Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Strana svobodných občanů 1.56% v parlamentních volbách.
PAULMUADDIB
Než získáte přesvědčení jací Svobodní jsou podle toho, co se píše zde v klubu, podívejte se prosím nejdříve jestli diskutující mají se Svobodnými něco společného zde [ FRONEMA @ Strana svobodných občanů 5.24% v eurovolbách. Gratulujeme ]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ATOMIKS --- 11:04:25 28.7.2015
bych rád upozornil, že za komunismu se vláda věnovala "rasistické, xenofobní, homogenní a buranské větsinové společnosti" dost důkladně a rozhodně se dokázala vypořádat se všemi multikulti socialisty. a i se vyřešil problém demokracie krz řízené kandidátky Národní fronty s vedoucí úlohou KSČ.
WANTON --- 10:53:30 28.7.2015
THETAN: IMHO to, o čem píšeš, právě ten problém s elitami, je způsobeno demokracií. Ten systém umožňuje určitým lidem získat moc, ať již politickou nebo kulturní nebo mediální a tím prosadit své hodnoty apod.

Nemusíš se mnou souhlasit, ale pak by mne zajímalo, jak obecný apel: Měli by se prosadit jiné elity. NEBO Elity by měly více naslouchat většině. Apod. chceš přetvořit v nějaký návod, jak s tím něco udělat. To je IMHO jen opravdu obecný apel na potřebu změny, ale co a jak změnit?

Vezmi si, jak se elity formovaly např. za monarchie. Tam by nebylo možné, aby se multikulti socialisti dostali na výsluní.
THETAN --- 10:43:33 28.7.2015
WANTON: dle mého názoru je to o hodnotách, které jsou uplatňovány a podporovány a ne o systému...on mluví velice korektně, ale k jádru věci. Trochu mě mrzí, že opomijí (snad ne záměrně) geopolitiku, která má na některé řešené problémy zásadní vliv. Ale message je jasná, politická a mediální elita nemá zastupovat pár soudruhů-pomatenců z neziskovek, z novin a z kateder humanitních studií, ale věnovat se té "rasistické, xenofobní, homogenní a buranské větsinové společnosti", kterou zastupují a jejich zájmy v politice uplatňovat. A ne jak mesiáši kázat o ideálním tolerantnim světě a kdo nesouhlasí, je hned reakcionář.
WANTON --- 9:33:11 28.7.2015
THETAN: IMHO Evropa má šanci, pokud si inteligentní lidé jako Robejšek uvědomí, dojdou k závěru, že za úpadkem Evropy může zejména demokracie. Jeho názory se jakoby kolem tohoto zcela jasného zdroje úpadku Evropy jen točí. ;)
NJAL --- 8:34:04 28.7.2015
WANTON: Tak to tady starsi rocniky duverne znaji... There have been shortages of toilet paper and diapers. - tak mam pocit, ze na detekci v chemii plati lakmusovy papirek, na detekci socialismu papirek toaletni. :-)
WANTON --- 23:13:58 27.7.2015
Poland, Czech Republic Won't Join "Burning" Euro | Zero Hedge
http://www.zerohedge.com/news/2015-07-27/poland-czech-republic-wont-join-burning-euro
WANTON --- 23:12:17 27.7.2015
WANTON --- 9:19:39 25.7.2015
WANTON: Zajímavé na tom je, že když byl stát ve stavu Classical Liberalism, tak si bral 10 procent ze mzdy (u nás superhrubé mzdy) zaměstnanců. Když je stát ve stavu Modern Liberlism, tak si bere 65 procent ze superhrubé mzdy.