Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Svatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
SUN_VU_KUNG
[http://www.darkart.cz/data/banners/sunvukungbanner.jpg]

Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
www.jdolezalek.com - portfolio
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SUN_VU_KUNG --- 17:34:25 6.2.2020
RALI: Dík. Ono je to dělané tím současným stylem mixu 3D / matte (foto) a paintingu. Trvalo to docela dlouho, nejvíc zabrala rozhodně loď, protože jsem ji několikrát předělával a pořád jsem nebyl spokojený. S tím realistickým okolím jsem si zavařil, protože tam pořád nezapadala. Původní plán byl si udělat ve 3D jen zhruba základ a ten pak celý přemalovat. Takže by to tam sedlo. Ale pak se mi to zalíbilo takhle detailní a musel jsem k tomu udělat i tu loď, která není modelovaná. Jinak jsem to vlastně rozhrabal nějak před rokem a pak se k tomu porůznu vracel. Ale čistý čas byl asi tak týden práce. Bylo tam potřeba řešit různé věci (např. to, ž loď ve scéně není (jak jsem psal), ale přitom se musí odrážet ve vodě :), takže se to zpomalovalo a neměl jsem na to vždycky čas. Ale základem je 3D scéna, že použiju 3D jsem se rozhodnul právě kvůli vodě, aby vypadala dobře. A hlavně jsem si to chtěl zkusit, nakombinovat 3Dčko s malováním po svém, protože v té době jsem dělal dost pracovních overpaintingů na 3D scény. Dost jsem se na tom naučil.
RALI --- 14:41:19 6.2.2020
SUN_VU_KUNG: To je nadhera. Utasny detaily a vernost. Ta hladina, oblazky, skaly...Kolik ti tohle zabere casu? Teda pokud to neni tajny :)
SUN_VU_KUNG --- 21:14:26 3.2.2020
Po delší době jsem se rozhodl zase zveřejnit jeden obrázek pro můj Patreon. A pracuji na dalších. Díky všem, kteří mne tam podporují, pokud máte rádi moje věci a chtěli byste mi pomoct, tak i dolar podpory dělá hodně :)

[http://www.jdolezalek.com/artworks/patreon/new_world_1600.jpg]
SUN_VU_KUNG --- 17:31:58 16.1.2020
Pro můj Patreon jsem si vytvořil jeden nový projekt (navíc k těm, které tam chystám), který by měl být o fiktivní (nebo?...) tajné nacistické základně v hlubokém ledu Antarktidy. Tady skica jako malá upoutávka. Více pak postupně na mém Patreonu:

http://www.patreon.com/dolezalek

[http://www.jdolezalek.com/artworks/schneefalke_01_900.jpg]
SUN_VU_KUNG --- 18:03:36 12.1.2020
???: :D tak já příště nakreslím nějakou realističtější, no :)
BLACKHEAD --- 1:36:00 10.1.2020
???: K tomu se snad da prijit i jinak a v mym psychologickym kontextu fotky je to na miste... ;-)
??? --- 22:40:50 9.1.2020
SUN_VU_KUNG: Mno

Rusi me tam kombo telo zeny nepoznamene porodem a k tomu vykojene bradavky... :)
SUN_VU_KUNG --- 20:04:06 7.1.2020
BLACKHEAD: :)) dík. Tohle je jen taková zkouška, asi bych to chtěl mít míň šrafované, měkčí. Ale říkal jsem si, že bych udělal takovou sérii cyberpunk holek s Milo Manarovým nádechem. Je to celkem zábavné a ne tak náročné, jako ten můj poslední obrázek na Patreon, ten mi dal zabrat.
BLACKHEAD --- 17:52:52 7.1.2020
Za me plus bod!

Takhle nejak to bude vypadat... To je moje vnucka, az zase jednou vyleze ze simulatoru...
A jak koukam, nevstipil jsem svym detem dostatecne, ze opticky kabely se nemaji jen tak valet po zemi...

Diky
SUN_VU_KUNG --- 16:12:34 7.1.2020
Něco trochu jiného. Po delší době jsem dodělal jeden test, na kterém jsem si zkoušel jiný styl, než obvykle dělám. A nevím, jestli to za něco stojí.
[http://www.jdolezalek.com/artworks/free_time.jpg]