Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
TRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
YMLADRIS
Restartováno :)
O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

organnic.blogspot.com (Conti)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 14:55:11 31.12.2012
???: jeste me neda upozornit nma dobry pocin antify

„Cikáni do plynu?“ Argumenty proti anticiganismu | více než slova
http://www.antifa.cz/content/cikani-do-plynu-argumenty-proti-anticiganismu
INK_FLO --- 0:33:36 31.12.2012
_BENNY: svět je nespravedlivý :-))
_BENNY --- 0:04:23 31.12.2012
JAZZZ: kauf nejakeho predmetu je emocionalni zazitek - clovek se citi fajn a chce to opakovat. a jak tyto zazitky kumuluje, stava se postupne jejich ochrancem a sluzebnikem. na vsechno si clovek zvykne.

INK_FLO: ja bych zase ty prachy mel, ale jsem asi porouchany a shaneni tech veci mi subjektivne prijde jako mnohem vetsi vopruz nez jak velke poteseni z te veci ve finale dostanu. ja se spis musim do toho materialismu nutit, protoze jsem schopen se obejit i bez veci, ktere jsou opravdu potreba :)
INK_FLO --- 23:48:42 30.12.2012
jinak já bych se rád se všemi těmi drahými a nepotřebnými předměty rád identifikoval, ale bohužel nejsem schopnej vydělat dost prachů, takže víceméně úspěšně předstírám pohrdání pomíjivými hmotnými statky zhýralých západních konzumentů ženoucích gaiu do záhuby :-)....postupem času jsem ale vymyslel pár triků, občas si například obleču jedno z Lacoste triček s límečkem za 20 kč ze second handu a pak se opájím představou, že někteří z těch lidí, kteří si toho všimnou si myslí, že jsem za něj utratil 2000 kč :-)
JAZZZ --- 22:44:18 29.12.2012
myslite, ze za tim konzumnim silenstvim stoji snaha o sebepotvrzovani sebe tim, ze se clovek nejakym zpusobem identifikuje s vlastnostmi casto i nepotrebnych predmetu a snazi se je vlastnit a tim se z nich poskladat?
EVA_ --- 14:23:41 29.12.2012
Blbý je, že si málokdo, kdo chce prosadit něco užitečného a prospěšného, může dovolit nebýt průrazný. Svým způsobem potřebuje "být vidět", svým způsobem potřebuje "být silný"... a to jsou přesně ty momenty, kdy se síla může zvrtnout ve slabost a často tak činí.
GAISAKA --- 18:43:39 28.12.2012
BROZKEFF: Hezký slovíčka, vážně že jo,) Tak hezky ti ty věty navazujou, a vůbec.
Nicméně, to cut to the chase -) že je někdo hajzl, je možná moje mentální onálepkování, že je někdo socializovaný autista, to už je jaksi fakt, že, pokud máš vyvinuté některé smysly a potřebnou teoretickou průpravu a zkušenosti.
Já neříkám, že socializovaní autisti sou hajzlové či dementi, to určitě ne. Neříkám, že jejich myšlení je inferiorní nebo tak něco. Ale jaksi dost jasně a jistě vím, že jejich myšlení/chování atd. je dost odlišné od statistické většiny.
A opět, to neznamená nic negativního. Karel Janeček si valí v číslech, volebním systému a exaltované sebeprezentaci, ty si valíš v dzogčenech, šílených negativistických sociálních filozofech a podobných od normálního života dost odtržených ideálech. Oukej, máte to mít, nikdo vám to nebere.

Ale jistě se na mě nebudeš zlobit, že záležitosti reálného života, jako hajzlíci jejichž hajzlovství vycítí každý foxteriér z dobré stáje, s Váma dvěma pánové probírat nebudu, protože jeden z Vás je nevidí a šušní si místo toho nějaký vály o dzogčenu, a druhej se jima nechá využívat zatímco si myslí že využívá jejich služeb.

To je asi tak jádro naší diskuze, jak moc ten socializovaný autismus matters, jesi mi kámo rozumíš,)
INK_FLO --- 17:55:12 28.12.2012
BROZKEFF: to co říkáš je hezky použitelný v běžném fungování s "normálními" lidmi. Ale pokud se jedná o lidi, kteří mají tendence získat si pro sebe moc a nějakým způsobem (skrz politiku, náboženství atd.) ovlivňovat či přímo ovládat menší či (raději) větší množství lidí, tak imho není na škodu tu "přísnost" hodnotícího filtru nastavit trochu ostřeji než u mého souseda apod. V některých případech by se tento mírumilovný filtr nemusel vyplatit, ve smyslu stáda smířených ovcí nehodnotících a nekritizujících spokojeně pochodujících na porážku.
KUATO --- 14:59:23 28.12.2012
GAISAKA: ja jsem ted videl Baudyse po mnoha letech. drive na me pusobil dojmem arogantniho vseznalka, ted uz na me pusobi vyznamne lepe. tez asi dospel. takze muzu rici, ze ani jednoho neznam a vypovidam z dojmu jaky ve me vyvstava v prubehu toho hodinoveho videa.