Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Occupy Wall Street
SCHWEPZ

Vyhledávání ve zveřejněných dokumentech z Wikileaks "Cable Gate" : http://cablesearch.org/

[http://teckacz.arachne.cz/xchaos/filez/twaingle.jpg]

Původně založeno jako diskuze o WikiLeaks a obviněních proti Julianu Assangeovi - ale posléze jsme se dohodli zaměření debaty rozšířit i na volně související aktivity a hnutí, jejichž společným jmenovatelem je inovativní využití médií při vynucování větší transparentnosti globálních mocenských struktur různého druhu. Rozumné využívání internetu jako nového média je i zásada, kterou se v tomto klubu pokusíme uplatnovat - experimentujeme zde s demokratickou moderací.

V tomto klubu se prosím snažte dodržovat obecné zásady slušného chování známé jako Netiketa - samozřejmě s přihlédnutím ke specifikům platformy NYX (slovo "e-mail" zaměnte za "příspěvek do diskuze", apod.). Rozhodně platí, že diskuze se účastní lidi s různým světonázorem, (sub)kulturní příslušností, apod. a nikdo by neměl být předem vyloučen. Moderace pomocí palců nahoru či dolů je preferována před odpovědmi typu "meleš sračky", apod. - nevhodné příspěvky nicméně nebudou mazány, protože samy o sobě jsou nejlepším důkazním materiálem, dokazujícím, že jejich autor je idiot. Pravděpodobně bude následovat anketa, jak to uděláme s mazáním offtopiců.

Diskuze je "poloodoborná" - předpokládá se základní politický rozhled (typu že liberál není komunista, konzervativec není neonacista, apod.) a schopnost doložit svá tvrzení nějakým odkazem na alespoň trochu neutrální zdroj (Wikipedia.org je zde považována bez dalších debat za relevantní - zejména anglická nebo německá).

Platí zde zatím jediná regulace, a tou je omezení na 1 příspěvek od jediného přispěvatele během 24 po sobě jdoucích hodin. Toto se počítá počínaje 8.12.2011, 17:00h. Podezření na porušení tohoto pravidla prosím hlaste moderátorovi soukromým vzkazem. Za porušení tohoto pravidla bude následovat R/O přístup do klubu napoprvé na 24h, potom na 7 dnů. Pokud mě narušitel kontaktuje soukromou poštou, že šlo o omyl, dám mu příležitost smazat po sobě příspěvky a spojit jich více do jednoho - pokud mě včas nekontaktuje, tak námatkou smažu ten, který mě bude připadat nejvíc offtopic.

Děkujeme všem, kteří příspějí k tomu, že se tento klub stane místem nejkvalitnější, nejsvobodnější a nejneutrálnější politické diskuze a zpravodajství na celém NYXu !

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 16:43:17 31.12.2012
NYC Police Bust Occupiers With Cache Of Weapons And Bomb Making Materials…

[http://weaselzippers.us/wp-content/uploads/OWS-Class-War.jpg]

Woman of privilege and beau charged with having bomb material in Greenwich Village apartment - NYPOST.com
http://www.nypost.com/p/news/local/manhattan/bombmaking_in_the_village_LoRDqNzP02SDZyfC1pLVXN

Number of Tea Partiers busted with bomb making materials stuck at zero.

NAKASHI --- 14:13:26 31.12.2012
Sedm lekcí z katastrofy hnutí Occupy
http://blisty.cz/art/66712.html

"Občanský protest je cosi jako povstalecká operace vedená nenásilnými prostředky - a řada zásad, které platí pro povstání, platí i pro občanské protesty. Jednou z nejdůležitějších je vyhýbání se "rozhodující bitvě", pokud na ni nejsme skutečně připraveni. Tuto zásadu Occupy nedodrželo, ale postavilo ji na hlavu. Právě tím umožnilo protistraně bezprecedentní mobilizaci zdrojů proti jasně definovanému cíli. Podobné situace budou i napříště v naprosté většině případů končit neúspěchem. "
S_TEJK --- 13:09:01 30.12.2012
Pirátské Noviny - Islandští bankéři odsouzeni za operace, které vedly k finanční krizi
http://www.piratskenoviny.cz/?c_id=697414
??? --- 12:27:03 30.12.2012
NAKASHI: tezka realita... zato tvy komunisticky prispevky jako ten posledni you tube ovsem ma vahu ze.. tak jsem ti odpovedel co je to za lidi a hned u tebe troll...
NAKASHI --- 12:25:17 30.12.2012
ptam se, pokolikaty uz?
NAKASHI --- 12:24:37 30.12.2012
tak za posledni cca dva tejdny jsi tady vyprodukoval 2/3 vsech prispevku, hlavne ve stylu "vsichni jste komousi", "you suck" atd.
ukazkovej troll.

spravce?
XCHAOS --- 12:24:08 30.12.2012
???:
???: meziválečné Československo bylo z velké části sociálně-demokratické... po únoru ti soc-dem, co např. po násilném sloučení s KSČ vystoupili, často přišli o práci nebo šli sedět... dovedeš pochopit, že relativně velké procento obyvatelstva je v téhle zemi přirozeně ateistické, přirozeně "levicové" (ve smyslu "levicově liberální") - a že třeba politická agenda amerických konzervativců je jim naprosto cizí - a typický zdejší "komouši" (umakartový, gulášový, vidlácký) se téhle většině obyvatelstva jeví jako uzavřená sekta... něco jako vy máte v americe třeba Mormony?
??? --- 12:16:32 30.12.2012
NAKASHI: a vis proc you sukz pac u tebe je kazdej kdo ma jiny nazor na vec troll... tak jako u me je 99% cechu stale komunisticka mentalita ac si to nepriznate...
??? --- 12:13:12 30.12.2012
NAKASHI: you suck...
??? --- 12:12:51 30.12.2012
XCHAOS: Stockholm syndrome ?