Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Svatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
SUN_VU_KUNG
[http://www.darkart.cz/data/banners/sunvukungbanner.jpg]

Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
www.jdolezalek.com - portfolio
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MOUSEK --- 10:56:19 30.9.2013
Neboli dotazníky ? Hmmm, Chceli sme ich dať asi rewe nestihol.
SUN_VU_KUNG --- 23:35:15 29.9.2013
KJON: Co vím, tak by něco jako dotazník mělo být, asi v nejbližší době, dokud to mají lidi ještě v paměti... přeci jen je to akce hlavně pro lidi, takže je feedback důležitý...
KJON --- 23:23:04 29.9.2013
SUN_VU_KUNG: Považuju se za komiksáře, takže to by bylo to nejlepší, co bych si dovedl představit .) Nějaké komiksové akce tu jsou, ale taková ta kreativní část, kde by někdo, kdo má zkušenosti z praxe, dával rady jak na to, je tam zastoupená v docela malé míře. (Můj dojem.)

Feedback se pokusím vyprodukovat. Bylo by fajn, kdyby sami pořadatelé vypustili nějaký lehký dotazníček, to to pak jde samo. Nevím, jestli něco takového už náhodu po Splashi nedělávají..

A v tvoje tipy mám plnou důvěru, takže doufám že tě budou pozorně poslouchat :)
SUN_VU_KUNG --- 21:55:05 29.9.2013
THE_BALROG: Takže inkognito :)
jj, je to nabíjející a to je dobře a ty práce, co jsou lepší než vlastní můžou demotivovat nebo motivovat - no je jasné na kterou stranu se přiklonit :) To zažíváme všichni :)
THE_BALROG --- 21:49:11 29.9.2013
SUN_VU_KUNG: Tys to tak neřekl; já spíš odpovídal jemu, co může na přednáškách čekat. :)

Já byl tajně v koutku, navíc bez brýlí (nechal jsme si je odlejzrovat) vypadám jinak :D Nicméně musím také přiznat, že mne taková konference nabije chutí zase začít něco tvořit, když jsem to poslední dobou děsně zanedbával. :)

(Na druhou stranu, jak jsme se shodli s jedním člověkem z Creative Heroes, trochu v člověku hrkne, když vidí práci všech těch šikovných profíků, co jim nesahá ani po pás :D)
SUN_VU_KUNG --- 21:40:47 29.9.2013
THE_BALROG: A hele, tebe jsem tam neviděl, co že jsi se nezastavil :))
Jinak nabídky s portfoliem se dělají docela často - studia pořád hledají nové a nové lidi, ať už řemeslníky, tak vizionáře :)

Jinak já jsem přece proboha neřekl, že Tomáš o něco v mých 2D přednáškách přišel a že by něco z toho neznal :) Zrovna lidi jako on nebo Merlikr bych očekával spíš na to pivo večer, než na nasávání znalostí :)
THE_BALROG --- 21:32:38 29.9.2013
Tak já bych odhadnul, že Cornholio by stejně z žádné z těch 2D přednášek neslyšel nic nového, co by už sám neznal a ve své produkci nepoužíval. Pro profesionály byl asi spíš Temujinův workshop, na kterém jsem nebyl (a tak nevím, co na něm bylo :D). A pak teda navazování kontaktů se spoustou jiných osob z oboru. Třeba ten Pavel Kacerle (co dělá v Londýně na filmech) tam říkal, že mu mohou lidi klidně poslat protfolio a když se mu bude líbit, je pravděpodobné, že je v tom jeho studiu na jeho přímluvu přijmou. Což je podle mne super příležitost.

SUN_VU_KUNG --- 21:11:16 29.9.2013
CORNHOLIO: však já nikomu nic nevyčítám, je to každého věc, jestli mu to stojí za to nebo ne...
CORNHOLIO --- 20:43:40 29.9.2013
Já jsem to letos vypustil úplně, po delším váhání. Jednak jsem nestíhal termíny s prací, a pak tam byly celkem tři přednášky, které by mě zajímaly, a to ty tvoje plus Mišo Ivan. Pokud toho bude příští ročník víc, nebude mi líto těch peněz a zůčastním se:)
Ohledně videjí - mě by se líbily třeba párminutové ukázky z jednotlivých přednášek, aby měl člověk aspoň představu, jak to probíhá a o co přišel.
SUN_VU_KUNG --- 20:22:32 29.9.2013
KJON: Jo, pánové z Prime Focusu byli dobrý, jak prošvihli letadlo :D na jejich přednášce jsem taky nebyl, ale údajně se to v pohodě zachránilo mimo jiné i proto, že jsem přetáhl o tu hodinu a všechno se posunulo - musel jsem místo toho mazat dodělat to svoje Světlo a stín, takže Iron Mana jsem taky neviděl.

To křížení s WS je blbý, chápu lidi, že pak musí hodně volit, kam jít, ale je to tak všude, na conech, velkých workshopech - těžko vymyslet, tak to udělat jinak...

Ohledně těch zahraničních autorů - docela by mne zajímalo, jak by to ocenili třeba komiksáři, protože jeden velmi zajímavý člověk od Marvela nám sedí jen kousek za hranicí a pokud by SPLASH takhle pěkně rostl, určitě by se s ním dalo v budoucnu počítat... když jsem byl v Londýně na workshopu od conceptart.org, tak jsem tam vytipoval taky několik velmi zajímavých lidí z oboru, kteří by mohli přednášet a mají to sem kousek letadlem. No třeba někdy v budoucnu tyhle moje nápady pořadatelé vezmou jako použitelné :)

S tím souvísí to, že by byl určitě dobrý feedback - aby pořadatel věděl, jestli by o takové lidi byl zájem, jestli má smysl uvažovat tímhle směrem. A to se bez hlasů lidí neobejde :)


DAVVID: No, jak jsem psal, sám vůbec nevím, co a jak se s tímhle plánuje... ale co jsem tak pochopil, tak úplně volně vypustit záznamy nedává moc smysl, protože pak to lidi nemotivuje přijít a tu akci podpořit účastí. Smysl a síla těhle konferencí je právě v tom, že se tam jde pro informace a taky popovídat si s kolegy a kamarády. Tak uvidíme.