Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Zombie Apokalypsa
BLACK_ONYX
Pojdme se spolecne pripravit na udalost, ktera urcite jednou prijde. Zajima nas vse co nam pomuze prezit a zvitezit!

Na nastenku budeme davat odkazy na zajimave knihy stranky, navody. A take nejaky ten film pro inspiraci :-)

[http://4.bp.blogspot.com/_2vtyVGuh_kY/St4mw_GAFMI/AAAAAAAAA_c/Jf3abs0K7F0/s400/DSCN0328.JPG]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
HAVANA --- 13:14:40 15.6.2015
Texasan útočil na policisty v obrněném voze proti zombiím, museli ho zastřelit – Novinky.cz
http://www.novinky.cz/...-utocil-na-policisty-v-obrnenem-voze-proti-zombiim-museli-ho-zastrelit.html
SMRGL --- 20:37:42 18.5.2015
zajímavost
:: OSEL.CZ :: - Mozkožravé améby zabíjejí poblázněním imunitního systému
http://www.osel.cz/8242-mozkozrave-ameby-zabijeji-poblaznenim-imunitniho-systemu.html
SVORO --- 11:18:13 10.5.2015
Mno imho na Jih aspoň ten evropský bych fakt nešel, neboť je dost blízko k Africe a já chci být od Zedů co nejdál takže se tam přibližovat moc nebudu. Mám tedy možnost jít na Západ, Sever a Východ. Na západ je Německo, a nějak věřím Německé armádě víc než té naší, přeci jen 2x obsadili Evropu ikdyž pak dostali na budku ;) Sever zase Německo a Polsko, protože Poláky tak nějak nemusím, tak bych prchal k Němcům, navíc je to dost podobná krajina jako v ČR ;) Východ Slovensko + bývalé SSSR to je fakt až krajní možnost neboť mám za to, že Cokolivrusové by se chovali zhruba stejně jako ve virtuálním světě a to shoot on sight na druhou stranu v Rusku je ohromné množství neobydlených oblastí (stojí za úvahu).

Takže bych celkem dlouho pobýval ve střední evropě v ČR protože ze západu bude celkem klid nebo tam je Německo, z jihu jsou Alpy takže s tím by si snad Rakušáci poradili. Problém vidím v jihovýchodě Ani ne tak ve Slovensku jako spíš v Maďarsku atd. to by mohl být fakt problém a pak Polsko. Prostě jít na východ v dobře ozbrojený tlupě.
REDSNAKE --- 10:14:56 10.5.2015
GAUNER: Na druhou stranu, v místech kde je zima se dá předpokládat, že zombie které nebudou oplývat nějakou inteligencí skutečně budou pomalejší a tedy i méně nebezpečné.
GAUNER --- 10:02:32 10.5.2015
FIONOR: taky bych byl pro jih, minimálně u té Z apokalypsy - v highschool of the dead měli docela dobrou poznámku a to, že tlející procesy by tam u zombíků probíhali v teple mnohem mnohem rychleji než u nás nebo dále na severu = dřív by se rozpadli, ale jak řikáš zaleželo by na konkrétních podmínkách...
VLAKODLAK --- 17:07:13 9.5.2015
Kterou armádu myslíš? Tu naší? Nebo nějakou, co drží víkendy? :D
HENRYNEAL --- 15:47:06 9.5.2015
DEUSOPTIM: Kdyby všichni lidi dělali to co mají a nevylajzali ze svých domovů, tak armáda všechno vyřeší tabulkově do jednoho týdne (reálně mám doma zásoby vody a jídla na 14 dní když budu šetrnej), takže zabarikádovat se a čekat :) Navíc jsou u nás kopce a hory i nížiny naprosto ideální pro život...
??? --- 21:37:23 8.5.2015
PAULMUADDIB: Zombie je neco, co uz je mrtvy, ne nekdo, kdo se snazi nestat mrtvym ...
MATEEJ --- 19:05:53 8.5.2015
Já bych zůstal, kde jsem. Ne že bychom byli tak dobře opevnění, ale je to vesnice a máme dobrý sousedy - pekárnu (sklad s x pytli mouky included) a řezníka, co je zároveň vášnivým myslivcem. Myslím, že k nim bych se v případě pádu civilizace spíš lísal, než že bych od nich utíkal.