Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Svatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
SUN_VU_KUNG
[http://www.darkart.cz/data/banners/sunvukungbanner.jpg]

Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
www.jdolezalek.com - portfolio
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SUN_VU_KUNG --- 13:23:11 14.6.2014
DEVCAGER: no právě, člověk se večer rozvalí se sklenkou na sedačce, otevře feedly a prochází seznam autorů, který indikuje počet novinek... v klidu, pěkně postupně a všechno. FB tam nafláká nějaký zmatek, pomíchá to dohromady a scrollovat jak šílenec do historie mne nebaví... a naklikávat každého zvlášť taky ne.
DEVCAGER --- 12:47:46 14.6.2014
SUN_VU_KUNG: To zní celkem jako zdravej pohled na věc. Ty zmírající blogy mě hrozně ničí. RSS v tabletu mi přijde nejpohodlnější konzumace těch nových děl a updatů od autorů, FB je v tomhle děsnej. Ale je to tak. Na FB jich většina je už přestěhovaná.
SUN_VU_KUNG --- 20:07:35 13.6.2014
ALIENJEDNA: Lola rennt je taky neustále se opakující smyčka a rozhodně to nenudí... takových filmů je víc a problém bych v tom neviděl. Takhle - zajdu si do kina a uvidím, hodnotit můžu až potom... a protože mám kinoabsťák tak je lepší, že půjdu na tohle, než abych skončil na KungFu pandě 5 :D
SUN_VU_KUNG --- 20:04:27 13.6.2014
DEVCAGER: Ono je to složitější... ale v zásadě jsem o tom dlouho přemýšlel a právě i na základě našeho rozhovoru. Celkově mne funkce SS fakt míjí. Nejsem schopen konzumovat tuny obsahu, reagovat na něj nebo dokonce nějaký vytvářet :) Vůbec mne nepřesvědčil FB jako takový, ale řekl jsem si, že tomu dám šanci, ať vidím, co to skutečně umí. To je asi tak to hlavní, co za tím je. Bohužel, FB mi nedovolí založit stránku bez profilu, takže jsem musel odělat obojí. Moje věci jsou všude možně na netu, takže to, jestli budou i na FB, nebo ne, je už jedno. Druhou věcí je ryze nutnost, protože jsem zjistil, kolik důležitých věcí mi od autorů, kteří mne zajímají uniká a není jiná možnost, protože blogy jsou mrtvé a kromě FB všechny ostatní výstupy zanedbávají.
SUN_VU_KUNG --- 19:52:12 13.6.2014
Co mi to tu děláte za bordel? Tady nejsou žádná Rotten Tomatoes :)))
DEVCAGER --- 16:26:41 13.6.2014
ALIENJEDNA: Určitě, ale další věc je ta, že i když to není klasickej popcorn, tak to je prostě letní akčňák. Takže i když to není vůbec blbý, má to spoustu mezer. A jak znám HunteRa, tak to je náročnej člověk ;)
ALIENJEDNA --- 16:21:28 13.6.2014
DEVCAGER: hehe, počkáme co na to opičák :)
DEVCAGER --- 16:19:52 13.6.2014
ALIENJEDNA: Ok, dva subjektivní názory. A asi se neshodnem. Ale v porovnání s filmy, které stojí spoustu milionů a vidět to není a s filmy, které nudí, jednoduše nemůžu říct nic jiného než, že to tak u tohoto filmu není. Ad opakování dne - je to hlavní myšlenka filmu a myslím, že je pojatá tak, aby to přišlo vždy s něčím novým. Jasně, jsou tam pasáže, které se dají předvídat, ale neustále se to posouvá dál. Já myslím, že si každý udělá obrázek sám...
ALIENJEDNA --- 15:56:15 13.6.2014
DEVCAGER: Nuda je už jenom v tom, že nutí člověka dívat se na stejný den dokola.
Spád to nemá, je to předvídatelné od začátku a ty miliony tam teda vidět nejsou.
Nejvíc fail je konec samozřejmě..
DEVCAGER --- 11:18:54 13.6.2014
SUN_VU_KUNG: Dost mě to zarazilo, když jsem uviděl tvůj facebook a když jsem uviděl tvůj osobní profil. Můžu se zeptat, co tě přesvědčilo? Konkrétně? Protože vím, že jsme se o tom bavili a byl jsi cekem striktně proti sociálním sítím a neviděl jsi v tom pro sebe potenciál... pokud se nepletu. Dostihla tě doba a trendy? :)

Btw, EoT je fakt dobrý. Po delší době jsem se v kině ani jednou nepodíval na hodiny. Celou dobu jsem se bavil. Těch 200 mega je konečně ve filmu vidět, celou dobu je na co se dívat. Má to fakt dynamiku a spád, člověk nedostane šanci se, byť jen na chvíli, nudit. A navíc ta tématika :)