Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Occupy Wall Street
SCHWEPZ

Vyhledávání ve zveřejněných dokumentech z Wikileaks "Cable Gate" : http://cablesearch.org/

[http://teckacz.arachne.cz/xchaos/filez/twaingle.jpg]

Původně založeno jako diskuze o WikiLeaks a obviněních proti Julianu Assangeovi - ale posléze jsme se dohodli zaměření debaty rozšířit i na volně související aktivity a hnutí, jejichž společným jmenovatelem je inovativní využití médií při vynucování větší transparentnosti globálních mocenských struktur různého druhu. Rozumné využívání internetu jako nového média je i zásada, kterou se v tomto klubu pokusíme uplatnovat - experimentujeme zde s demokratickou moderací.

V tomto klubu se prosím snažte dodržovat obecné zásady slušného chování známé jako Netiketa - samozřejmě s přihlédnutím ke specifikům platformy NYX (slovo "e-mail" zaměnte za "příspěvek do diskuze", apod.). Rozhodně platí, že diskuze se účastní lidi s různým světonázorem, (sub)kulturní příslušností, apod. a nikdo by neměl být předem vyloučen. Moderace pomocí palců nahoru či dolů je preferována před odpovědmi typu "meleš sračky", apod. - nevhodné příspěvky nicméně nebudou mazány, protože samy o sobě jsou nejlepším důkazním materiálem, dokazujícím, že jejich autor je idiot. Pravděpodobně bude následovat anketa, jak to uděláme s mazáním offtopiců.

Diskuze je "poloodoborná" - předpokládá se základní politický rozhled (typu že liberál není komunista, konzervativec není neonacista, apod.) a schopnost doložit svá tvrzení nějakým odkazem na alespoň trochu neutrální zdroj (Wikipedia.org je zde považována bez dalších debat za relevantní - zejména anglická nebo německá).

Platí zde zatím jediná regulace, a tou je omezení na 1 příspěvek od jediného přispěvatele během 24 po sobě jdoucích hodin. Toto se počítá počínaje 8.12.2011, 17:00h. Podezření na porušení tohoto pravidla prosím hlaste moderátorovi soukromým vzkazem. Za porušení tohoto pravidla bude následovat R/O přístup do klubu napoprvé na 24h, potom na 7 dnů. Pokud mě narušitel kontaktuje soukromou poštou, že šlo o omyl, dám mu příležitost smazat po sobě příspěvky a spojit jich více do jednoho - pokud mě včas nekontaktuje, tak námatkou smažu ten, který mě bude připadat nejvíc offtopic.

Děkujeme všem, kteří příspějí k tomu, že se tento klub stane místem nejkvalitnější, nejsvobodnější a nejneutrálnější politické diskuze a zpravodajství na celém NYXu !

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
XCHAOS --- 20:21:26 1.1.2012
---
XCHAOS --- 20:21:01 1.1.2012
???: nevím. ale myslím teď budeš mít nějaký čas na to přemýšlet, jak jsem to myslel.
??? --- 20:17:11 1.1.2012
XCHAOS:


btw podle tebe mam mazat do Virginia ???
XCHAOS --- 20:12:10 1.1.2012
Coffee Party USA - Wikipedia, the free encyclopedia
http://en.wikipedia.org/wiki/Coffee_Party_USA
Featured events included a "Mock Constitutional Convention" co-chaired by Republican communication strategist for Bush and McCain, Mark McKinnon, and Harvard Law School Professor Lawrence Lessig
XCHAOS --- 20:10:56 1.1.2012
???: zkus se radši vrátit k tý mateřský školce a nějak svoje obvinění doložit...
??? --- 20:09:53 1.1.2012
XCHAOS: to kafe hnuti je fraska a davno odsouzene k zaniku...
XCHAOS --- 20:09:20 1.1.2012
???: v tom příspěvku nebyl žádný link, ani vysvětlení, jak to probíhalo, tak se dožaduju dalších informací. zatím je to pro mě kategorie "drb" - "jedna paní povídala"...
XCHAOS --- 20:08:31 1.1.2012
???: na odkazu, který jsem o Coffee Party postoval já [ XCHAOS @ Wikileaks, Manning, Island, Španělsko, OWS 99%, Rusko 146% a další sociálně-mediální hnutí reaguící na globální krizi ] mě zaujalo třeba že tam byl Lawrence Lessig... sice jsem moc nepobral, o čem konkrétně mluvil: ale je to pro mě důkaz, že to hnutí na sebe nabaluje zajímavé lidi.
??? --- 20:08:09 1.1.2012
XCHAOS: podivejse kdybych mel haranta v ty skolce tak by me dost vadilo vymachani mozku myho decka politickou propagandou

povez mi o jejich zajimavych napadech...
XCHAOS --- 20:04:46 1.1.2012
???: tohle prosímtě upřesni: kdo v té škole a jakou formou indoktrinoval?

(já popravdě celý "99%" slogan pokládám za poněkud nešťastný... to ale neznamená, že mi v tom hnutí nepřijdou některé nápady zajímavé)