Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Black Prophecy
LIRO

Nová 3D MMO Sci-Fi hra která je Free-To-Play. Dokonale vizuálně zpracovaný vesmír podle Michael Marraka.

Datum spuštění je prozatím stanoveno na Listopad 2010.

Oficiální stránka http://www.blackprophecy.com/

[http://www.mmogamesite.com/wp-content/uploads/2010/05/logo_black_prophecy.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PELENDUR --- 17:14:27 11.3.2011
ale zatím mě ta hra příjde hotová tak na 40% - prologue tj cca do lvlu 6 je naprosto úchvatný a fakt mě strašně bavil, potom co jsem si vybral stranu (hraju za Tyi) tak najednou se hra změnila a jde vidět jak moc potřebuje v některých směrech dodělat... Ale většinou to jsou výtky které vidí ten člověk až potom co si ten prologue projde i když to jsou velké věci jako třeba že solo misi si skoro nezahraješ (nevím proč), jediné zóny co máš objevené na mapě sou pvpve a tam mě vždycky zastřelí nějaký šmudla o deset levelů výš (můžeš střílet jenom lidi co jsou +-10 lvlů) nebo stačí když jsou na mě dva dementi tak si neškrtnu a vůbec mám problém s obsahem... Do lvlu 6 paráda jak jsem řekl od lvlu 6 začínají problémy.
LIRO --- 9:13:13 11.3.2011
No vida tak to se do toho taky o víkendu podívám trochu hlouběji :o))
PELENDUR --- 14:05:29 10.3.2011
wow tak po dni stráveném ve vesmíru musím říct že radikálně měním názor k lepšímu... Hra má problém v tom, že jí chvilku trvá než pustí člověka dovnitř, stále je docela dost věcí neintuitivních a imho špatně řešených, ale kruci celý koncept, grafika a vlastně i příběh a filmečky jsou naprosto úžasné a já se od toho nemohl odtrhnout... Naprostá bomba - celý prologue mě bavil naprosto neskutečně musím říct že ta chvilka trápení co a jak mě stála za to, nechápu že tohle můžou dávat zdarma na netu - kvalitou zpracování se to blíží offline hrám, příběh mě baví hodně a dokonce sleduju zadávání úkolů což se mě nikdy předtím u MMO hry nestalo (a u těch offline už často taky ne) letový model je starý a kvalitní jako třeba u stařičkého Freelancera takže se na tohle dá zvyknout, to že ve hře zatím nejni něco jako tržnice nebo pořádný crafting systém se dá odpustit zatím je to o radosti z létání a výborně napsaném a zpracovaném příběhu
PELENDUR --- 20:12:15 9.3.2011
tak už to jde - no zatím dojmy spíše smíšeno negativní... člověk potřebuje mít chut všechno zkoumat a objevovat protože žádná pořádná příručka tu nejni... Navíc máš za úkol třeba sejmout nějaké dementy ale protože je všude spousta low level hráčů tak se vůbec nestíhají respawnovat ti enemáci a tak jenom lítáš okolo a doufáš že budeš mít štěstí... no zatím nic moc budu zkoumat dál a popíšu nějaké další detaily až se k nim dostanu ;)
PELENDUR --- 19:04:21 8.3.2011
LIRO: jj tam to padá všem imho, moc daleko jsme se holt nedostali no ;)
LIRO --- 13:25:48 8.3.2011
Jo jo nechal jsem to stahovat v práci přes noc a před chvilkou doběhla instalace a je to peklo. Po instalaci se začali stahovat další aktualizace cca 150Mb. Po spuštění, které mi řeklo že nemám minimální Hw požadavky, jsem překousnul neskutečně dlouhou úvodní řeč. Potom se vytvořila postava a pak nějaká naprosto nesmyslná bitva, kde jako střelec na věži, likviduješ všechno co se hejbne a pak zase neskutečně dlouhá řeč nějakýho blbce bez pusy. Pak mi to hodilo do lodě jako pilota, chvilku jsem se tam motal a když jsem doletěl ke zlatý krychli, kam mně vedly trojúhelníčky, tak mi to spadlo :o)))). Mno takže prozatím, grafika zajímavá, hratelnost se dá jen velice zhruba odhadnout, na něco co se určitě dá určitě vylepšit, no a o stabilitě se nemá význam bavit. Celkově hra vypadá zajímavě, ale prozatím má děsnou spoustu much.
PELENDUR --- 12:57:46 8.3.2011
ha tak to padá prej skoro všem co začli hrát open eu betu... no paráda - jde vidět že to maj skvěle odladěné :D
PELENDUR --- 22:43:12 3.3.2011
zkouší to někdo? mě to spadne vždycky jak dojedem na tu první kolonii
LIRO --- 8:51:29 3.3.2011
Takže po delší době první dobrá zpráva, Black Propherci se dostala do stádia evropské bety.
Více viz: http://www.blackprophecy.com/index.php?id=14&tx_ttnews[tt_news]=205&tx_ttnews[backPid]=30&cHash=b179790a9c
LIRO --- 10:23:26 5.11.2010
Tak jak lidičky máte nějaké nové zkušenosti.
Na ofíko stránkách přibyli před měsícem nové Scr. tak alespoň takto:
New set of screenshots - Black Prophecy Community Forums
http://blackprophecy.gamigo.com/forum/showthread.php?t=5107