Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
KLDR - Korejská Lidově Demokratická Republika
JACKER

Aktuálně  • Doporučuji další dvě fotoalba z KLDR. Odkazy odsud z diskuze, jsem dal na nástěnku.

  • A dále rozhovor s Kim Jong-namem, nejstarším synem Kim Jong-Ila.
    TADY.
    Kim Jong-nam měl být příštím vůdcem KLDR. Teď se podržte, cituji: Following a much-publicized botched attempt to secretly visit Japan's Disneyland in May 2001, he was thought to have fallen out of favor with his father. Vůdcem KLDR se kvůli návštěvě Disney-Landu tedy nestane.

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ROLNICKATA --- 11:21:41 21.12.2011
DZODZO: No, nepřímo na to narážím v minulém příspěvku.

Jak může někdo cizí hodnotit cenu mého života, nebo jedinou rukou máchnout a rozhodnout o tom, že zemřu? To je věc, která se mi velmi nelíbí, protože o tom, jaký život žiju nebo žít nebudu se rozhoduju já sám, právě tak,jako jestli chci zemřít nebo nechci (tím se dostáváme i k euthanázii apod.)

Proto říkám, a mělo by to tak být (imho), kdo má s kým problém, ať si to vyřeší dotyční mezi sebou, ale mě, nebo cizí lidi (ba už vůbec životy) ať do toho laskavě netahají. Byrokracie je špatná v tom, že je v ní určen každý detail a není možné skrze ní rozvoj, kromě převratů nebo sabotáží. Bez konsenzu z obou stran to rozhodně nepůjde. Buď to, a nebo válka. Kéž by aspoň symbolická, říkám, v bahně.

Taky je otázka lidské a hlavně korejské psychiky, jejich názory, zda ví o tom, že je to jen propaganda nebo tomu bezmezně věří, a co by vlastně chtěli, jak si to představují. Hlas lidu, jinak to už v tomhle století fungovat nebude. Střepinový soud? :-)
DZODZO --- 11:00:01 21.12.2011
ROLNICKATA: praveze vzhladom na to kolik lidi na planete uz zije, tak ludia budu cim dalej, tym viac na poslednejsom mieste v rebricku priorit, vedela si napr. ze evakuacne plany nepriamo vycisluju stratu ludskeho zivota (ajtika, u riaditelov je to mozno viac =))) na 400000 CZK? to nie je zrovna moc penez

ja si myslim, ze ani ten jeho syn nebude tak blby, aby sa snazil vyhrozovat atomovkou, dokumentov na tuto temu existuje dost, aby si clovek utvoril obraz o tom co moze nastat
pokial nechce ostat uplne v srackach, tak bude musiet prijat nejaku formu reformy s pomocou inych statov, naco je vladcovi moc, ked mu pokapu od hladu vsetci, ktorym vladne?
ROLNICKATA --- 10:06:19 21.12.2011
L4MA: Nj, mě to baví :-)
L4MA --- 10:04:49 21.12.2011
ROLNICKATA: to sou moudra teda.. :)
ROLNICKATA --- 8:27:50 21.12.2011
THE_MIRACLE: Tam vidím 2 možnosti. Buď bude syn pošuk a aby si získal respekt, tak to někam schodí a nebo se toho budou muset vzdát. Imho si myslím, že proto, kolik lidí již na planetě žije a do jaký míry je osídlená, jsou jaderné zbraně věcí, která by se neměla používat, hlavně kvůli lidem, kvůli přírodě, kvůli zemi, který je naprosto zdevastovaná a zničená. Pořád je čestnější válka boje muž proti muži a pokud s tím má někdo problém, nejsem proti tomu, aby si své názory takto obhájili samotní prezidenti. I kdyby to znamenalo válku v bahně. Lidstvu chybí humor a nadhled. Recesi se v tuhle chvíli moc zmiňovat nemusí :-)
THE_MIRACLE --- 7:56:08 21.12.2011
???: Ale ono jich je jenom 28 milionů... To není zas tak děsivé číslo myslím. Já spíš vidím problém v tom jejich jaderném programu...
??? --- 0:09:12 21.12.2011
ROLNICKATA: to je velmi zajimave... nikdy me to nenapadlo ze to muze mit i takovyhle migracni problem
ONITSUKATIGER --- 12:20:01 19.12.2011
FIKY --- 12:07:05 19.12.2011
Imho si generalita systém rozvracet nenenchá...
??? --- 12:04:45 19.12.2011
Já myslim že teď se paradoxně nejvíc klepe jižní korea a japonsko, možná i ta čína trochu...protože jak už jsme tu kdysi řešili, pokud by teď najednou padnul režim a oni začali migrovat po okolí, tak opravdu nikdo neví co s tím a jaký by to mohlo mít důsledky