Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Turkovci
ANOR


Skupina lidí, která se zná chvíli i dlouhá léta; tanečníci, kreslíři, divadelníci, čtenáři, spisovatelé, archeologové, bojovníci, žongléři, hudebníci, historici, šermíři... S členy po celé ČR se setkáváme několikrát ročně na našich akcích i mamutích akcích, které nepořádáme, nebo přispáváme k organizace. Cestujeme do Irska, Ukrajiny, Rumunska, Turecka, Anglie, Číny, Japonska a nebo prstem po mapě. Kde se taková skupina může scházet? Občas její zlomek u čaje a tady.

[http://img18.imageshack.us/img18/1390/157ta.jpg]

Aktuálně: březnový turcon a valná hromada => ANKETA
FF Movecon
Campy
Tramp po českých koutech

Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
IVANA_ANAVI --- 20:34:19 16.6.2010
Dovolím si malý spam za účelem propagace mladých umělců ^^

Tohle video vzniklo jako domácí úkol na literaturu ve škole mé kamarádky: http://www.youtube.com/user/amoscomeniusgym#p/a/u/0/lufCY3TiU-I

Je to v německém znění bez titulků :-D, ovšem nedoporučuji dívat se na toto video osobám proživše násilí anebo šikanu, ačkoliv se přiznám, že já toto porušila a přišlo mi to...impresivní. Hm.
SILENTBOB --- 9:15:04 30.5.2010
Na stránkách Larpu Dům přibyla sekce "Otázky a odpovědi".
http://sites.praguebynight.eu/dum/otazky-a-odpovedi

[http://www.praguebynight.eu/Dum_banner.jpg]

Přihlásit se můžete na adrese - http://sites.praguebynight.eu/dum
VEVEROLANOWNA --- 19:53:18 27.5.2010
hm to bylo aby si hlasovala pro náš snímek:-D hele ale není to špatný nápad to brno
KATHY_ --- 19:31:48 27.5.2010
ANOR: momentálně žiju učením na státnice :/
IVANA_ANAVI --- 11:39:54 27.5.2010
Pokud nesedím za počítačem a nepíšu domácí úkoly, tak jo... A nějakej sraz by to chtělo. Co protentokrát v Brně? Stějně mi od Veve přišla nějaká pozvánka na film či co...
ANOR --- 11:37:42 27.5.2010
nojo lidi, žijete jeste vubec?:-D co nejaky sraz??
SILENTBOB --- 1:09:07 27.5.2010
Popusťte uzdu své fantazii - už za 14 dnů je tu larp Dům, ve kterém si můžete zahrát (téměř) cokoli.

Přihlašte se co nejdříve na adrese - http://sites.praguebynight.eu/dum

[http://www.praguebynight.eu/Dum_banner.jpg]

Kdesi v Praze stojí Dům. Vypadá docela obyčejně, oprýskaná omítka, střecha by potřebovala opravit a průčelí vyčistit. Poprvé byl postaven v době vlády Rudolfa II. Za svoji historii byl několikrát přestavěn, dokonce zbořen a postaven znovu od základů, vyhořel, byl dlouho opuštěný, zase ho opravili, zabydleli a tak to šlo znovu a znovu, stále dokola. Vystřídal řadu obyvatel, majitelů a institucí, časy dobré i zlé. Říká se, že v něm straší. Taky se říká, že se v něm děly strašné věci, vraždy a možná i něco horšího. Naposledy v něm nějaký čas fungoval Dům dětí a mládeže, ale teď už je nějaký čas prázdný – tedy alespoň zdánlivě.

Zvenčí vypadá Dům docela obyčejně. Ostatně ani uvnitř by si průměrný návštěvník nevšiml ničeho zvláštního. Ale přesto je Dům plný Obyvatel. Bytostí různého původu i charakteru, různých povah a vlastností, různého stáří i vzezření. Ale všichni Obyvatelé mají něco společného. Všichni patří k Domu a žádného z nich nedokáže spatřit běžný člověk. A ať už o tom Obyvatelé říkají, co chtějí, vně domu neexistují.

Žijí tu spolu, mají své půtky a neshody, své radosti i strasti, svou hierarchii. A více či méně je jim tu dobře. Tedy, lépe než kde jinde, zejména pokud vezmeme v potaz, že kdekoli jinde by přestali existovat.
Ale přicházejí zlé časy.
IVANA_ANAVI --- 20:32:50 19.4.2010
Tak já nakonec na Beltine nemůžu, a vlastně ani na jakoukoliv jinou akci pořádanou před Ručníkovým dnem, neboť jsem dostala zaracha za to, že jsem včera přišla v 10 h večer domů. (Nehledejte v tom logiku, kdo zná moje rodiče, nejspíš ho to nepřekvapí.)
ANOR --- 23:28:52 17.4.2010
Letos moc daleko:( počkam si na přišti rok až bude velkej beltine zase na morave...
VEVEROLANOWNA --- 10:56:44 17.4.2010
já bohužel ne, slavím tradičně čarodky u mě na zahrádce:-)