Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Occupy Wall Street
SCHWEPZ

Vyhledávání ve zveřejněných dokumentech z Wikileaks "Cable Gate" : http://cablesearch.org/

[http://teckacz.arachne.cz/xchaos/filez/twaingle.jpg]

Původně založeno jako diskuze o WikiLeaks a obviněních proti Julianu Assangeovi - ale posléze jsme se dohodli zaměření debaty rozšířit i na volně související aktivity a hnutí, jejichž společným jmenovatelem je inovativní využití médií při vynucování větší transparentnosti globálních mocenských struktur různého druhu. Rozumné využívání internetu jako nového média je i zásada, kterou se v tomto klubu pokusíme uplatnovat - experimentujeme zde s demokratickou moderací.

V tomto klubu se prosím snažte dodržovat obecné zásady slušného chování známé jako Netiketa - samozřejmě s přihlédnutím ke specifikům platformy NYX (slovo "e-mail" zaměnte za "příspěvek do diskuze", apod.). Rozhodně platí, že diskuze se účastní lidi s různým světonázorem, (sub)kulturní příslušností, apod. a nikdo by neměl být předem vyloučen. Moderace pomocí palců nahoru či dolů je preferována před odpovědmi typu "meleš sračky", apod. - nevhodné příspěvky nicméně nebudou mazány, protože samy o sobě jsou nejlepším důkazním materiálem, dokazujícím, že jejich autor je idiot. Pravděpodobně bude následovat anketa, jak to uděláme s mazáním offtopiců.

Diskuze je "poloodoborná" - předpokládá se základní politický rozhled (typu že liberál není komunista, konzervativec není neonacista, apod.) a schopnost doložit svá tvrzení nějakým odkazem na alespoň trochu neutrální zdroj (Wikipedia.org je zde považována bez dalších debat za relevantní - zejména anglická nebo německá).

Platí zde zatím jediná regulace, a tou je omezení na 1 příspěvek od jediného přispěvatele během 24 po sobě jdoucích hodin. Toto se počítá počínaje 8.12.2011, 17:00h. Podezření na porušení tohoto pravidla prosím hlaste moderátorovi soukromým vzkazem. Za porušení tohoto pravidla bude následovat R/O přístup do klubu napoprvé na 24h, potom na 7 dnů. Pokud mě narušitel kontaktuje soukromou poštou, že šlo o omyl, dám mu příležitost smazat po sobě příspěvky a spojit jich více do jednoho - pokud mě včas nekontaktuje, tak námatkou smažu ten, který mě bude připadat nejvíc offtopic.

Děkujeme všem, kteří příspějí k tomu, že se tento klub stane místem nejkvalitnější, nejsvobodnější a nejneutrálnější politické diskuze a zpravodajství na celém NYXu !

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 23:54:19 31.12.2011
propaganda liberalu :

Virginia Elementary School Indoctrinating Third-Graders With Occupy Sing-A-Long: “They Want More Money, They’re The 1% … I’m Happy To Be Part Of The 99%”…

[http://weaselzippers.us/wp-content/uploads/2011/12/Part-of-the-99-450x700.jpg]

shame takle vyplachovat mozky malych deti...:(
??? --- 22:37:35 31.12.2011
XCHAOS:

We reported on Thursday of a schism between the progressive wing of the Coffee Party and its leadership. Launched with high hopes last year and seen by some as a progressive answer to Tea Party, the party has instead been an example of the failure to counter the power and energy of the tea party movement -- and its own board members are portraying it as an organizational disaster.

The Coffee Party and its discontents - Ben Smith - POLITICO.com
http://www.politico.com/blogs/bensmith/0311/The_Coffee_Party_and_its_discontents.html

have a nice day...
XCHAOS --- 22:29:06 31.12.2011
Coffee Party USA | The Coffee Party's Top 10 Accomplishments in 2011 | Coffee Party
http://www.coffeepartyusa.com/rx-top-ten-2011
XCHAOS --- 22:28:47 31.12.2011
Unemployed Portuguese told to 'just emigrate' - Features - Al Jazeera English
http://www.aljazeera.com/indepth/features/2011/12/20111230137979968.html
??? --- 21:42:26 31.12.2011
Occupy Charlotte turmoil after 4 accused of burning U.S. flag | WCNC.com Charlotte
http://www.wcnc.com/news/crime/4-men-charged--136429343.html
??? --- 21:35:57 31.12.2011
XCHAOS: co je na poznamce offtopic ???

XCHAOS: well done...
Kdo je Eamonn McCann ???? let see :

He was involved with the Irish Workers Group, a Trotskyist organisation, for a time in the 1960s...

http://en.wikipedia.org/wiki/Trotskyist

A Trotskyist and outspoken atheist, he is a prominent member of the Socialist Workers Party in Ireland, and in recent Northern Ireland elections has stood as a candidate for the Socialist Environmental Alliance

cim dal tim lepsi... veris vazne dobrym lidem....
As a political activist, he has lent his support and considerable oratorical skills to many causes, including campaigns in support of abortion rights, immigrants and gay marriage.

vrana k vrane seda...

pak sed nedivime ze tomuto buzerantskymu komunistovi veris...:)

have a nice day
XCHAOS --- 19:50:28 31.12.2011
Why a whistle-blowing US soldier is my Man of the Year - Eamon McCann, Columnists - Belfasttelegraph.co.uk
http://www.belfasttelegraph.co.uk/opinion/columnists/eamon-mccann/why-a-whistleblowing-us-soldier-is-my-man-of-the-year-16096471.html
If Bradley Manning had committed war crimes rather that exposing them, he wouldn't be in so much bother.
XCHAOS --- 18:25:07 31.12.2011
???: typickej offtopic.

ale víte co, dnes je Silvestr, a já současně nemám žádné extra program na večer a při kvalitě všech našich deseti digitalizovaných kanálů bude net zřejmě ještě to zábavnější. takže to tady asi bude trochu Silvestrovské vydání a holt vás fakt šetřit nebudu.