Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Chemtrails/Geoinzenyring/Klimaterorismus
MTO
[http://bnw-nwo.wz.cz/chemmorhdees.jpg]


[http://www.chemtrailcentral.com/img/norinraddwow.jpg]


http://cs.wikipedia.org/wiki/Chemtrail

fotografie, souvislosti, dukazy, proc?

kdyz budete postovat svoje fotky, napiste prosim datum a misto. diky.

Beck - Chemtrails

http://www.youtube.com/watch?v=7VmAQqi3OJc
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KUKIDE --- 22:51:48 29.6.2013
Geoengineering Watch: Calgary, Alberta: Floods in Southern Alberta caused by NEXRAD Stations in the U.S. & Canada - SHOCKING EVIDENCE
http://weatherpeace.blogspot.ca/2013/06/floods-in-southern-alberta-caused-by.html
??? --- 12:08:32 29.6.2013
Povodně v ČR a co jim předcházelo - Czech Free Press
http://www.czechfreepress.cz/blogy/povodne-v-cr-a-co-jim-predchazelo-aneb-kdo-c.html

" V roce 1980 si nechal fyzik Bernard Eastlund patentovat High Frequency Active, alias HAARP pro vědecké ůčely a založil malou firmu nazvanou ESEC v Houstonu, kde se zabýval projektem a studiem až do roku 1990, kdy tento projekt odkoupila britská firma BAE System. BAE System je největší zbrojařský podnik v Evropě. Dále se v projektu angažují DARPA, US letectvo,NAVY, BAE Advanced Technologie – dceřiná společnost zbrojařského koncernu a dodavatele vojenské techniky BAE Systems a nabízí se tedy otázka, proč odkupovali tento téměř neškodný projekt a to za poměrně vysokou částku? Snad nikdo nepochybuje o tom, že by takováto firma a další angažovaní koupili něco, co se nedá použít jako zbraň a získávat na tom finanční přínos, ale měli by najednou vědecké zájmy. Celý projekt HAARP je považován za velice zajímavý způsob k ovládání počasí a vytváření podmínek klimatu lidmi. Ovšem proč tady figuruje vládní a vojenský sektor a zbrojařské firmy? Pokud se nad tím zamyslím, jde zřejmě o to, že zájmy budou někde jinde."
??? --- 15:28:25 28.6.2013
DIVER: Dneska mi to pomalejc premysli, tos' vymyslel nebo jsi to tam nekde vycet'? Ja tohle copypastuju z FB a nijak vic to nezkoumam, akorat tohle co je psano je fakt. V textu jsem nasel pouze:
(vi) strategic, theater, tactical, or extraterrestrial weapons; and .. tohle jsi myslel? Jako jo, je to dobry, mysli se na Star Wars, aspon je to zabavny :)
??? --- 14:40:54 28.6.2013
Nejlepsi je, ze kdo povazuje persistent contrail za vodni paru, tomu byl naucenej, protoze kazdej normalni boric konspiraci vi, ze je to chemtrail :))
DIVER --- 14:20:42 28.6.2013
???: Jedna z možných zbraní v kategorii "exotické zbraně" jsou "mimozemske zbrane". Pak se člověk musí pousmát nad tím, jak tento výraz některá média považují za směšnou konspirační teorii a snaží se ho použít pro označení "bláznových fantazií".


LOL :))
??? --- 13:18:49 28.6.2013
Věděli jste, že pojem chemtrails byl oficiálně zaveden do slovníku v roce 2001, http://www.carnicominstitute.org/articles/hr2977.htm kdy ve sněmovně reprezentantů kongresman Dennis Kucinich představil tzv. Space Preservation Act of 2001, jehož účelem bylo zakázání zbraní na oběžné dráze a v atmosféře?
Jedna z možných zbraní v kategorii "exotické zbraně" jsou již zmíněné chemtrails. Pak se člověk musí pousmát nad tím, jak tento výraz některá média považují za směšnou konspirační teorii a snaží se ho použít pro označení "bláznových fantazií".
Pro slovo chemtrails však existují synonyma, která popisují přímo nebo obecněji tento obor manipulace s klimatem:
Geoengineering (geoinženýring) - http://en.wikipedia.org/wiki/Geoengineering
Solar radiation management (úprava slunečního svitu)
Solar radiation management - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Solar_radiation_management
Stratospheric sulfate aerosols (aerosoly síry rozprášené letadly do atmosféry)
Stratospheric sulfate aerosols (geoengineering) - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Stratospheric_sulfate_aerosols_(geoengineering)
Cloud seeding (zasévání mraků)
Cloud seeding - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Cloud_seeding
Pokud zadáte do googlu tyto výrazy, objevíte mnoho odkazů o tom, že aktivity, které jsou popisovány jako chemtrails, jsou defacto stejné jako u ostatních výrazů výše. Oproti tomu chemtrails jsou v médiích jen výmyslem a konspirační teorií. Proč asi?

Pro příklad uvedu pojmy chemtrail, contrail a cirrus aviaticus, které popisují stejnou věc z různých úhlů pohledu. Ano, to jsou ty nezvyklé čáry na obloze, které lidem začínají připadat divné.

Chemtrails - tak to nazývá široká veřejnost, jiný termín jí nebyl nabídnut a ještě je zesměšňována, že kdo ho použije, je blázen.

Persistent contrails (přetrvávající stopy za letadly) - používají vetšinou lidé z prostředí aviatiky, ale i meteorologie, pouze ale v souvislosti, že to je normální jev a jedná se pouze o vodní páru. Tak byli také naučeni.

Cirrus aviaticus - velice čerstvý termín zavedený neoficiálně v meteorologii, jak již název sám napovídá, mraky cirrovitého typu tvořené letadly :)

Trochu to odlehčím... čekám brzy na zavedení pojmu Cirrus Haarpus :)
??? --- 7:11:57 28.6.2013
So You Don’t Believe in Chemtrails? | Hanging Gardens of Babylon
http://ishtarsgate.wordpress.com/2013/03/13/so-you-dont-believe-in-chemtrails/

Millions were in germ war tests | Politics | The Observer
http://www.guardian.co.uk/politics/2002/apr/21/uk.medicalscience
BLOODRAT --- 16:16:54 27.6.2013
Na západě vzplála hvězda zdravého rozumu a hoří jasným plamenem.
??? --- 13:57:24 27.6.2013
???: Timhle prispevkem jsi ovsem tenhle klub posunul z roviny "videl jsem divnou stopu, tak to jsou jasny chemtrails, vypousteny z tajny hovnonadrze waste disposal systemu" do roviny, kdy se da na tohle tema diskutovat. Jsem zdesen!