Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
TRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
YMLADRIS
Restartováno :)
O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

organnic.blogspot.com (Conti)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CONTINUITY --- 23:25:20 30.12.2010
THE PRACTICE | SHRI K. PATTABHI JOIS ASHTANGA YOGA INSTITUTE
http://kpjayi.org/the-practice

Text o základních principech ashtanga jógy. Může být zajímavé i pro ty, kdo přímo nepraktikují, protože vysvětluje vztah pročišťování a posilování fyzického těla k celkovému duchovnímu vývoji.
YMLADRIS --- 23:51:24 28.12.2010
zaujalo v zivote. zas ten gospel ;). aneb jak trojhlasne rozezpivat publikum.

YouTube - Biggest gospel in Brno - all the audience sings along... Pray, Gospel Fléda 2010
http://www.youtube.com/watch?v=Ux9BG0r9a08
JARAX --- 20:31:58 28.12.2010
per to sem :)
CONTINUITY --- 14:55:00 28.12.2010
Pokud byste někdo chtěli, za pár minut budu mít PDF - naskenované stránky z knihy Andrého Lysbetha: Tantra, které mi připadaly nejzajímavější a zejména prakticky nejdůležitější.

Pár technik pro dvojice
Vaginální kontrola pro ženy

a kousky různých dalších věcí :)
CONTINUITY --- 14:17:15 28.12.2010
Zaujalo v mailu:

--- Sila hlasu (utery 18 - 20h)
Nadherna prace s hlasem, techniky hlasoveho projevu jako prostredek k vyjadreni se hlasem, a cesta skrze kterou projevit ve svem hlase srdce, sve nalady a emoce. Ivana Brodska na prani vsech z podzimni skupiny otevira jeste jeden kratky kurs Sily hlasu, ktery potrva do poloviny unora. Je v nem misto i pro nove prichozi, kteri alepon takto chteji mit prilezitost se dotknout neznamych podob sveho hlasu.
www.druna.cz/sila-hlasu
JUNIOR --- 12:29:32 26.12.2010
JARAX: Uvědomit si kdo vlastně jsem, co jsem a zbavit se různých programů co ti vnukla škola/učnák/rodina, který tě chtě nechtě dodnes ovlivňují. Uvědomit si, že jaký si to uděláš takový to máš. Prostě si poslední dobou uvědomujii jak moc platí, že je lepší bejt zdravej a bohatej než nemocnej a chudej. A uvědomit si jak moc triviální,jednoduchý a zábavný tenhle proces a umění si zařídit lepší život je...
JARAX --- 13:27:58 21.12.2010
JUNIOR: co dalo zabrat nejvíc tobě?
??? --- 12:57:01 21.12.2010
Tak si žijem 1. | CEZ OKNO
http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/tak-si-zijem-1

Rozhodol som sa dať nazrieť do hrnca môjho komu sa zachce, lebo mnohí sa pýtajú: ako žiješ? Nuž, šťastne, v slamenom domčeku, niekedy i po svete šírom cestujúc... jednoducho. Pekne. Ako strom, či kamzík v Tatrách. Sem-tam ma i vlk preženie, i vietor zabúri, ale to život len živším robí. A než knižky písať čo a ako sa vo svete má, radšej všedný deň zobrazím, tak ako z rána nariastol, bo to život najpravejší, i keď tebe zas len za sklom... Ale nie preto píšem, že niekto tak žiť má, ale že tak v šťastí mne dá sa. A možno i tebe k úžitku o niečom napíšem. Všetko písané je len o mne, nie o inom, a nie o Pravdách hovorím, ale len o svojich pocitoch.
??? --- 9:23:50 21.12.2010
RANGDROL --- 9:22:06 21.12.2010
21.12.2010
During the solstice we experience the longest night of the year. This darkness helps us to enter into our own darkness and to search deep inside for all things hidden, put away and suppressed. We will spend some time traveling deep into our body and soul and making loving contact with all we find within ourselves. We will be arriving at the bottom at the deepest center within. Here the darkness is complete and there is just nothingness, a void. From there new things can begin to grow again.
After the darkest night, light will slowly start to come back into nature and into us. Now is the moment to open ourselves to this light and receive it, observing how it gets stronger everyday. The solstice marks the end of a time of introspection and is the beginning of a new expansion. We will symbolize this new beginning by lighting a candle: " I have travelled into my darkest self and am now ready to start traveling back into the light.