Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
TRANSFORMACE - síť života: o všem, co pomáhá léčení a probuzení člověka,společnosti,Země
YMLADRIS
Restartováno :)
O cestách, technikách, prostředcích, projektech, hnutích, myšlenkách velkých i malých, co pomáhají člověku osvobozovat se a naplňovat svůj potenciál, a skupinám, místům, ekosystémům, uzdravovat se z nemoci civilizace.
Společným jmenovatelem témat je uzdravení, obnovení rovnováhy, návrat k přirozenosti, nalézání cesty, která je v souladu se životem.

Ráda bych, aby klub byl o sdílení informací, nápadů a zdrojů - spíše než o diskusích a rozebírání, jestli je nějaké téma dobré-špatné, reálné-nereálné, apod ;) (na tento druh vyžití tu máme klubů dostatek :)

organnic.blogspot.com (Conti)
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
VESPER_INDIGO --- 13:21:47 20.1.2019
DNF: konec světa, války, všichni se kajme... tohle je (ne)moderní už několik tisíc let. Po celém tom období, jestli ne každé desetiletí, tak několikrát za století určiě někdo s jistotou předpovída apokalypsu. A hele - pokud nejsme ti, kteří tu zůstali po obrovské přeměně a nevíme o tom (Inception :) tak se apokalypsa už těch několik tisíc let nekonala.

Jinak netvrdím, že to tady nemůže hned zítra skončit výbuchem v Cernu, pangalaktickou bitvou šedých a bílých z jiných dimenzí nebo prostě a jenom další válkou o zdroje, ani netvrdím, že žijeme v nějaké extra růžové době (no ve skutečnosti se kde co po světě mění a spousta lidí vidí klasicky především to špatný), ale možná by bylo všeobecně víc fajn zaobírat se věcma, které stejně dobře fungují na škále od horšího k lepšímu, tak na škále od dobrýho k ještě lepšímu místo bubákování o další možné zatracenosti civilizace jako jedinému pořadu dne.
VESPER_INDIGO --- 12:11:50 18.1.2019
FAEKAL: je skvělý, jak se vyjadřuje. Buď ví (to svoje, na co přišel) a nebo neví a nedělá se nějakým všemyslitelem v dané oblasti. Zároveň má i různé další teorie, co by mohlo jít a nápady, ale jasně je odděluje od znalostí a zkušeností. To je něco, co spoustě pátratelů a učitelů a "učitelů" neumí a rychle se prozradí jejich validita. Fakt mě baví tenhle člověk, jsem rád, že se někdo takový, exaktní a přitom bez hrubosti a patronizace druhých vyloupnul.
FAEKAL --- 11:11:48 18.1.2019
VESPER_INDIGO: Už projíždím třetím dnem videa o Hofovi a je to opravdu zajímavé. Dnes ráno jsem to už nevydržel a dal si ráno po rozcvičení studenou sprchu a jen zírám kolik má jen samotná sprcha blahodárných účinků na psychiku. Od zítra to už zkouším předpisově a pak poreferuji.
VESPER_INDIGO --- 10:49:47 18.1.2019
*se děje kvůli způsobu, kterým...
VESPER_INDIGO --- 8:53:31 17.1.2019
JAZZZ: on někde zmiňuje, že nedostupnost ovládání vnitřních procesů je, omílaně, způsob, jakým se lidi v civilizaci naučili žít od všecho chránění a stresy z toho vyplývající.

Nedílnou a možná ještě důležitější složkou toho dechovýho cvičení je spočinutí bez nádechu, který stresuje tělo správnym způsobem. Ale až po vykonání těch dýchání, jedno bez druhýho fungovat nebude nebo bude fungovat jinak.
JAZZZ --- 0:59:20 17.1.2019
IXTREMIST: tady by myslím ani víra nestačila :) to dýchání má na tělo fyzický dopad
Wim Hof, The Iceman Cometh | HUMAN Limits
https://www.youtube.com/watch?v=q6XKcsm3dKs

je zajimave sledovat ty rozdily v metode Hoffa a treba ocistnych dechu z pranajamy, kde dychas jednou a pak druhou nosni dirkou a nakonec obema a do uplneho vydechu. on zas rika dychat podobne jak pri holotropku, ale pak jeste zustat co nejdelsi chvili bez dechu. z tech rozdilu v metodach a jejich urceni by se mozna dalo neco vyvozovat .. tak kdyby nekoho neco napadlo, rad si to prectu :)
VESPER_INDIGO --- 13:14:20 16.1.2019
Spolu s následujícím zdrojem, přičemž oba jsou na sobě nezávislé, jsou věci o nemocech a okysličování těla, která Wim Hof tvrdí a dokazuje, ještě o dost silnějším kafem.

Dr. Otto Warburg: Discovered the Prime Cause of Cancer 100 Years Ago
https://endalldisease.com/otto-warburg-discovered-cause-cancer/
IXTREMIST --- 18:40:19 15.1.2019
Věř a víra tvá tě uzdraví.
VESPER_INDIGO --- 10:07:11 13.1.2019
Dělám to jenom čtvrtý den a výsledky jsou neskutečný. Co to dělá s psychikou a tělem v tu danou chvíli i po zbytek dne...

Fakt doporučuju. Jestli tohle není silná součást nějaké almost-instant-cure-all metody, tak už nevím co by mohlo být.
VESPER_INDIGO --- 12:35:06 12.1.2019
Pro uvedení do tématu - nejedná se o jen tak nějaké dýchání. Stačí si přečíst pár komentářů pod videem, případně něco kolem fenoménu týhle osoby.