Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
nepohodlní spolubydlící
TRESEN
sdílíte byt s více lidmi a chcete se podělit o ty své méně příjemné zážitky s nimi .?. ulevit si a nebo najít radu, jak vyřešit různé situace týkající se společného soužití .?. Tak tady...
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
BRETONEC --- 1:14:50 17.5.2014
Neberte si na byt fotbalistu z juniorky Bohemians 1905 Elie N'Dekre. Nic nebere vážně, absolutně není schopen plnit domluvy a bere si věci bez dovolení a svévolně přestavuje nábytek. Také má problémy s placením a je nesnesitelně arogantní a narcistní povahy. Takoví lidé nejen škodí pověsti fotbalistů z afrického kontinentu, ale také podporují rasistické stereotypy. Podobnou zkušenost s ním měli i lidé na bytě, kde bydlel před tím, jen ne v takové míře. Měl jsem spolužáka ze Senegalu a ten byl naprosto boží, chodili jsme spolu na začátku střední tajně kouřit o přestávce za tělocvičnu. Rasové předsudky v tom u mne rozhodně nejsou.
TRESCZE --- 13:41:10 1.1.2014
ja uz si tu jednou ulevovovala v jednom prastarem postu, tak je asi zbytecne se opakovat - 21:26:19 2.11.2011 (nvm, jak to sem vlozit).
takze dal nastoupili spolubydlici #3, #4 a #5. Nejhorsi asi byla paranoidni fetacka (nutno rict, ze se jevila dost v pohode, ale to jen zpocatku). kdyz nam na byte menili stara okna za plastova, odjela pryc a kdyz se vratila, vse uz bylo hotovo a uklizeno (zvladli jsme to ve trech, zadna hruza). Borka se ale po pul roce probrala a naznala, ze na byte nikdo nic neuklizi a ze ten bordel po meneni oken vlastne uklizel kluk, ktery tou dobou snad jeste ani nebyl v CR, natoz nastehovany na tom byte. a tak no.
OLIII --- 9:30:40 1.1.2014
TRESCZE: To je povídání na pokračování jak z pohádek tisíce a jedné noci. Nu, tak co bylo dál? :-)
TRESCZE --- 9:12:53 1.1.2014
ja s jednema spolubydlicima zasla tak daleko, ze jsem byla nucena si z plne vybavene kuchyne uzmout jeden plytky, jeden huboky talir, pribor a hrnek a to jsem si schovavala v pokoji. Spolubydlici (mlady par) se totiz nikdy nedohodli, kdo ze ten bordel po vareni uklidi, takze to radeji neudelali nikdy a drez pretekal plisni a zil si svym zivotem. domluva samozrejme nemozna. do toho bordelu si navic pres veskere namitky poridili kote (namitky typu: muj spolubydlici na pokoji je na ne alergicky)
uz asi tusite, kam to speje .)) zbabele jsme se spolubydlicim sbalili kufry a jeste na odchodu zjistili, ze mlady par dluzi majiteli posledni 3-4 najmy.
vypadnuot a zbavit se jich byla neskutecna uleva, to jsme ovsem jeste netusili, co nas ceka na nasem budoucim byte...
??? --- 18:26:11 30.12.2013
???: to vypadá jako Palachovy koleje v HK
??? --- 16:13:27 24.12.2013
BESTIEVSAMETE: napiš tam "Hydroxid sodný" ;)
BESTIEVSAMETE --- 13:57:57 24.12.2013
OPTYK: no začínám se nad tím zamýšlet..
zatím jsem se snížila k něčemu, co bych dřív neudělala - na láhve s pracíma prostředkama jsem napsala - nepoužívat!!!
Tak uvidíme, kam tohle povede. Cítím se total dementně..:-D
OPTYK --- 21:28:37 23.12.2013
BESTIEVSAMETE: stojí vám za to takobva spolubydlici?:)
BESTIEVSAMETE --- 20:22:00 7.12.2013
LOL, tak jsme pokročili.. Hrozně mě vytáčelo, že má spolubydlící jako zástěrku prázdnou lahvičku od mýdla na ruce a prázdnej obal od tekutýho pracího prášku a vesele užívá naše..
Měla to jako maskování, kdyby něco, tak ji to "zrovna došlo"..
Při posledním úklidu sme to vyhodili s tím, že obojí bylo fakt prázdný. Tak používá naše bez zástěrky.. :-D :-D Fakt nechápu, že ji to není blbý :(
BESTIEVSAMETE --- 13:56:53 24.11.2013
No tak ne, jsou i věci menší, co dokážu člověka doslova nasrat :-) Sme se s mužem dneska pustili do generálního úklidu.. normálně mi sem chodí slečna na úklid, ale jak jsem teď často nemocná, tak na ní nějak nezbylo..
No, pustila jsem se do koupelny, odtahala poličku a koš od zdí, vydrhla vanu a obě umyvadla.. mezi tím tam vlezla spolubydlící s tím, že si jde vyčistit zuby (začali jsme ve 12:30).. ok.. vyčistila, vypadla.. tak jsme dodrhla, zametla podlahu a zametla i kuchyn a chodbu, kde je stejnej podklad (dlažba) a navazuje to na sebe.
Mezi tím, akorát když sem končila zametení (cca 3 minuty od opuštění koupelny, kde stále byly odtahaný věci od zdí a na zemi hromádka bordelu od koštěte), se tam spolubydlící prostě zavřela. Tak sem prohlásila, že si asi dělá srandu a ona na mě vyjela, že tu s náma přece taky bydlí.
Hmm, to by se teda mohlo projevit na občasným úklidu, což zatím od května udělala jednou.. (dvakrát, jednou když sme byli na dovolený a máma sem pouštěla elektrikáře a pak mi psala, kdo to tu s náma bydlí, že takovej bordel, co vznikl od našeho odjezdu v životě neviděla a to i v prostorách, který obývám já a muž..:-/)
No, tak jsem si napustila vodu a řekla, že jestli teda pospíchá, ať tam vlítne, že začnu s vytíráním v kuchyni..
Je tomu 35 minut a slečna je v koupelně stále..:-/