Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Exorcismus a spiritismus
MICHALANGELO
V dnešní době kdy se materiální - vědecká společnost obrací k těmto věcem zády je velmi důležité sdílet informace a poznání o věcech, které nás mohou ovlivňovat. Mnoho lidí končí na psychiatrických klinikách s diagnozou schizofrenie nebo jinou psychopatologií a jsou léčeni klasickou medicínou která u nás není komplexní. Přál bych si, aby tato diskuse sloužila Nám všem abychom se přestali bát, abychom přestali být slepí a abychom našli pravdu. Exorcismus (z řeckého ἐξορκισμός exorkismós vyhánění) je náboženský úkon, jímž se z lidí, zvířat či věcí, označených za posedlé, vyhání ďábel nebo jiné zlé síly. Tato idea je velice stará a je i v současnosti součástí obřadů mnoha náboženství. Spiritismus je víra v posmrtný život a komunikaci s dušemi zemřelých
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DUNDA --- 13:14:14 19.12.2018
Ahoj draci.
Našel jsem si vás na webu z jednoduchého důvodu.
Jsem člověk ,který asi snad vždy věřil v Boha, jakýsi pro mne nepopsatelný posmrtný život.
Měl jsem i nějaké vize, zkušenost s Božím dotekem a třeba nazvěme to spirituální zážitek.
Jenomže to nikdy nebylo pro mne na tolik důležité, nebo jak to nazvat spíše to v mém životě nemělo váhu či uznání ,nebo já nevím co. Prostě můj život není duchovní. I když jsme spíše více duše, zkrátka žádná snaha mne nevytrhla z mé cesty životem a nikdy jsem ,nebyl aktivní v ?duchovním prožívání světa?. Jsem obyčejný smrtelník a řemeslník s malinkými znalostmi o duchu.
V této chvíli prožívám něco co bych nazval ?probouzení?. Jsem z toho malinko vedle protože, to jsem chtěl zažívat již dávno,ale nikdy se mi to nedařilo.Nikdy jsem nedokázal zmáčknout ten čudlík s nápisem vstávat. Proto jsem se téhle myšlence přestal věnovat. Po čase ne krátkém co jsem si přestal namlouvat ,že to zvládnu se to přihodilo nějak ?samo? nevím.
Trochu v tom plavu a proto píši sem, zdali někdo z vás víte o čem mluvím, popřípadě jestli bude mít radost si se mnou o tom chvilku psát bude mi ctí.
Přeji vám prima nadešlé křesťanské i pohanské svátky. Požehnané vaším úsilím a konáním.
Dunda
??? --- 20:29:26 7.8.2018
???: Nekecam, dostal jsem novou fletnu, indianskou. Prej jestli ji prinutim hrat, tak je moje ;)
A jednoho dne treba taky uklidim, no;)))
??? --- 23:27:37 29.7.2018
KALIPH: Ze bych zacal hrat s vetsim entusiasmem? ;)
KALIPH --- 20:14:53 29.7.2018
???: Ajajaj. :)
??? --- 17:54:19 29.7.2018
???: Tohle teda nemam doma a ex-pritelkyne uz je davno pryc.
??? --- 17:53:16 29.7.2018
KALIPH: No neni to vylouceny, ze neco takovyho ve vysledku provadim. Ja teda hlavne pocitam koralky a obcas hraju na fletnu. Bidne ;)
KALIPH --- 16:29:20 29.7.2018
???: A rubín a safír taky praktikuješ?
??? --- 0:14:19 29.7.2018
???: Nahodou, uz jsem parkrat i uklizel, ale to musi byt zaklety nejakym vlastnim okruhem.

Nicmene, posledni dobou se mi tu (Stredni Anglie) vynoruji nejake trable s africkou magii. Obvykle se rodina nekomu msti. Mate nekdo osobni zkusenost? Pry to na bily nejde (to jsou blechy psi), ale jak znamo, citlivi a soucitni jedinci si na sebe dokazou stahnout prakticky cokoliv.

Za vsechny postrehy a komentare diky
??? --- 16:49:44 18.2.2015
KALIPH: Uklizet se poctive chystam uz tak rok...nejeden, milacek se zblazni radosti, ach jo. Kruh staci projekce? I to bude v tomhle strasidelnym baraku jako vyhlaseni valky. Ackoliv posledni dobou jsou stejne cim dal drzejsi, takze slusnost nebude prokazovana, nybrz vynucovana, to je ferovka.

Akorat s tim Nejvyssim, to zas bude nejakyho vereni a uprimnejch modliteb na takhle otevrenou evokaci. Nestacilo by posvetit klacek a to jmeno z nej vymlatit postaru?

No nic, zertuju, jsem trochu nevyspalej. Diky moc a budu referovat o pripadnych dalsich bojich.