Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Praha - Zajímavá místa k objevování
_M1KUS_
Praha má spoustu krásných míst o kterých ani nevíme, že existují. Proto přispívejte v tomto klubu fotkami, tipy na výlet a zajímavé kulturní akce. Prostě na místa v Praze kde se to nehemží turisty a přesto mají co nabídnout.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AMOPRA --- 12:03:13 24.6.2013

TEATR NOVOGO FRONTA - CAUSA FATALIS
TENTO ČTVRTEK OD 21:00 PŘED KLUBEM CROSS

[ TEATR NOVOGO FRONTA - CAUSA FATALIS - před klubem / divadlotheatre / 27.6.2013 / CR - Praha ]


První ročník letní divadelní scény před klubem Cross začíná ! ! ! V jejím rámci se představí Teatr Novogo Fronta, Amanitas a Divadlo Continuo. Vstup je zdarma..

Causa FataliS

Zdánlivě nevinný začátek. Témeř harmonický koloběh konfliktů mezi obyvateli jednoho domu. Ubohý život bez velkých požadavků. Stačí málo... příchod cizince a křehká rovnováha je narušena. Pod prázdnou každodenností se otevírají netušená tajemství, probouzí se nepoznaná touha. Magie pokušení unáší až na hranici destruktivní euforie. Není návratu. Zoufalství, zloba, rozklad, strach a temnota. Ve tmě v člověku ožívá zvíře. Zvítězí? Na kterou stranu se nakloní osud a dokáže lidstvo ještě vůbec povstat z popela?

Teatr Novogo Fronta

Teatr Novogo Fronta vznikl pod vedením Iriny Andreevy a Aleše Janáka v roce 1993 v Saint-Petersburgu. Po úspěchu prvního představení Vremja Durak přesídlilo do Prahy, kde od té doby rozvíjí svá představení, která často pracují se vztahem těla umělce a prostoru kolem něj. Jejich divadelní projev ve vás zmrazí krev a nenechá vás odtrhnout oči – na jevišti předvádějí vpravdě show, která diváka zanechá i dlouho po shlédnutí plného dojmů a emocí.

www.tnf.cz
[https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/922715_10152821964660384_1035458929_n.jpg]
BYDK --- 17:17:59 15.6.2013
Ruda z O. míří do Sněmovny! | Ruda z Ostravy | Frekvence 1
http://www.frekvence1.cz/pub/cs/program/podcast/index.shtml?themeId=20&itemId=18620
Nemohl jsem si pomoci. :D
GERLIGE --- 11:24:55 22.5.2013
Netusite nekdo nahodou, jak se jmenuje skupina, ktera vcera hrala na Staromaku kolem poledne? Soucasti byly bici, dve kytary, housle, trubka a neco, co vypadalo jako dzban. Klukum to docela slapalo.
KATIA --- 22:34:40 5.4.2013
FEMMEFATALE: myslím, že metodologická konzultace je dobrý nápad. ona se jinak dělá nějaká anketka a jinak se staví výzkum, který má být součástí akademické práce. ale samozřejmě, záleží i na nárocích konkrétních škol, které jsou občas tristní. kvantifikovat slovní - kvalitativní - odpovědi samozřejmě také lze, ale podle toho, jaké tu zazněly komentáře, se dá očekávat i tak, že to bude dost zkreslené, navíc lidé samozřejmě často prostě zaškrnout něco a už se nerozepíší, neb je to příliš námahy.
DOG --- 3:11:25 5.4.2013
PIDIZUB:U malostranský strany je, ale je to (asi pořád) zadělaný viz: http://www.chodcisobe.cz/praha/podnety/286/podchodpodjezd-manesova-mostu , staroměstská strana nemá náplavku pod mostem.
KATIA --- 0:10:22 5.4.2013
PIDIZUB: podle mě nedá... ale ruku do ohně za to nedám ;-)
LA_PIOVRA --- 18:44:18 4.4.2013
PIDIZUB: lovim z hlavy, ale na staromestsky strane je na nam Jana Palacha na placce a tedy na malostransky je ve smeru od Hlavkovy akademie nasep, urcite tam neni nic velkyho, ale zda tam je nejaka "skulina" ted nevim:)
PIDIZUB --- 18:30:40 4.4.2013
Zdravím vespolek. Prosím o pomoc patrioty nebo znalce. Potřebuji vědět, zda se dá Mánesův most podejít - jako po náplavce. Z google map to není moc zřetelné. Děkuji za informace.
KATIA --- 22:15:07 31.3.2013
FEMMEFATALE: takže výsledky budou jednoznačné, ale zcela nevalidní, protože lidé odpovídají tak, jak můžou a ne jaká je jejich zkušenost? a někdo zběhlý v metodologii ti to konzultoval?
NIKKITA --- 18:07:11 29.3.2013
FEMMEFATALE: Ten dotazník mi připadá velmi zjednodušený, myslím, že by se třeba dalo i oddělit, zda je člověk původem Pražák, či zde dlouhodobě žije, či přijel přímo do onoho letohrádku, třeba právě za výstavou, ale je třeba z druhého konce republiky. Já jakožto rodilá Pražačka jsem zde byla už nesčetněkrát a za různými účely, tudíž bych taktéž mohla zaškrtnout všechny odpovědi, což dotazník neumožňuje, ale třeba nevím, kdy jsem o něm slyšela v médiích v něaké souvislosti, nejvíc jsem se o něm asi dozvěděla ve škole při dějinách umění. Klidně bych se nebála ten dotazník udělat košatější. Takhle má myslím poměrně malou vypovídací hodnotu, už třeba jen proto, že většina lidí, co tam jde na výstavu, se projde po přilehlém parku, atd...