Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
TRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
YMLADRIS
Restartováno :)
O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

organnic.blogspot.com (Conti)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
CONTINUITY --- 14:55:00 28.12.2010
Pokud byste někdo chtěli, za pár minut budu mít PDF - naskenované stránky z knihy Andrého Lysbetha: Tantra, které mi připadaly nejzajímavější a zejména prakticky nejdůležitější.

Pár technik pro dvojice
Vaginální kontrola pro ženy

a kousky různých dalších věcí :)
CONTINUITY --- 14:17:15 28.12.2010
Zaujalo v mailu:

--- Sila hlasu (utery 18 - 20h)
Nadherna prace s hlasem, techniky hlasoveho projevu jako prostredek k vyjadreni se hlasem, a cesta skrze kterou projevit ve svem hlase srdce, sve nalady a emoce. Ivana Brodska na prani vsech z podzimni skupiny otevira jeste jeden kratky kurs Sily hlasu, ktery potrva do poloviny unora. Je v nem misto i pro nove prichozi, kteri alepon takto chteji mit prilezitost se dotknout neznamych podob sveho hlasu.
www.druna.cz/sila-hlasu
JUNIOR --- 12:29:32 26.12.2010
JARAX: Uvědomit si kdo vlastně jsem, co jsem a zbavit se různých programů co ti vnukla škola/učnák/rodina, který tě chtě nechtě dodnes ovlivňují. Uvědomit si, že jaký si to uděláš takový to máš. Prostě si poslední dobou uvědomujii jak moc platí, že je lepší bejt zdravej a bohatej než nemocnej a chudej. A uvědomit si jak moc triviální,jednoduchý a zábavný tenhle proces a umění si zařídit lepší život je...
JARAX --- 13:27:58 21.12.2010
JUNIOR: co dalo zabrat nejvíc tobě?
??? --- 12:57:01 21.12.2010
Tak si žijem 1. | CEZ OKNO
http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/tak-si-zijem-1

Rozhodol som sa dať nazrieť do hrnca môjho komu sa zachce, lebo mnohí sa pýtajú: ako žiješ? Nuž, šťastne, v slamenom domčeku, niekedy i po svete šírom cestujúc... jednoducho. Pekne. Ako strom, či kamzík v Tatrách. Sem-tam ma i vlk preženie, i vietor zabúri, ale to život len živším robí. A než knižky písať čo a ako sa vo svete má, radšej všedný deň zobrazím, tak ako z rána nariastol, bo to život najpravejší, i keď tebe zas len za sklom... Ale nie preto píšem, že niekto tak žiť má, ale že tak v šťastí mne dá sa. A možno i tebe k úžitku o niečom napíšem. Všetko písané je len o mne, nie o inom, a nie o Pravdách hovorím, ale len o svojich pocitoch.
??? --- 9:23:50 21.12.2010
RANGDROL --- 9:22:06 21.12.2010
21.12.2010
During the solstice we experience the longest night of the year. This darkness helps us to enter into our own darkness and to search deep inside for all things hidden, put away and suppressed. We will spend some time traveling deep into our body and soul and making loving contact with all we find within ourselves. We will be arriving at the bottom at the deepest center within. Here the darkness is complete and there is just nothingness, a void. From there new things can begin to grow again.
After the darkest night, light will slowly start to come back into nature and into us. Now is the moment to open ourselves to this light and receive it, observing how it gets stronger everyday. The solstice marks the end of a time of introspection and is the beginning of a new expansion. We will symbolize this new beginning by lighting a candle: " I have travelled into my darkest self and am now ready to start traveling back into the light.
JUNIOR --- 21:24:44 19.12.2010
JARAX: Je zajímavé, že něčím podobným procházím už několik měsíců s docela stejným scénářem. I když mě dalo zabrat nejvíc něco jinýho, co ty nezmiňuješ. Tvůj post jsem četl několikrát, protože jsem po prvním přečtení nemohl uvěřit, jak to mám podobné..
MIRIS --- 20:30:25 18.12.2010
udělej první krok a dalších deset k tobě bude uděláno :) hora k mohamedovi chodí furt ale on ji neviděl nebo co
CONTINUITY --- 16:15:45 18.12.2010
A jinak teda, když má někdo systematický komplexní plán změny svého života jako celku, jako popsal Jarax, to mi přijde úplně boží, a je naprosto super, že se to tu objevilo, a ano, takovej přístup považuju za úplně nejlepší a za velikou inspiraci.

Přesně o takových věcech bych chtěla časem snad už konečně ten web organnic.net. Sdílení takovéhle inspirace - nápady, nástroje, příběhy - vzájemná podpora. Často člověku pomůže, když nemusí na všechno přicházet sám, a ví, že to řeší spousta dalších lidí - a úspěšně.