Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
CenTrio, CentroNet - Vysokorychlostni pripojeni k internetu
BOHOUR
POZOR - pri uzavreni smlouvy na dobu urcitou (12 mesicu) se automaticky prevadi smlouva na dalsich 12 mesicu, pokud si smlouvu zakaznik sam nezrusi !!! Podminky spolecnosti centrio: 8.1 Tato smlouva se uzavírá na dobu neurčitou, resp. na dobu určitou v délce trvání 12 (dvanácti) měsíců s možností automatického prodloužení v případě, že Zákazník zvolí úvazek na 12 (dvanáct) měsíců. Pokud u smluv na dobu určitou některá ze smluvních stran písemně nesdělí druhé smluvní straně nejméně 30 (třicet) dní před uplynutím doby, na kterou byla tato smlouva uzavřena, že nemá zájem pokračovat v plnění smlouvy, prodlužuje se tato smlouva automaticky vždy o dalších 12 (dvanáct) měsíců dle aktuálního Ceníku.
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PREDSEDA --- 22:13:44 18.6.2013
jak kdy. nekdy to jede stabilne celej den, nekdy to laguje co deset minut.
BOHOUR --- 21:48:22 18.6.2013
a co ty ,,,furt v pice
PREDSEDA --- 21:47:52 18.6.2013
závidim
BOHOUR --- 15:38:51 23.5.2013
:)
Si dej do dualbootu treba debiana a nemusis nic resit
PREDSEDA --- 14:14:25 23.5.2013
Nj, zjistil jsem že mám mezery ve vzdělání.
BOHOUR --- 12:27:33 23.5.2013
Heh sed docela borec to mit vsechno otevrrny..jesrli uz to nemas plny balastu.

PREDSEDA --- 11:02:45 23.5.2013
Jen zase trochu korespondence, pro poučení a částečně pro pobavení.

Otázka (já):


"Dobrý den. Mám delší dobu problémy s výpadky připojení. Byl tu již několikrát Váš technik, přepojoval mé připojení i na jiný port ve Vašem switchi v domě. Výpadky přetrvávají a navíc jsem teď zjistil jednu podivnou věc: když si otevřu vlastnosti mého počítače a kouknu na Sítě, objevují se mi tu zcela cizí počítače (viz přiložený obrázek). Zařízení jako JAKUB-PC, NOTEBOOK, JakubPC: kikina nebo třeba TOSHIBA se mi objevují jako zařízení v mé síti. (HP8460P je můj počítač).

Žádný výrobek firmy Toshiba nemám, Jakuba žádného neznám a už vůbec ne "kikinu". A nejsou to zařízení, která by byla nějak podloudně připojená na moji wifi, protože se mi ukazují i když mám wifi vypnutou a kabel od Vás vražený přímo do mého počítače. Můžete mi to vysvětlit? Není to nějaká kolize na tom switchi?

S pozdravem

xxx"

Odpověď (Centrio):

"Dobry den,

o zadnou kolizi se nejedna, uvedene chovani je normalni, i kdyz nikoliv zadouci. Zpravidla se jedna o problem s nastavenim Vaseho firewallu, tj. predevsim pokud mate firewall Windows Vista / 7 / 8 nastaveny na domaci sit a pripojeny do verejne site. Pokud mate pocitac pripojeny primo na kabel, je treba mit firewall nastaveny na verejnou sit, jinak to neni spravne a system pak ukazuje podobne veci. Jeste zasadnejsi ale je, ze se jedna o nemale bezpecnostni riziko. Toto by se ovsem nemelo stavat, pokud mate pocitac pripojeny za routerem. Pokud mate stejne problemy i za routerem, svedci to o jeho spatne konfiguraci, spatnem zabezpeceni nebo jinem zasadnim problemu.

Toto spatne nastaveni by eventualne mohlo mit i neco spolecneho s Vami uvadenymi vypadky. Z nasi strany se zda byt vse v poradku a tyto vypadky nejsme zatim schopni vysvetlit jinym zpusobem. Situaci ale nadale sledujeme.

S pozdravem

..."

Je pravda, že jsem v tu chvíli měl pochybně připojený jednoduchý access point místo routeru, teď jsem koupil funglový router a žádné kikiny se mi už neobjevují. Ale oceňuji že se Centrio stará, komunikace s nimi je dobrá.
PREDSEDA --- 23:01:40 18.5.2013
Ptal. O ničem nevědí. Ovšem teď to už 24 hodin běží bez sebemenší chybičky. Tak mám takový podezření, protože je víkend, že to musí rušit nějakej spotřebič tady v baráku. U někoho kdo tu je přes týden a o víkendu je pryč.
BOHOUR --- 23:17:54 17.5.2013
neptal jsi se ostatnich v baraku, zda maji stejne potize