELO --- 9:12:47 19.2.2011
HANY33 :Jestli nechce k psychiatrovy ať skusí psychologa nebo psychoterapeuta ti dokážou částečně diagnostikovat problém a poté nabídnout řešní skrze terapeutickou práci nebo ho odkáží za psychiatrem nebo neurologem pro medikaci.
ECLECTICA --- 21:52:46 18.2.2011
KOLOUSEK: tipuju, že ho nejdříve opravdu pošle na tu neurologii. Taky stojí za to vysledovat, kdy se mu to stává. U někoho je spouštěč alkohol, u někoho horečka, u jiného třeba spánek přes den.
Doporučuje se taky nespat na zádech, v takové poloze je tomu člověk víc náchylný.

NIKOPOL: myslím, že člověk se snáze srovná s tím, že má při probouzení zpřeházené pořadí aktivace mozkových center, než s posedlostí duchem. Případná autosugesce mu totiž rozhodně na zdraví nepřidá.