Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Figura DIY
TOY_BOX
[http://toy.b.sweb.cz/diy_kresba.jpg]DIY kresba


FAQ

Kdo kurzy vede?

Kurzy jsou pořádány na principu sdílení dovedností, což v praxi znamená, že více zkušení účastníci vedou ty méně zkušené. Opravy se dávají o pauzách kolektivně, protože si myslíme, že i ten, kdo s kresbou teprve začíná může mít zajímavý a přínosný pohled na věc. Záměrem je vytvořit platformu, v níž se každý bude cítit bezpečně a zároveň se bude posouvat pomocí soustavné práce dál.

Proč se to jmenuje DIY kresba?

Na kurzech kresby obvykle lektor nekreslí a pouze dává opravy. My si myslíme, že pokud vás někdo opravuje, měli byste mít možnost vědět, z jaké pozice to dělá, tzn. jak kreslí. Proto každý, kdo na kurzy chodí, kreslí. Organizátor kurzů tak má spíš funkci "moderátora", a ne učitele.

Kdy to je?

Zatím každý pátek od 18 hodin (3 hodiny). Pokud to bude jinak, dáme vám vědět.

Kde to je?

V atelieru u TOY_BOX v Mánesově ulici čp 70 na Vinohradech. Nejblíž je stanice metra Jiřího z Poděbrad. Na zvonku je "44 print", což je tiskárna, která prostor pronajala. V ideálním případě přijdete před dům, prozvoníte na tel. 755 51 77 11 a přijdeme vám otevřít.

Kolik to stojí?

Příspěvek je povinný, ale jeho výše je dobrovolná (doporučujeme 50 korun pro studenty a 100 pro pracující nebo něco mezi tím za tři hodiny kreslení). Výhodou je, že platíte jen za dny, kdy přijdete.

Můžu přijít i když jsem úplný začátečník?

Ano! Právě pro ty, kteří s kresbou nemají velké zkušenosti a chtějí si to "jen vyzkoušet" představují naše kurzy ideální prostor. Ručíme vám za to, že se vám nikdo nebude smát a dělat na vás ramena.

Co si mám vzít s sebou?

Nejlepší je se o sebe postarat co nejlépe sám a nespoléhat na to, že tam "něco bude". Vezměte si vše, co potřebujete pro svoji tvorbu, ideálně to, čím se vám nejlépe dělá. Pastely, oblíbený druh papíru, vodovky, tuš, tužky, pastelky - všechno je dovoleno. Na místě jsou židle, nějaké defaultní papíry a podložky.

Těšíme se na vás!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DOJTA --- 14:42:46 1.6.2011
Ahoj!Omluvte mě z kreslení. Musim dotlačit ve škole bakalářku, tak teď nestíhám docházet. 20. června je uzávěrka, tak potom přídu. Zatim, zdraví vojta
NAMORNICEK --- 9:10:00 27.5.2011
rodinka mi hodila vidle do dnešního kreslení. užijte si ho . snad příště.
NAMORNICEK --- 12:08:16 26.5.2011
btw hlásí se na modelku/ modela někdo dobrovolně či budeme muset použít mírné násilí :-)
NAMORNICEK --- 12:07:26 26.5.2011
jak to vypadá zítra s figurou ? bude vůbec ? a kdo nám bude sedět ?
DOJTA --- 16:11:45 20.5.2011
Čau! bude figura?
TOY_BOX --- 13:48:49 12.5.2011
drazi!
hlasim, ze jsem se vratila v poradku ze zimbabwe a zitrejsi figura neni, protoze odjizdime s namornickem na plener. prej ste nejaky zatahly, takze nelente a pojedte taky (napiste mu do sposty), bude to bezva. plan je takovej, ze sobota poledne sraz, odpoledne kresleni v outdooru a vecer hospoda.

znacka: skicaky, barvy a spacaky.

jinak si udelejte cas pristi patek a dorazte, protoze jinak nez kreslenim se kreslit nenaucime. budu vam povidat o zimbabwe, pokud chcete ,)

jinak vam posilam MUCK toy box
TOY_BOX --- 11:57:08 5.4.2011
BARBORA_B: no snad jo :) kdo se driv prihlasi, ze prijde, ten driv mele. ja vzdycky mapuju situaci v patek pred kresbou, takze by se snad nikdy nemelo stat, ze si lidi sedej na hlave :) posli mi do posty cislo a ja te zaradim do databaze kresliru .)
BARBORA_B --- 11:45:58 5.4.2011
ahoj Všem! Ráda bych v pátek přišla - vejdu se k vám?
NAMORNICEK --- 13:21:51 1.4.2011
Je mi velmi líto, ale dneska na figuru nedorazím ... jedu pečovat o rodinu (všichni jsou marodný .. ) takže tam moc nezlobte ! :-)
TOY_BOX --- 16:53:48 25.3.2011
:)