Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?
Figura DIY
TOY_BOX
[http://toy.b.sweb.cz/diy_kresba.jpg]DIY kresba


FAQ

Kdo kurzy vede?

Kurzy jsou pořádány na principu sdílení dovedností, což v praxi znamená, že více zkušení účastníci vedou ty méně zkušené. Opravy se dávají o pauzách kolektivně, protože si myslíme, že i ten, kdo s kresbou teprve začíná může mít zajímavý a přínosný pohled na věc. Záměrem je vytvořit platformu, v níž se každý bude cítit bezpečně a zároveň se bude posouvat pomocí soustavné práce dál.

Proč se to jmenuje DIY kresba?

Na kurzech kresby obvykle lektor nekreslí a pouze dává opravy. My si myslíme, že pokud vás někdo opravuje, měli byste mít možnost vědět, z jaké pozice to dělá, tzn. jak kreslí. Proto každý, kdo na kurzy chodí, kreslí. Organizátor kurzů tak má spíš funkci "moderátora", a ne učitele.

Kdy to je?

Zatím každý pátek od 18 hodin (3 hodiny). Pokud to bude jinak, dáme vám vědět.

Kde to je?

V atelieru u TOY_BOX v Mánesově ulici čp 70 na Vinohradech. Nejblíž je stanice metra Jiřího z Poděbrad. Na zvonku je "44 print", což je tiskárna, která prostor pronajala. V ideálním případě přijdete před dům, prozvoníte na tel. 755 51 77 11 a přijdeme vám otevřít.

Kolik to stojí?

Příspěvek je povinný, ale jeho výše je dobrovolná (doporučujeme 50 korun pro studenty a 100 pro pracující nebo něco mezi tím za tři hodiny kreslení). Výhodou je, že platíte jen za dny, kdy přijdete.

Můžu přijít i když jsem úplný začátečník?

Ano! Právě pro ty, kteří s kresbou nemají velké zkušenosti a chtějí si to "jen vyzkoušet" představují naše kurzy ideální prostor. Ručíme vám za to, že se vám nikdo nebude smát a dělat na vás ramena.

Co si mám vzít s sebou?

Nejlepší je se o sebe postarat co nejlépe sám a nespoléhat na to, že tam "něco bude". Vezměte si vše, co potřebujete pro svoji tvorbu, ideálně to, čím se vám nejlépe dělá. Pastely, oblíbený druh papíru, vodovky, tuš, tužky, pastelky - všechno je dovoleno. Na místě jsou židle, nějaké defaultní papíry a podložky.

Těšíme se na vás!
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TOY_BOX --- 12:21:06 25.3.2010
ja ani ne, ale znam tu svoji zlobivou partu :)
NAMORNICEK --- 12:17:16 25.3.2010
plánuješ tak bujarou oslavu ? :-)
TOY_BOX --- 10:07:08 25.3.2010
myslim, ze se muzes stavit az do rana celkem :)
SIIMA --- 10:06:35 25.3.2010
já bych ho brala :) ale zítra už něco mám..nebo se stihnu stavit později možná...

a píšu to radši i sem, zíta taky na fig. nemůžu, pardon.
TOY_BOX --- 10:04:58 25.3.2010
pokrtim tu svoji komiksovou diplomku a bude pravdepodobne i k mani (nevim jeste, kolik bude stat, ale urcite to nebude cena, kterou byste si nemohli dovolit:) je to zatim vydani prvni, a krest neoficialni, pro kamarady vsechny, co maji chut prijit a pravdepodobne bude jeste nasledovat oficialni krest (a sniad se blyska i na "oficialni" vydani). nicmene tohle vydani je moje rucni DIY pro vas a jestli o nej mate zajem, stavte se zitra (anebo mi pripadne napiste do posty, ale vite jak to je s tim, jak posilam veci ,)
TOY_BOX --- 10:04:14 25.3.2010
cus,
tak ja bych se rada omluvila ze zitrejsiho kresleni a rada bych vas pozvala na tuto akci...
[http://laura.palmerova.sweb.cz//letacek.jpg]
PANDA_JE_MRTVA --- 4:30:20 19.3.2010
och, ta pata a ten loket! se mi moc líbí. ta srafura levy nohy...super. akorát ten zadek, vid? resp vnitrni strana stehen.
TOY_BOX --- 0:55:54 19.3.2010
NAMORNICEK: podle me moc velky ucho a kratkej krk, ale jinak se posouvas podle me.
TOY_BOX --- 0:54:12 19.3.2010
[http://laura.palmerova.sweb.cz//brezen101.jpg]
moje vcerejsi... asi nic moc bych rekla.