Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Febiofest Music Festival 2010
FUNLOCO
Febiofest Music Festival 2010 trochu jinak!

Nedílnou součástí posledních ročníků mezinárodního filmového festivalu Febiofest v Praze je i hudební festival, který návštěvníkům každý večer přinese 3 koncerty na hlavní scéně v klubu Febiofestu v -3 garážích a 2 koncerty na malé scéně v pizzerii Mediterrane.

Ze světa worldmusic dorazí kapely Al-Yaman, Bengas, Gothart, Feher Fekete Kerek, Lenka Dusilová Trio, Son Caliente, Sunflower Caravan, The Chancers nebo polská kapela Tymon & The Transistors, která je autorem hudby k festivalovému filmu Stavba. Navíc je pro návštěvníky festivalu na pondělí 29. 3. připraveno malé překvapení v podobě kapely evropského formátu, jejíž jméno bude v pravou chvíli uveřejněno na webových stránkách festivalu.

Všechni milovníci garážových večírků jsou srdečně zváni na páteční noční Diskojízdu Special a na sobotu, kdy vystoupí legenda české drum & bassové scény DJ Suki.

Jako novinka je připravena Jam.eu Open stage – scéna, která bude otevřená kapelám, co se již nevešly do programu, ale mají chuť se o místo v něm porvat. Rozhodčím jim budou diváci, kteří je svým hlasem dosadí do závěrečného programu.

Ovšem programová paleta se neomezí jen na hudbu. S rozšířením prostoru o další scénu se návštěvníci budou moci zúčastnit tvůrčích dílen tématicky propojených s filmem, vizuálně se kochat rozmanitou výzdobou, odreagovat se v herním koutku, v klidu zasednout a poklábosit ve velké relaxační zóně a vnímat jemné interaktivní prvky, které je budou nenásilně oslovovat.

Kromě zábavy je kladen velký důraz na další pilíř Musicfestu - občerstvení. Stěžejním prvkem budou stánky s opravdovou světovou kuchyní. Mezi nápoji bude k výběru pivní bar, koktejlbar, nealkobar, čajovna a kavárna, vše na špičkové úrovni.

A když občerstvení, tak i odpadky. Musicfest chce být ekologický, proto nově spolupracuje se společností Bioplaneta. Většina nápojového a jídelního servisu bude kompostovatelná a zbytek odpadu se bude okamžitě třídit.

Zbývá tedy dodat to nejdůležitější:
program Musicfestu odstartuje každý den od 16:00 a bude trvat do ranních hodin.

Vstupné je tradičně zdarma!

[ Febiofest Musicfestival 2010 / festivalfestival / 26.3.2010 / CR - Praha - CineStar Anděl - Praha 5 - klub Febiofestu ]


[http://i.nyx.cz/files/00/00/03/75/375009_e2c7695762bcbb3eda5c.jpg]
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LUCIAG --- 9:52:21 22.3.2010
JUKI: furt nevymyslaj :)
JUKI --- 23:49:56 13.3.2010
Mohl bys mi to prosím poslat v dokumentu nebo v rtfku všecko? Já ten Veverkův mail prostě neumim otevřít nějak? :))
OPRAH --- 13:36:15 12.3.2010
:)nice
LUCIAG --- 20:21:36 11.3.2010
The Tchendos olej na ohen sobotni horecky....

http://www.youtube.com/watch?v=6MOlDQRgCPQ
FUNLOCO --- 22:06:22 9.3.2010
Kromě zábavy je kladen velký důraz na další pilíř Musicfestu - Občerstvení.


