Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
The Secret World
ROTTWEILER
[https://register.thesecretworld.com/styling/branding/tsw/logo.png]
MMORPG hra od Funcomu, jejíž příběh se odehrává v současnosti plné mysteriozních prvků a konspirací.
 
Užitečné odkazy:
The Secred World | Chronicle
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
??? --- 12:18:47 14.5.2018
S4MUEL: Jojo. Asi bych dostávala menší záchvaty bledého vzteku, kdyby každá taková mise neznamenala boxerský zápas s interface, které mě občas knockoutuje.
O roztomilých glitchích nemluvě - tohle mě třeba vůbec nesralo, ale dovedu si představit, když se někdo snaží o achiev, posral by se - v Castle mi upíři na spuštění alarmu občas nepřiběhli. Pak jim došlo a přiběhli i bez něj. :D
S4MUEL --- 12:07:14 14.5.2018
???: je fakt, že tenhle typ misí by mi ani tak nevadil, kdyby na to ta hra byla uzpůsobená. ale v okamžiku, kdy vím co, vím jak, chápu pointu, ale havaruje to na tom, že musím přeprat rozhraní a ovládání, který na nějakej styl prostě není nachystaný... to mě taky berou všichni čerti.
??? --- 11:52:04 14.5.2018
Ne že by mě netěšilo, jak překopali Orochi Tower, tzn. projde se to všechno rovnou v rámci storyline, ale musím říct, že některá patra (kam jsem se asi v původní hře kvůli random výtahu nedostala, minimálně ten Plethron) jsou k posrání. Zapastěný Manticore mě málem přiměl ohryzávat stůl a protože Funcom vždycky ví, jak nějakou příšernost ještě trumfnout, přišel Plethron. Tma by mi až tak nevadila, ale nutnost nahánět tam jakousi zmutovanou krípu a někam ji muset speciálně zavírat... arghrrr... přesně typ misí, co nenávidím. Já to chci kurva normálně jednoduše zabít, nebo to obejít. Ne si s tím hrát na honěnou a zkoumat, kde je nebo není otevřená ventilační šachta, ještě, když tam není nic vidět, navíc se musím přiznat, že moc netuším, jak tu mrdku přesvědčit, ať se laskavě zaparkuje v laboratoři s ucpanou ventilací, respektive princip (zavírat dveře) mi jasný je, provedení bude problém. Asi. Mě to v noci tak našňuplo, že jsem hru vypnula a šla spát.

Ať jen neplivu síru - vypadá to, že gamebreaking bugy, které jsem potkávala v SWL loni, už tu nepotkávám - v několika oblastech se mi sypal obraz a v Nightmares in the Dream Palace se mi nespustila jedna animace, takže jsem tam zůstala zamrzlá (a přestala SWL hrát).
Zato jsem potkala bugy, které se mi minule vyhnuly, třeba nesebratelná pochodeň v In the Dusty Dark (ragequit a doteď je to v zapauzovaných).
A znechuceně musím konstatovat, že když zřejmě některé stealth mise člověk udělá mnohokrát, začne je dávat mnohem rychleji. Mám dokonce i nějaké unseen achievementy. A některé dá dokonce poprvé - Selected Memories. A kdybych nedělala píčoviny, mám to i s achievem.
JONY --- 9:29:52 5.4.2018
JONY: jinak tedy marketing a prezentace opět funcomovsky v záporné hodnotě. Třeba to úvodní okno co na člověka vyskočí je děsivé. Evokuje mi to nějakou browserovou hru velmi nevalné kategorie.
JONY --- 9:14:23 5.4.2018
Tak já po screenech a traileru moc nečekal a jsem po dohrání jihoafrické epizody velmi příjemně překvapený. Prakticky vše mne bavilo, atmosféra výborná, místo odpovědí zase víc otázek, Kirsten Geary opět ve formě, pár momentů vysloveně silných, "zona" tedy sice malá, ale zase rozhodně jsem neměl pocit prázdna (jak se mi stalo po vydání Kaidanu). V brzké době navíc přijde další dávka questů s nějakou tou investigativní prací. Tak jen aby jim to vydrželo a dočkali jsme se příští rok toho Konga, co je už konečně potvrzené i přímo ve hře jako další lokace.
REINITA --- 11:21:20 11.11.2017
zkuste se mi nesmát, ale z té exchange jsem totálně zmatená.

zadala jsem si v levém sloupci nahoře, že chci 300 aurum za maximálně 175 MoF za jednotku. Klikla jsem hned pod tím na tlačítko "post". Adekvátní množství MoF se mi odečetlo.
V "Current Buy Order" zůstaly na obou stranách nuly.
Jenom úplně dole v tom levém sloupci (Exchange Balance) se najednou ukázalo 800 aurum za 300 MoF. Inu, podivila jsem se a dala jsem "withdraw". Udělalo to zvuk, dostala jsem 800 aurum a navíc mi to odečetlo dalších 300 MoF.

víte někdo, co se stalo? :D
GANDHI --- 17:03:09 18.10.2017
stejne tak portal do finale je ve Vinterskog woods v SC a ne v BM
GANDHI --- 16:39:19 18.10.2017
btw, kdyby nekdo delal Cat God quest - tak ingredience pro ktery vas posilaj z annapurny, jsou vsechny v Londyne (guidy na webu odkazujou vsechny na originalni lokace, ty jsou ale updateovany a nefungujou)
GANDHI --- 12:33:38 15.10.2017
heh, tak jsem prave dostal potvrzeno, ze jsem freak:p achievement za 5k misi - za tri mesice:)
GANDHI --- 12:29:17 14.10.2017
JONY: ok, diky za info:)