Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
project reality
AKA_THE_A
http://www.realitymod.com/ MNOHEM reálnější real-time FPS pro až 64 hráčů
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SUN_VU_KUNG --- 16:34:20 14.3.2011
:)) tuhle mapu jsme včera taky hráli, na Rulez myslím... Jinak to německé APC je strašný křáp, hlavně na řízení, protože není vidět na pásy a tak člověk neví, kam ten krám vlastně jede... :)
HADES --- 16:26:29 14.3.2011
tak vcera sme hrali trosku s kamaratom v APC.. celu hru sme sa drzali a ked sme sa vracali naspat do main base, tak nas nemecky srot nechcel vyjst kopec, musel som cuvat, rekuze sa rozbehnem... a takto sme dopadli :D
[http://img819.imageshack.us/img819/724/clipboard01xo.jpg]
AKA_THE_A --- 20:39:16 4.3.2011
SUN_VU_KUNG: aha, tak teda plechovky použity správně :D

p.s. ten pick-up je Toyota Hilux ;-)
SUN_VU_KUNG --- 13:40:56 4.3.2011
AKA_THE_A: no, tohle bylo trochu jinak - ty plechovky položil za roh, protože jsme věděli, že v té ulici je spousta američanů a že do pár minut tamtudy projdou.. psal jsem to i jako message... a dokonce nás ti dva blbci viděli, že tam ty plechovky jsou. A pak jak ovce běželi do té ulice... jinak ty plechovky skoro nepoužíváme.

Co zase štve nejvíc mě je to, když máme kulometný rover, zastavíme někde na místě, odkud je dobře vidět, řidič vyběhne s dalekohledem a přes teamspeak mě navádí, protože nemám na kulometu optiku... no,a někde ze zadu přiběhne nějaký náš idiot, sedne do auta a začne s ním ujíždět pryč, aby se dopravil na nějaké místo... při tom nás většinou zničí, přotože ten blb neví to, co my, že za kopcem je APC... kolikrát jsem pak už naštvaně vysedl a toho blba popravil, protože tohle se prostě nedělá.
AKA_THE_A --- 13:25:58 4.3.2011
SUN_VU_KUNG: kdy už se lidi poučí... plechovky leda v nouzi, v "pěším režimu" jaksi nelze furt čučet do mapy ;-)
Ostatně i ve vozítku dobrá půlka tak nějak ignoruje ty velký červený lebky :D

Ono vůbec položit někde víc než jednu minu a máš jistej alepoň 1+ TK...
SUN_VU_KUNG --- 12:26:38 4.3.2011
HADES: no vida :) jj, byl to Cofeeshop a Karbala, byla to docela dobrá hra, ale nějak moc se mi nedařilo, prostě za rebely jsou ty zbraně bez optiky hrůza... a taky lidi z teamu byli hrozný, několikrát nám šlápli na plechovkovou past, i když byla značená, a nakonec přišel nějaký dementní klan Olinh nebo tak nějak a začal dělat teamkilly, nebyl tam admin, tak jsme to zapíchli...
HADES --- 11:27:09 4.3.2011

SUN_VU_KUNG: vcera okolo 12 v noci sme proti vam hrali na tusim cofeeshope a mapa karbala, my sme boli amici.. klan TTL
SUN_VU_KUNG --- 22:27:17 21.2.2011
Já jako HunterkillerCZ a kamarád jako TrekCZ. Občas se ještě někdo přidá, ale máme problémy s disciplínou, málokdo chodí hrát skodo každý druhý den a vydrží do tří do rána :)

Jinak ten výklep britů nevyl vůbec úmyslný, normálně jsme s roverem couvali z uličky ven a o něco jsme se zarazili, a když jsem se s kulometem otočil, tak koukám, že to "něco" je jeep plný britů :) Tak jsem jim provětral nádrž a oni se rozlétli po okolí :D Ještě jsem pak stihnul zastřelit řidiče náklaďáku, vyskočit z korby, sebrat britský kit s optikou a zastřelit spolujezdce z náklaďáku co vyskočil a schovával se za vrakem. Bylo to potřeba, protože jsem měl spousut smrtí z předchozí části, kdy jsme bránili cache na planinách a to fakt nejde, APC s termovizí je prostě killer největší :D
AKA_THE_A --- 20:20:37 21.2.2011
SUN_VU_KUNG: lol, dobře provedeno :D
pod jakym nickem se tam objevujete?
SUN_VU_KUNG --- 17:31:58 21.2.2011
Veselá situace z PR :) http://www.youtube.com/watch?v=Z-HbkAQi1oI&NR=1

kolem 3:40 - server UKWF zrovna točil video a tak jsme se nechtěně ocitli s kolegou v něm coby nepřátelé za rebely. V modrém roveru se povedl pěkný kousek, který angličani patřičně ohodnotili :)