ETHIOPIA CAFÉ
Africká restaurace a kavárna. Udělejte si s námi výlet do Afriky v rámci FebioFestu a ochutnejte tamější speciality připravené spolu s Afričany. Další dobroty vám nabídneme v naší restauraci na Vinohradech.
Ethiopia Café je sociální firma zaměstnávající více než 50% lidí se zdravotním postižením.
Ethiopia Café

HAMTAM
vaříme poctivě, vaříme jinak!
arabské, indické, postsovětské, mexické, ale i domácí dobroty!
kvalitní jídlo za dobré ceny!
chcete HAM? dodáme ho TAM!
Hamtam catering


Vegetariánská restaurace DHABA
autentická indická vegetariánská kuchyně
Beas Dhaba

Profesionální čajový catering CESTY ČAJE
Cesty čaje

Profesionální kávový catering SELADON
Seladon na cestě
FUNLOCO --- 22:00:52 9.3.2010
Herni koutek

společnosti Nintendo Wii plný konzolí s bezdrátovými ovladači Vás nejen pobaví, ale zaručeně i rozhýbe. Každodenní soutěže o zajímavé ceny prokáží Vaše schopnosti bojovat a zaslouženě zvítězit nebo přijmout porážku a zkusit své štěstí další den.

Wii – Nová generace domácí zábavy

Na FebioFest Music Festivalu si budete moci vyzkoušet hned několik herních pecek na Wii konzoli. Přijďte si zacvičit, protáhnout se a zaposilovat s Wii Fit Plus! Vyzkoušejte netradiční sporty s Wii Sport Resort (například šerm, lukostřelbu, wakeboarding, letecké sporty, …). Otestujte svou zručnost s katanou v super novince Red Steel 2, pro milovníky klasických plošinovek jsme přichystali nejnovější přírůtek do Mario rodinky s názvem New Super Mario Bros a v neposlední řadě bude k vyzkoušení originální střílečka Metroid Prime Hunters.

Nintendo DSi – zábavný společník na cesty

Na festivalu představíme žhavou hardwarovou novinku s názvem Nintendo DSi XL, která se pyšní velikostí obrazovek o 93% větší než její předchůdce. Vyzkoušejte zcela nový zážitek z hraní!

V našem herním koutku si ovšem nebudete jen tak hrát. Přijďte a vyskákejte si na lyžích jedno parádní Wii Fit Plus!!! Každý, kdo si vyzkouší Wii Fit Plus, získá slevový kupón a pokud vyzkouší skoky na lyžích, bude jeho výsledek zapsán do soutěže. Majitel nejlepšího výsledku získá Wii Fit Plus. Každý den je pak pro vás připravena mini soutěž s některou z her vždy od 20h do 21h o menší ceny, značkové reklamní věci apod.

Více na Moje Nintendo
FUNLOCO --- 9:49:49 8.3.2010
Pokud máte k čemukoli jakýkoli dotazy, sem s nima :)
FUNLOCO --- 21:06:52 7.3.2010
Oddechová zóna

Novinkou na letošním Music festivalu je oddechová zóna, která nabízí nejen místo pro odpočinek ale i pro zábavu.


Herní koutek

společnosti Nintendo Wii plný konzolí s bezdrátovými ovladači Vás nejen pobaví, ale zaručeně i rozhýbe. Každodenní soutěže o zajímavé ceny prokáží Vaše schopnosti bojovat a zaslouženě zvítězit nebo přijmout porážku a zkusit své štěstí další den.

Více informací o hrách a soutěžích již brzy
FUNLOCO --- 21:05:23 7.3.2010
VJ school a VJ Open Stage

Zajímáte se o práci s digitálním obrazem a videoprojekci a rádi byste se podělili o svůj talent s ostatními nebo se naopak něčemu novému přiučili? Navštivte naše profesionálně vybavené VJ studio na hlavní scéně a staňte se VJem večera.
FUNLOCO --- 21:05:02 7.3.2010
Sítotisk - skupina Kredenc

Návštěvníci festivalu budou mít možnost si v rámci této tvůrčí dílny vybrat z mnoha nabízených motivů a buď sami nebo za asistence grafiků si žádaný motiv natisknout na vlastní triko či jinou část oděvu.

Nepotištěná i potištěná trika bude možné si na sítotiskovém stánku také zakoupit.

Workshop bude otevřen každý festivalový den od 18:00 hodin do vyčerpání.