Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
BARF - kvalitní výživa psa
STHENO
Tak Vas vitam v klube o krmeni psov a maciek prirodzenou stravou. Ocenim tu rady pre zaciatocnikov, skusenosti, tipy a odkazy na predajcov, takisto odkazy na literaturu. Proste vsetko okolo danej temy.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FIFAJZ --- 18:46:46 31.3.2014
INXS: A nemuzes si nekde pujcit prenosnou lednicku? Takovou tu na stanovani, kempingovou, kdyz by sis vlozky do ni prubezne namrazovala treba u hodnych sousedu/praci, tak by to mohla byt moznost? Anebo si sezen suseny maso / usus si sama a mas po starostech. :) Ja mela cubu na granulich mesic, po operaci zubu a plastice dasne, nesmela maso. A bylo to dost peklo, po tydnu se ofrnovala fest. Tak jestli bys to dva mesice takhle zvladnula, asi pro psa lepsi.
INXS --- 17:40:58 31.3.2014
tvl tak když chce někdo přejít na barf tak milion rad a když chce někdo přejít zpátky tak ticho? :)
INXS --- 11:11:00 31.3.2014
nemáme ledničku a už mě to sere, bonas nedojídá a pak to tam smrdí

jak přejít z barfu na granule ? ty za studena lisovaný nebo? nechci mu dělat šok v žaludku, ale min jetšě dva měsíce budem bez ledničky, dávala jsem to za vokno ale jak se voteplilo..
ZMYJKA --- 9:16:11 22.3.2014
ZMYJKA: dává se třeba při zánětech jícnu a tam obvykle průjem není. Samozřejmě jsou i případy, kdy je kontraindikována - třeba podezření na sníženou průchodnost střev. Ale vetka mi potvrdila, že na zvracení, protože pes "něco špatného snědl" pokud se teda neobávám otravy a neletím rovnou na veterinu, nebo při zvracení kvůli podrážděnému žaludku (překyselení) je to dobrá volba (a i mi to pěkně zabírá), tak nevím, no.
ZMYJKA --- 21:41:21 21.3.2014
CAMELLA: hele ale Smecta se normálně používá i při onemocněních jícnu, žaludku nebo střev, nejen při průjmech. Zvyšuje produkci hlenu sliznic a pomáhá tak hojit právě podrážděnou, narušenou sliznici - samozřejmě nemá smysl při akutním, masivním, opakujícím se zvracení - ale tam má smysl jenom vet, protože se pes prostě dehydruje a navíc má nějaký důvod, proč takhle bleje - jakmile v sobě pacient udrží dostatečné množství tekutiny, tak smysl má, protože podrážděnou sliznici žaludku obvykle zklidní a navíc pokud je příčinou otrava, tak na sebe váže toxiny - v tomhle si nemyslím, že by se pes zas tak od člověka lišil - akorát jak je menší, tak to chce opatrnějc s dávkováním. právě kvůli riziku zácpy.
SIRRIL_NEMESIS --- 13:40:45 8.3.2014
LOVETHIEF: Aha :D
LALOBA --- 13:24:06 8.3.2014
LOVETHIEF: velikonoce se jiz blizi.... :D
LOVETHIEF --- 11:21:21 8.3.2014
SIRRIL_NEMESIS: v Holandsku, ja tu ted ziju, cili to Ti asi moc nepomuze :-))
mimochodem, objednala jsem kilo jednodennich kuratek, no to jsem na to zvedava...
SIRRIL_NEMESIS --- 9:45:47 8.3.2014
LOVETHIEF: odkud objednavas? byci koule jsem brala minule pro psa, ale pocitam to teda spis do vnitrnosti.. :D
LOVETHIEF --- 23:15:55 7.3.2014
FIFAJZ: Nojo, pocitam, sice ne tak svedomite jako nase znama chovatelka, co svy sedmihlavy smecce odvazuje na gramy presny davky, ale vahu si beru k ruce dycky. Dve kila slach jsem objednala, tri koule taky, at je sranda. Ale u Bibi mam ohledne tech slach trochu strach, se mi dneska malem udusila, kdyz vdechla pulku kureciho prsa bez jedinyho kousnuti, blbka... Si pak sla stoupnout nad mou kabelku a snazila se mi ho tam vydavit, nastesti se ji to nepovedlo.