Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Svatostánek Opičího krále - tvorba nejrůznějšího druhu - SUN VU KUNG at work
SUN_VU_KUNG
[http://www.darkart.cz/data/banners/sunvukungbanner.jpg]

Tvorba ID SUN VU KUNG. Digitální práce, kresby, malby, plastika...

KNIHY (přehled nejdůležitějších knih z mé knihovny, kdyby někoho zajímaly jakékoliv informace ke konkrétní knize, stačí napsat)
www.jdolezalek.com - portfolio
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SUN_VU_KUNG --- 20:47:09 27.3.2013
MERLKIR: od něj asi ne, ale jinak je řešení spousta - Poser, DAZ studio atd... nebo online služby jako http://www.posemaniacs.com/ Nebo přes virtualizovaný Android na PC, ale to mi přijde už lepší třeba právě DAZ.
MERLKIR --- 20:31:59 27.3.2013
SUN_VU_KUNG: existuje i nějaká desktop verze? Na Androidu je mi to platné jak hadovi kšandy.
SUN_VU_KUNG --- 14:34:33 27.3.2013
Jinak jsem začal občasně publikovat na serveru Maxarea.com http://www.maxarea.com/
Celý web má úplně nový systém a grafiku, a samozřejmě, nejde už dávno jen o místo pro 3D grafiky, ale je otevřený i 2Dčkářům, kterých tam zatím není tolik a tak doufám, že si tam najdou cestu. Systém má podporu specializovaných fór a umožňuje zakládat specifické skupiny, ať už plně soukromé, např. na řešení nějakého projektu, nebo otevřené, které si může zakladatel a přidělení správci moderovat jak chtějí.

Takže kdo dělá 2D, neváhejte, ať tam máme taky svoji komunitu :D Velmi rád tam uvidím vaše věci :) Jen je potřeba počítat s filtrem, který tam je na schvalování příspěvků... je to jediná cesta, jak udržet obsah toho serveru na úrovni.

Server pořádá každý rok konferenci Splash, která obsahuje přednášky, workshopy, showroom a další věci, takže účast dalších lidí na serveru je podporou i pro tuhle akci.
SUN_VU_KUNG --- 13:33:13 27.3.2013
Velmi slibný projekt Davida Girauda - 3D anatomické modely na vašem androidu:
https://play.google.com/.../apps/details?id=com.MARA3D.HumanAnatomy&feature=also_installed#?t=W251bGwsMSwxLDEwNCwiY29tLk1BUkEzRC5IdW1hbkFuYXRvbXkiXQ..

Zatím je to první verze, ale kdyby časem přišla nějaká, která bude mít i možnost tahat za kotvy v končetinách, hlavě a trupu, tak by to bylo dokonalé, no počkáme si :) Už jsem si to nainstaloval do tabletu a funguje to spolehlivě :)
[https://lh5.ggpht.com/FxJbL4EvGCBM8uVlc6Mq8N0a5OlT9-SFSmynDDBNklqiY812WQJkBnVVA9rwFjIDMlg=w705]
GENERIXX --- 15:09:56 26.3.2013
SUN_VU_KUNG: pokaždý když hraju Borderlands a vidím tam ty zbraně, vzpomenu si na tebe a nevěřím, žes s tim neměl něco společnýho :))
BRAMBOREENA --- 16:50:37 21.3.2013
Obálka na Krvavou čest v nominacích Akademie: http://www.asffh.info/ :)
ALIENJEDNA --- 14:46:14 9.3.2013
SUN_VU_KUNG: takže resume je? neuznali nic, neomluvili se a nedali zadnou kompenzaci ? tak to bych to rozmaznul na soc. sitich ne ?
THOR_CALYSTERN --- 11:53:13 3.3.2013
BENKI: já tomu rozumim moc dobře, je to o charakteru, ten bohužel dost lidí na vedoucích postech, kteří by měli nést odpovědnost, nemají (čest jejich protějškům)...

setkávám se s tím dnes a denně, třeba moje manažerka je člověk z úplně jiný reality, už nedokáže vidět věci řekněme lidsky a nějaký hodnoty stvořený druhejma ji nezajímaj...
BENKI --- 2:30:14 2.3.2013
SUN_VU_KUNG: To je neuvěřitelný, jako by aspoň napsání krátké omluvy někoho zabilo... úlet...


THOR_CALYSTERN: Já tomu nerozmím, jakoby nebylo snažší se v jednom mailu omluvit než se nějak dohadovat a zbavovat se zodpovědnosti...